Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Poczatek co kupic? Sniper/szturmowiec


Recommended Posts

Witam , mam parę pytań , i wielka prośbę gdyż jest pełno replik ,a ja nie wiem co wybrać

(a chodzi mi konkretnie za ile i co proszę o linki :icon_smile: )

Wiec tak.

1. Sniper

a. Nie wiem jaka bron jest dobra , a chciałbym wydać 400 na sama replike

b.Czy do snipera opłaca się jakaś porządna osłona twarzy, jeżeli Mam zamiar zrobić ghille suit, jeśli tak to jaka?

c. czy opłaca się mieć Lornetkę? xDD

 

2.Szturmowiec

a.Nie wiem jaka bron jest dobra , a chciałem wydać 400 na sama replikę

b.ochrona głowy , tułowia , nóg

c. plecak

 

Proszę was o pomoc ,

z dobieraniem rzeczy

linki mile widziane ;d

Link to post
Share on other sites

Za dobrą snajperkę trzeba wydać z 2 i więcej tysiące więc się nawet na to nie pisz... serio.

 

2 a - Do 400 zł [no może wyjdę do 500zł] masz tak - Cm 028, mp5 jg, G36 jg, mp5 Galaxy a jak byś uzbierał 500zł to od siebie polecę rk-02 :)

b - Ochrona głowy/tułowia/nóg - O co Ci dokładnie chodzi? Hełm? Okularki? Gogle? Maska? Jak chcesz tułów chronić, repliki asg nie zrobią Tobie dziury chyba, że chodzi o kamizelka, nogi ? Co ? Nakolenniki? Rozpisz się to pomożemy.

c- Niech napisze ktoś inny ja nigdy o plecakach nie czytałem więc nie będę pisał o tym o czym nie wiem :)

Link to post
Share on other sites

Hełm? Na co hełm? Żeby wiewiórki w lesie krzywdy szyszkami nie zrobiły? Poza tym bez oporządzenia w hełmie będziesz wyglądał jak liberyjskie dziecko, które ogołociło zabitego żołnierza. Co do ochrony oczu - niektóre gogle mają tendencję do parowania... tak jak i okulary. Dobrze dopasowane bryle nie są wcale mniej bezpieczne od gogli. Dobre i tanie gogle - Bolle Defender na armyworld.pl. Dobre i tanie okulary - m.in. Uvex I-vo. Co do plecaka - zastanów się, czy jest ci koniecznie potrzebny. Jeśli nie uczestniczysz w kilkunastogodzinnych grach, to wszystkie graty potrzebne w bieżącej rozgrywce można upchać w "połczach" zawieszonych na pasie. Plecak ma ten minus, że zwiększa sylwetkę, a jest to szczególnie niekorzystne podczas czołgania się. Najlepiej by było, jakbyś napisał ile pieniędzy możesz przeznaczyć na elementy wyposażenia.

Edited by proteziaksaspl
Link to post
Share on other sites

Gogle będą Ci parować zdecydowanie częściej i intensywniej niż zwyczajne okulary. Kominiarka będzie zbędna. Hełm - jak chcesz. Plecak Ci na początki niepotrzebny. Wystarczą kieszenie munduru i kamizelki.

 

Nagrałeś się Battlefielda, czy innej gry?

Link to post
Share on other sites

Do ochrony ciała, to kup sobie nakolanniki, jak chcesz to jeszcze hełm np. mich, ale jak już chcesz mieć porządny hełm, to postaraj się dorwać na allegro z kevlaru :icon_wink: A tak to w czapce sobie lataj lub bez. Co do kominiarki... zapocisz sie w niej, więc ja bym odrzucił ten pomysł. Ochrona oczu - jak chcesz, możesz wziąć gogle od BOLLE albo okulary UVEX IVO. Niektórzy używają jeszcze masek ochraniających ich buzie - z tych polecam maski "stalker". Co do repliki, to cm028A może być, unikaj wersji S i B ponieważ posiadają łamaną kolbę, która często się łamie i ma straszne luzy. Ale tak jak kolega wyżej, polecam ci dozbierać 100zł i kupic replike kałacha z serii RK - dla ciebie pasowałaby RK-02, ponieważ większość części zewnętrznych jest ze STALI, a nie z szitowego znalu - stal nie pęka, stal się nie kruszy.

 

EDIT: O jejku, 5 nowych komentarzy doszło gdy pisałem... Uprzedzili mnie ;)

Edited by kisielowy
Link to post
Share on other sites

Dokup jeszcze maskę na twarz, ponieważ lepiej wydać te 30 zł niż 300 zł> na wizytę u dentysty. Mogą na strzelankę przyjść szaleńcy co mają repliki po 500 fps i do tego specjalnie strzelają po łbach, więc ząbki łatwo stracić i portfel przy okazji ucierpi.

 

Żeby gogle nie parowały, wystarczy wziąć płyn do mycia naczyń i jedną kropelką rozmazać po całej wewnętrznej powierzchni , a następnie odczekać z 10 minut i delikatnie wytrzeć suchą szmatką tak by nie zmazać całkowicie warstwy tego płynu. Całą czynność należy wykonać wieczorem przed spotkaniem. I masz całkowity spokój z parowaniem gogli, więc lepiej je kup, bo są wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Edited by Sharikq
Link to post
Share on other sites

Hełm? Na co hełm? Żeby wiewiórki w lesie krzywdy szyszkami nie zrobiły? Poza tym bez oporządzenia w hełmie będziesz wyglądał jak liberyjskie dziecko, które ogołociło zabitego żołnierza. Co do ochrony oczu - niektóre gogle mają tendencję do parowania... tak jak i okulary. Dobrze dopasowane bryle nie są wcale mniej bezpieczne od gogli. Dobre i tanie gogle - Bolle Defender na armyworld.pl. Dobre i tanie okulary - m.in. Uvex I-vo. Co do plecaka - zastanów się, czy jest ci koniecznie potrzebny. Jeśli nie uczestniczysz w kilkunastogodzinnych grach, to wszystkie graty potrzebne w bieżącej rozgrywce można upchać w "połczach" zawieszonych na pasie. Plecak ma ten minus, że zwiększa sylwetkę, a jest to szczególnie niekorzystne podczas czołgania się. (...)

(...) Co do kominiarki... zapocisz sie w niej, więc ja bym odrzucił ten pomysł. Ochrona oczu - jak chcesz, możesz wziąć gogle od BOLLE albo okulary UVEX IVO. (...) polecam ci dozbierać 100zł i kupic replike kałacha z serii RK - dla ciebie pasowałaby RK-02, ponieważ większość części zewnętrznych jest ze STALI, a nie z szitowego znalu - stal nie pęka, stal się nie kruszy.(...)

Nic dodać, ciut *(...) ująć. Zastosuj się a nie będziesz żałował. :maniak_OK:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...