Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka do 1500zł - Szukanie...


Recommended Posts

Siema. Początek to poczatek wiec prosze o wyrozumiałosc.

Z tego co troche wyczytałem, kazdy odradza snajperki za 400 - 600zł niby duzo fps-ów ale słaby zasieg i cała reszta w srodku. Dlatego, stwierdziłem ze wyłoze troche kasy na ten cel. Mam 1500zł w kieszeni i zaciekawił mnie ten karabin:

SNOW WOLF M82A1 CQB

http://blog.gunfire.pl/wp-content/gallery/m83a2-barrett/1.jpg

http://blog.gunfire.pl/wp-content/gallery/m83a2-barrett/2.jpg

Ma jedno dobre rozwiazanie, ktore mnie interesuje - Tryb ognia: Ogień pojedynczy i ciągły, bez przeładowywania.

 

Dopiero z czasem, jesli to bedzie mozliwe jakis tuning. powoli do celu, nie wszystko na raz.

Oczywiscie ghillie suit i te sprawy powoli sie robią, wszystkim sie pochwale w swoim czasie.

 

 

Wiec teraz pytanie do Was. Co mozecie zaproponowac za taka kase, czy kupic moze cos tanszego i ładowac reszte kasy na Tun. czy moze jakies inne propozycje.

I gdzie mogłbym kupic takiego wolfa, dobrej firmy.

 

 

Wszystkie propozycje bede brał pod uwage i chciałem zaznaczyc ze traktuje Was powaznie, wiec tego samego oczekuje:) pozdro i z gory dzieki za podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Czytałeś w ogóle cokolwiek o snajperstwie w ASG? Poczytaj najpierw zanim się zdecydujesz na coś takiego. Strzelałeś się już kiedyś? Czy to będzie twoja pierwsza replika i pierwsza strzelanka?

 

Zacznij od przeczytania :

-tego

-tu znajdziesz dokładniejsze opisy replik i innych potrzebnych Ci informacji

-a tu masz inne już dokładniejsze informacje co do samego snajperstwa.

 

Jeśli koniecznie chcesz być snajperem to polecałbym Ci replikę sprężynową. Snajperzy nie strzelają na auto. Zabijesz kogoś ciągnąc mu po twarzy serią po 600FPS

Link to post
Share on other sites

Pewnie ze czytałem i czytałem tez linki ktore mi podałes oprocz ostatniego. Automatycznie chyba wrzucacie.

Tak, to moja pierwsza broń, ale kiedy czytam posty typu: chce kupic snajpe za 500zł to kazdy odradza i odrazu pisza to nie opłacalne, słabe wykonanie i awaryjne, kupic drozsza lepsza itp itd.

Link to post
Share on other sites

Pewnie ze czytałem i czytałem tez linki ktore mi podałes oprocz ostatniego. Automatycznie chyba wrzucacie.

Tak, to moja pierwsza broń, ale kiedy czytam posty typu: chce kupic snajpe za 500zł to kazdy odradza i odrazu pisza to nie opłacalne, słabe wykonanie i awaryjne, kupic drozsza lepsza itp itd.

 

Nie zastanawia Cię to? Myślisz, że piszą tak w obawie, że kupisz super tanią "snajperkę" i będziesz ich trafiał z 2km?

Link to post
Share on other sites

Zaraz się posypią teksty że przeciez można kupic zestawy jakiegośtam gościa i za siedemset pln łącznie z repliką masz ful wypas łoriora. Temu tez nie wierz. Dexterkrak pisze słusznie.

Jeżeli chcesz się pobawić w mniej więcej snajperstwo pomyśl o SR25 lub jakiejś M14. W miarę niedużym kosztem da się z tego zrobić coś przyzwoitego.

A i oczywiście posiadając bez doświadczenia replikę o mocy powyżej 500fps musisz uważać.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Widzę Mial187, że się napaliłeś na to snajperstwo :) Zanim kupisz tego SW M82A1 CQB to tylko weź pod uwagę, że z celownikiem to on się zbliży spokojnie do jakiś 6 kg i jest to wiosło 1,2 metra. Oczywiście jeśli jesteś wysoki, silny i wysportowany, to Ci nie będzie przeszkadzało.... Jak jest inaczej, to może pomyśl ewentualnie o czymś krótszym i lżejszym.

