Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OPS-CORE FAST - repliki/kopie - wszystko na ich temat


Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W związku z tym że otrzymuję sporo informacji od zaprzyjaźnionych ekip i pojedynczych osób

oraz ostracyzmie sprzedawcy, który dostarczając adaptery do gogli nie poczuwa się do dostarczenia dwóch montaży na szyny ris typu opscore wymaganych do działania całego zestawu

ani do informacji o ich braku na stronie internetowej Tajwangun.com, zwracam się do wszystkich, którzy kupili w/w produkt i nie otrzymali elementów ze zdjęcia poniżej aby dopisali się do listy w tym wątku.

 

Muszę nadmienić, że element ten jest dostarczany przez producenta kasku Emmerson i widać to na zdjęciach u innych sprzedających.

 

Mam nadzieję, że głos użytkowników WMASG uświadomi dystrybutorowi, że nie można traktować nas "per noga".

 

img2013020400047.jpg

 

 

1. Vincent

Edited by =Vincent=
Link to post
Share on other sites

Lub ew. zmienić hełm na większy, jednakże nikt nie robi większych kopii.

Zostaję Ci wyżej wspomniany neckband, albo przesiadka na Comtaci.

 

 

A gucio prawda.

 

Emerson ma kopie hełmów zbliżone do S/M. Jeżeli ktoś ma większy baniak to powinien kupic hełm FMA.

 

Miałem oba hełmy, porównywałem i definitywnie FMA jest większy (przez co go sprzedałem bo był dla mnie za duży)

 

Jakby ktoś chciał więcej info co gdzie jak to pw :)

Link to post
Share on other sites

Co do rozmiaru, mam emersona i łeb 60-61. Musiałem wywalic jedną poduszkę (tą na potylicy) bo komfort był skandaliczny. Testowałem z sordinami na pałąku i też do dupy. Przeniosłem słuchawki na zewnętrzne mocowanie, trochę zmodyfikowane. Poduszka czołowa minimalnie farbuje. Generalnie nie jest to zauważalne, nawet dla mocno wydalających wodę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...