Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ok, bo nie wiem czy psizemy o tym samym, może to ja źle sprecyzowałem =p Chodzi mi o tę część:

 

r67ow.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kolega mówi, że na stałe jest. No i tu problem, bo takiego gwintu prawie żadny tłumik nie ma, mają raczej te mniejsze =] No i jeśli isę tego nei da zdjąć, to można gdzieś kupić całą muszkę? Dzięki

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Trochę odkopuje, aczkolwiek mam ten sam problem co kolega który zaczął ten wątek. chciałem zamontować w moim AK tłumik, ale nie mogę nigdzie znaleźć żadnego na 24mm gwint, piszecie, że ten 24mm gwint to tylko nakładka, ale nie udaje mi się jej zdjąć. Starałem się kręcić najmocniej jak umiem jednak wiele to nie dało.

Macie jakiś inny pomysł? Tj. jakaś przejściówka czy może ktoś wie gdzie można kupić PBS1 (oprócz silesi) na gwint 24mm.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Okej, to teraz już wiem, że jest to całość, więc zapytam się - może macie pomysł jak to ominąć? Jakiś adapter albo inne coś? Bo szczerze powiedziawszy kupowanie tłumika z Silesi - który nie dość, że kosztuje 200zł, to jeszcze jest z aluminium jest dość słabym pomysłem - ogólnie osoby które go posiadały/dotykały raczej odradzają ten produkt.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...