 

I jak traktujesz nas poważnie (a tak twierdzisz) to może zacznij pisać jakimś takim bardziej poważnym stylem, bo na razie wygląda na to, że nadal lejesz na polskie i duże literki, mimo wcześniejszych próśb kolegów z forum.

Link to post
Share on other sites

To fakt, sam przyznam ze dopiero co wchodze w temat airsoft-u i mało wiem. Jak napisał "PiTBear" napaliłem się na barretta i snajperstwo wiec raczej szkoda czasu na przekonywanie mnie:) Mój plan jest prosty. Na początek chciałem tą snajpe i z czasem i kasą chciałem go tuningowac bez brania udziału narazie w strzelankach - bez wiekszych ciśnien na to. Jeżeli chodzi o wage tego sprzętu to jakoś mnie nie przeraża, bez problemu raczej dam sobie z nią rade:) Proponowano mi i myślałem nad SR-25 i muszę przyznać że też bardzo fajny sprzęt jak dla strzelca wyborowego, tylko że jeżeli mam pakować teraz kase w SR-25 a później próbować ją sprzedać to chyba graniczy z cudem, dlatego nie chce ryzykowac i odrazu zacząć od barretta i zrobić z tym co tylko się da:)

 

Szukam właśnie po całym necie jakiś fajnych ofert w PL i narazie ciężko. Widziałem tutaj na forum z nadarzyna, do sprzedania używka.

Poczekam do końca aukcji i zobacze jaka bedzie cena ale bardziej interesuje mnie nówka:) Jeśli możecie to dajcie jakies namiary na coś konkretnego ;)

Możliwe ze jestem w stanie wydać ok 2tys.

 

I jak traktujesz nas poważnie (a tak twierdzisz) to może zacznij pisać jakimś takim bardziej poważnym stylem, bo na razie wygląda na to, że nadal lejesz na polskie i duże literki, mimo wcześniejszych próśb kolegów z forum.

 

Postaram sie poprawić :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
dlatego nie chce ryzykowac i odrazu zacząć od barretta i zrobić z tym co tylko się da:)

 

Tylko, że da się własnie tyle samo jeśli nie mniej ze SW. Musisz wiedzieć, że SW barrecik nie różni się mechanicznie praktycznie niczym od przeciętnej emki. Różni sie oczywiście leżącą na glebie ergonomią, wagą dwukrotnie większą itp.

 

Ustalmy jedno, bo piszesz:

napaliłem się na barretta i snajperstwo

a w przypadku tej repliki to się trochę wyklucza. Musimy ustalić czy chcesz coś do lansu, co ma fajnie wygladać ale nie za bardzo nadawać się do snajperskiego użytku czy też chcesz czegoś, co nadaje się na snajperkę ale kosztem lansu (no, o ile barret SW jest lansiarski bo dla mnie akurat sam "barret" jest mało fajny a już "snow wolf" zupełnie przekreśla sprzęt...).

 

Ustalimy ten fakt to na pewno uda się coś doradzić sensowniej.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że da się własnie tyle samo jeśli nie mniej ze SW. Musisz wiedzieć, że SW barrecik nie różni się mechanicznie praktycznie niczym od przeciętnej emki. Różni sie oczywiście leżącą na glebie ergonomią, wagą dwukrotnie większą itp.

 

 

Poniekąd ważny też dla mnie jest wygląd jak i skuteczność sprzętu ale akurat sobie upodobałem SW i juz:)

 

 

(no, o ile barret SW jest lansiarski bo dla mnie akurat sam "barret" jest mało fajny a już "snow wolf" zupełnie przekreśla sprzęt...).

 

Każdy ma inny gust

 

 

a w przypadku tej repliki to się trochę wyklucza. Musimy ustalić czy chcesz coś do lansu, co ma fajnie wygladać ale nie za bardzo nadawać się do snajperskiego użytku czy też chcesz czegoś, co nadaje się na snajperkę ale kosztem lansu

 

Ustalimy ten fakt to na pewno uda się coś doradzić sensowniej.

