Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 Beta Specnaz [JG]


Recommended Posts

Aha chcesz zrobić coś takiego tak?

 

http://www.lucznik.com.pl/specjalna/miniberyl.gif

 

Zadać należy sobie tylko jedno pytanie- bo nie ma rzeczy niemożliwych! Czy warto dokładać 180zł (o ile się nie mylę za tyle widziałem kolbę) i do tego mase robocizny (jak nie więcej) a co za tym idzie również mamony do tego taniego AEG'a. Jeśli chcesz mieć mini beryla właśnie z tego modelu to należy dysponować sporą ilością pieniędzy!

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D w założeniu będzie to i tak "miotacz absurdu", a nie replika miniberyla.

Ale tak, układ tyłu broni ma być w tym stylu - kolba składana w bok. Kwestia tylko, czy stosunek "cool factor" do ceny mnie zadowoli ;)

 

Jeśli nie, to po prostu wezmę Betę ze stałą kolbą i tyle. Ale zapytać nie wadzi - a nuż ktoś już tego próbował?

 

EDIT:

Znalazłem tę kolbę od Beryla. "Cool factor" niezły, ale cenowo - nie na moją kieszeń. Może kiedyś ;).

 

Gdyby ktoś chciał probować - powodzenia, i koniecznie dajcie znać!

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - w temacie o Becie ktoś podał bardzo fajny link - tam możesz posprawdzać różne konfiguracje kałasza, w tym Bety - kolby, chwyty, lufy, celowniki...

 

Ja na razie mam lekkie odbicie i chciałbym sobie zrobić Betę z całym mnóstwem niepotrzebnych ;) bajerów na szynach RIS (chyba za dużo CP2020 RPG ;) ). Za trochę pewnie mi przejdzie... A nie wiem, czy to można uznać za tuning zewnętrzny.

 

Ewentualnie można by się pokusić o kolbę "snajperską" (patrz link), ale to kupa roboty, a przydatność wątpliwa. Na dokładke w oryginale kolba pewnie też jest polimerowa, więc nie ma się co w drewno wpuszczać...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

siema

 

teraz kilka moich pytań :

 

1. jeżeli chciał bym w tej replice zamontować Sprężyna główna M150 [MadOnion]( zwiększa do 490 fps) co muszę wraz z tym zmienić żeby mi się to nie rozleciało??

(Nie chcę rad typu ze to jest za mocne do starć w budynku i tak będę sie strzelał tylko w terenie otwartym i nie z bliska, idiotom nie jestem ;] )

 

2. Jaka optyka??

 

 

3. http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=567 jest tłumik na każdą broń z gwintem zew. 14mm a jaki ma AK47-B ??

 

4. Pisaliście żeby zmienić lufę zew. na większą mogę link do przedmiotu, najlepiej jak jest na taiwangun, ja nie mogę znaleźć.

 

5. Proszę o jakieś rady co jeszcze zmienić?? dodać??

 

Z góry dzieki

Link to post
Share on other sites

Dokładnie :) wydasz pewnie jakieś 800zł by wszystko było dobre i wytrzymałe a tyle fpsów to na co Tobie potrzebne?

 

Aha słuchajcie :P powiem szczerze nie spodziewałem się tego ale kolega właśnie po hm... 3 miechach strzelania z bety doszczętnie rozsypał broń. Pękło body (no cóż widać słabe), kolba poszła w pierony a łoże na taśmie jeszcze się trzyma. Pomyśleć, że nawet jeszcze dobrze nie przesmarował broni o_O. Taraz jego betka na wygląd iście Falloutowy (klimat to czy wieś nie mnie oceniać!).

