Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karabinek do 600zł


Recommended Posts

Siema otóż chce zacząć zabawe z ASG lecz nie wiem na jaką replikę wybrać(miałem już jedną ale to bardzo krótko i jestem jeszcze zielony) znalazłem narazie jedną która mnie interesuje.

http://gunfire.pl/product-pol-1152200254-Replika-karabinka-CM16-Raider-L-DST.html

Co możecie o niej powiedzieć, licze na opinie ludzi którzy mieli/strzelali/cymali a nie tych ''nie ma emki do tysiąca'',''budżetowe wersje są do du.. bo plasticzane body'' (znam to z innych tematów tego modelu w których nic sensownego nie pisało) a jeżeli nie ta replika to jaką emke polecacie mogą być używki albo i nówki, nie musi wytrzymać mln kulek ale tak żeby z 20k wytrzymała w stocku. Aha i osoby których doradzanie ma brzmieć kup kałacha cymy/boja Prosze o zmienienie tematu gdyż kałachy mnie nie interesują. Z Góry Dziękuje i Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jedyna sensowna emka do 600zł jest składana, a zielony + składanie repliki to raczej nic dobrego. Pozbieraj jeszcze 200-300zł i kup emke od EA. Nie wiem tylko jak jest z replikami Dragon Guns. Wiem tylko, że repliki DG są całe z plastiku (poza GB) a moim zdaniem to taki dość niepewny pomysł, chodź giety również są całe z abs i jakoś się trzymają :D

Link to post
Share on other sites

Plasticzku, serio... dziecko małe jesteś? I wcale nie musi być z plastiku, konstruktorzy zdecydowali się na kompozyt włókna węglowego i poliamidu (wedle wiki, może się mylić :) ). Mogli użyć blachy tak jak w MP5.

 

Twoja replika to budżetowe G&G, z której pełnowartościową repliką mam przykre doświadczenia.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites

Może byś zauważył że użyłem słowa plasticzku w przenośni aż takim debilem nie jestem żeby mówić ze prawdziwe są z plastiku więc nie wyjeżdzaj mi tu z jakimiś dzieciakami tylko przemyśl moją wypowiedz zanim coś napiszesz.

Link to post
Share on other sites

A kto powiedział, że nie są? Problem w tym, że, przynajmniej mi, większość zdrobnień wywołuje odruch wymiotny.

 

Co do karabinku, zastanawiałeś się może nad Steyr AUG'iem lub G36? Bo tani v2 jest niestety mało wytrzymały i sporo roboty przy nim jest (głównie słabe materiały konstrukcyjne).

Link to post
Share on other sites

O tym nawet długo myślałem lecz jednak nie chce żadnych z tych konstrukcji, po prostu mi się podobają i nie pasuje do nich tuning zew. który mam zamiar przeprowadzić no i oczywiście nie mój typ(wiem wiem liczą się bebechy ale też replika musi się nam podobać) a tak jescze co myślicie o PJ.

 

Nie zależy mi też na tym mlnowym przebiegu ale emki boyia odpadają, już się zraziłem.

Link to post
Share on other sites

Zachodnio...

Giety JG

Gieta Boyi (podobno fajna, ale nowa na rynku)

Mp 5 cymy

Mp5K Galaxy

 

To takie nie kałachowe... A jak chcesz emkę, ktora jest pewna (nie, Boyi 1/10 trafia się ok. Ja w swoją władowałem prawie tyle samo ile jest warta, by fajnie działała.) tocdozbierajcte 200 zł :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...