Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
archenemy1985

[krawiec] archenemy1985

Recommended Posts

Us Vest V Tac 1 - Cordura OD 1000D , zamki YKK , taśmy poliamid Passamon , plastiki Duraflex , siatka Heatcoat , napy Prym , rzepy PAIHO/VELCRO, nici Tytan 40.

6x 2mag M16 + 2mag M16 krótkie w kieszeń lub 6x Mag AK 47 , kieszeń mała , kieszeń radio itp. , pad antypoślizgowy , chwyt ewakuacyjny.

 

 

DSCF3548.JPG6

 

DSCF3549.JPG

 

DSCF3550.JPG

 

DSCF3551.JPG

 

Pas Taktyczny Molle Wz.93 -opcja z szelkami

DSCF3397.JPG

 

 

LBV Panel Molle

DSCF3300.JPG

 

Camelback Wz.93 Molle

 

DSCF1443.JPG

 

Pas Taktyczny Molle Wz.93 -opcja z szelkami:

Plastiki Duraflexa , lamówka poliamid passamona , siatka Heatcoat , taśmy polipropylen , Poliester Wz.93 600d , nici Tytan 40. System 1,5 Cala , układ komórek 6x3 / 6x4 / 6x3 , regulacja do ponad 100cm w pasie.

DSCF3398.JPG

 

DSCF3572.JPG

 

Panel LBV Molle + kieszeń wewnętrzna na rzep.

 

DSCF3302.JPG

 

Camelbak Wz.93 Molle

 

Materiał Poliester x2 , taśmy poliamid i polipropylen , mieści wkład 2,5 L ACM-a , wersja lewo-prawo stronna , wzorowany na amerykańskich camelach, dopięcie na zakładkę plus 2 napy, nici belgijskie

DSCF1447.JPG

 

DSCF1446.JPG

 

Torba zrzutowa Molle - Poliester OLIV 600d x2 ,taśmy polipropylen, pojemność 2x Mag G36 + 1x AK 47 + 7xMag M16

 

DSCF1863.JPG

 

DSCF1867.JPG

 

DSCF1868.JPG

 

DSCF1864.JPG

 

Kabura Glock 18C - Poliester 600d x2 , taśmy poliamid Passamon , nici Tytan 40, układ lewo prawo ręczna. Możliwość troczenia do pasa/kamizelki.

 

DSCF3290.JPG

 

DSCF3291.JPG

 

Ładownica Granat Hukowy Grom - Poliester 600d x2 , taśmy polipropylen , lamówka poliamid/polipropylen , klamry duraflex , nici Tytan 40. Brana poprawka na obciążnik w granacie.

 

DSCF3405.JPG

 

DSCF3409.JPG

Edited by Yahalom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprucz camelbaka wszystko na przemysłówce szyte, pas owszem taką siatkę[kostrukcyjną] posiadałem lecz o wytrzymałość nie mam się co martwić, pas jest na piance z tąd czasem się zastanawiam czy jest sens. Nie wiem co ty robiłeś że urwałeś Duraflexy , są na tyle mocne i odporne na zimno, nie powinny od tak se puścić. Z drugiej strony nie zrobili jeszcze takiej rzeczy której nie dało się nie popsuć, takie drobne sprawy to już są do dogadania z osobą która to zleca. Dodam tylko że pas od Flyye też ma tam plastiki,zawsze można poprawić fabryke :icon_mrgreen: . Wszystko robię sam, nie ma ingerencji osób trzecich.

Edited by archenemy1985

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie działa, powiem tyle od siebie.

Kolejny zadowolony , nie pierwszy i ostatni :icon_razz2: , Sprinter Flyye to taka lepsza chińszczyzna, nie porównał bym to do szpeju Eagle Ind. Edited by archenemy1985

Share this post


Link to post
Share on other sites

COMBAT SHIRT CUSTOM FLECKAN - Rękawy z bluzy kontraktowej BW , koszulka termoaktywna Brytyjska krótki rękaw. Dorobione wkłady piankowe. Świeżo z pod igły.

 

DSCF3861.JPG

Edited by archenemy1985

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuje się wywołany do tablicy. Archenemy uszył tego COMBAT SHIRT z materiału przeze mnie dostarczonego. Głównie zależało mi na jak najlepszej wentylacji i komforcie cieplnym (innym słowem pocę się jak dzika świnia), a to mógł mi zapewnić tylko materiał termoaktywny (a nie trudno palny jak np.: w produktach Helikonu). W pierwszym projekcie miały być tylko doszyte rękawy z bluzy BW, ale później doszedłem do wniosku że wstawki z pianką na ramionach poprawią noszenie pasoszelek z comfortpadami które posiadam (w przyszłości jakiś chest rigg). W najbliższym czasie okaże się czy moja koncepcja się sprawdziła czy nie, ale to już w innym dziale.

Edited by Puchacz79

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie sprawy na pw, kolega nie zaznaczyl ze byla grubo zwerzana a wyszlo b.dobrze. Nie widze tez problemu zeby w pustynnym uszyc. Szyje narazie z bluz powierzonych. Mi to obojetne czy kroje bluze za dyche czy 300zl ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzęt do mnie dotarł więc mogę już coś o nim napisać.

Cargo oraz ładownica uszyta jest elegancko i myślę, że spokojnie przetrwa moje dzieci. Samo cargo noszę jako torba, gdy muszę iść dalej i zrobić coś po cichu, a pasoszelki by mi utrudniały zadanie, dla osób które chciałby by coś podobnego zamawiać na przyszłość to sugeruję zamówić je z jednej warstwy cordury 1000D, a nie z 2 jak ja zamówiłem, bo jest jednak trochę za bardzo sztywne, tragedii nie ma, ale mogło by być lepiej.

 

Co do ładownicy na 2 magi aep, jest wygodna i już ją przetestowałem kilka razy, jedyna sugestię jaką bym miał aby dodać z 2 mm więcej materiału na przegrodę, bo magazynek bliżej molle siedzi dosyć ciasno. Jestem zadowolony i polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem przedobrzyłem trochę z przegrodą , doszła lamówka to też mniej miejsca się zrobiło , sądzę że po czasie materiał się ułoży i szwy , bo jakby nie patrzeć to jest nowe. Cargo według twojego pomysłu ok , a ja prędzej osiwieje niż coś z ta torbą będzie :P

Edited by archenemy1985

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...