Może masz i racje, że taka "krowa" może być dosyć mało wygodna w terenie ale mnie własnie takie rozmiary sprzetu interesują. Chyba jak napiszę że chcę tego właśnie SW to bedzie wystarczająca odpowiedź

 

Chyba że chcesz coś zaproponować dobrego w tej cenie, to chętnie z ciekawości zobaczę :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Dlaczego tak się uparłeś na SW skoro Ci je odradzają? Nie odradzają Ci bez przyczyny. Chyba, że masz bogatego tatusia, który da Ci najpierw 1500zł na replikę, a potem ~2500zł na tuning, który jak już powiedział dexter może być nie trwały i sprawiać kłopoty. I potem da Ci znów na naprawę. A potem zapewne stwierdzisz, że to Ci się nie podoba i będziesz kupował coś innego.

 

Kup jakiegoś szturmiaka, pobiegaj wczuj się w klimat, zobacz jak to wygląda i dopiero pomyśl czy na pewno chcesz być tym snajperem. Możesz zacząć od MP5 będziesz miał wtedy przy snajperce (jeśli się zdecydujesz) broń zapasową. A jeśli zamierzasz do kogoś strzelać z kilkunastu metrów repliką ~600 FPS to nie wiem kto będzie chciał się z Tobą strzelać. Przynajmniej będziesz wiedział coś więcej o polu walki ASG niż to co wyczytałeś. Dowiesz się sam na swojej skórze, a jak Ci się snajperstwo nie spodoba, to będzie płacz i zgrzytanie zębów, jakie to głupie jakie to złe.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, potrzebuje sporo więcej. Poza tym jeśli snajperstwo to moim osobistym zdaniem tylko sprężyna. A nie AEGi - głośne, większe i sprawiają więcej kłopotów. Poza tym w sprężynie masz klimat - przeładowanie po każdym strzale. Ale to moje osobiste zdanie :)

Link to post
Share on other sites

Widzę że trzeba dosadniej:

 

Napaliłeś się na snow wolfa? Ok, napaliłeś się na przeciętną jakość (żeby nie mówić g***wnianą, bo się moderatorzy przyczepią).

Napaliłeś sie na Barretta? Ok. Dopóki nie włożysz w to dobrze ponad 2500 to będziesz miał wielką, długą, ciężką krowę kiepsko wykonaną a ja moją M4 o długości 770mm (aż zmierzyłem) zdejmę Cię zasięgiem i celnością.

Nie będzie klimatu snajpienia, czołgania się i one shot one kill, bo na odległości, na której Twój ultra turbo snajperski barrett będzie celny każdy Cię zauważy i zabije.

Link to post
Share on other sites

Ale AEG jako snajperka jest drogi, uciążliwy i problematyczny. Do tego głośny i nie ma klimatu. Ale to moje zdanie. Mimo to jeśli chcesz zasmakować snajperstwa na początek to tak jak Ci radzą. SR25, albo M14 - zasmakuj, nie wyrzucaj za dużo pieniędzy w tuning bo się nie opłaca. Spodoba Ci się? Kup snajperkę sprężynową, wtedy wydasz z tuningiem ~3000zł i masz dobrą replikę snajperską.

Link to post
Share on other sites

Chyba, że masz bogatego tatusia, który da Ci najpierw 1500zł na replikę, a potem ~2500zł na tuning, który jak już powiedział dexter może być nie trwały i sprawiać kłopoty. I potem da Ci znów na naprawę.

Kogoś chyba tutaj troche poniosło... dla Twojej wiadomości tak akurat nie jest, ale nawet gdyby było? Potrzebuje rady a nie, zaglądania w portfel.

 

Do rzeczy...

Wiec sprawa wygląda tak. Zgadałem się z gościem ze sklepu w łodzi (http://militarialodz.pl) który też proponuje mi na początek SR-25. Na sklepie póki co nie ma, ale powiedział że ma swoją prywatną i mi pokaże a jeśli będę chciał, to sprowadzi bez problemu. Zajrzę w piątek to zobacze na spokojnie i ocenie.

Skoro wszyscy odradzają to chyba posłucham, bo nie jesteście tutaj od dziś :icon_smile:

 

Kup jakiegoś szturmiaka, pobiegaj wczuj się w klimat, zobacz jak to wygląda i dopiero pomyśl czy na pewno chcesz być tym snajperem. Możesz zacząć od MP5 będziesz miał wtedy przy snajperce (jeśli się zdecydujesz) broń zapasową.

Myślałem o tym...

Żebyś potem nie gadał, że na tym wmasg-u nikt się nie zna i nikt Ci nie chce pomóc.

Spokojnie, złego słowa nie powiem bo to w końcu bedzię moja decyzja :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...