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sorry że powracam do tego tematu, ale akurat ja owa replike posiadam ;) może się komuś przyda ;)

 

PODSTAWOWĄ rzecza do wymiany jest gumka HU na silikonowa. Mozna jeszcze fajnie wzmocnic skupienie stzalu, kupienie precki (musi byc dluzsza niz orginalna, ta orginalna jest za krótka), to na sam początek starczy. Moc powinna wzrosnąć do jakichś 350-360 fps. Dobrze ze GB jest metalowe, to bardziej sie opyla kupic metal body niz wymiana bebechow, chyba ze bardziej ci zalezy na mocy niz na ochronie w srodku.

 

Ale czy oplaca sie inwestowac w "tania replike" ?? za wszystkoprzeliczajac na $ masz juz TM lub CA no ale nie z taka moca... ;P

Edited by PumoszA
Link to post
Share on other sites

Wiesz powiem szczerze we wcześniejszym moim poście opisałem jak koledze posypał się cały sprzęcik. Za kilka dni Ziołek (dumny posiadacz specka) wykona finalne szlify i będziecie mogli skukać betke w full metalku. Ostatnio widziałem już sprzęcik w połowie roboty- i jak na specka jest całkiem całkiem :>.

 

Tak więc pozdrawiam i postaram się namówić Ziołka na pokazik na forum :)...

Link to post
Share on other sites

Ja mam juz dość długo te betke:)

walnąłem se baterie(sam ja skołowałem i złożyłem) o pojemności 4000mah oczywiscie do kieszeni na kolbe.

p.s-dodam że wyszło mi dziwne napiecie coś około 9,3volt nie pytajcie jakim cudem bo sam nie wiem.

Hu wymieniłem na HU classic army <--spec shop 19zł:) i uważam że inny drozszy zbedny gdyż ten na minimum prawie już świetnie podkręca.

tyle co narazie zrobiłem.

Jako iż kałach na gwarancji w gb nie opłaca sie grzebać jednakże jeżeli już ktoś chce tuning zrobić to musi wymienić;

*łożyska(polikarbonowe sa i więcej jak 350 fps nie wytrzymią)

*lufa na dłuższą o około 10 cm i to wiadomo precyzyjna

*uszczelniona dysza i głowica tłoka.

*prowadnica spr na łożyskowaną v3

Generalnie jest tak że trzeba by by pewnie dla świetnego efektu wymienić wszystko w gb łącznie z tłokiem zebatkami torque Up itd

 

P.S-to moja opinia i nie ponosze odpowiedzialności za jakie kolwiek uszkodzenia wynikłe z montażu czesci o jakich napisałem.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
1. jeżeli chciał bym w tej replice zamontować Sprężyna główna M150 [MadOnion]( zwiększa do 490 fps) co muszę wraz z tym zmienić żeby mi się to nie rozleciało??

(Nie chcę rad typu ze to jest za mocne do starć w budynku i tak będę sie strzelał tylko w terenie otwartym i nie z bliska, idiotom nie jestem ;] )

 

To że jest za mocne do starć w budynku to chyba najmniejszy problem...co wymienić żeby sie nie rozleciało? Najpierw pomyśl co wymienić żeby w ogóle naciągnąć taką sprężyne,potem zapłać dwa razy tyle za części do GB żeby wtrzymały taki strzał. :poddanie: Ogólnie tuning broni z taką krótką lufą do 490 fps nie jest dobrą inwestycją. Najtańsza alternatywą może być zestaw FTK + batka 9.6V i precka-będzie coś w granicach 380 fps i wzmocnione części w środku,na początek starczy.

Link to post
Share on other sites

Ja w przyszłym tygodniu do swojego speca wstawiam prec lufe madbulla 445mm (do ak normalnego 47:P) stalowy teflonowany cylinder typ 0 ,głowice cylindra wzmocniona i uszczelniona oraz nowa wzmocniona stalową dysze gazoszczelną i baterie 9,6.Będe używał w wiekszości ognia pojedynczego w celu nie zamordowania zębatek i silnika)

Pewnie pytania sie pojawia jak zakryje 20 cm lufy:P

odp.albo tłumikiem albo przerobie przedniego gripa na cos w stylu Galila:P

jak zamontuje wszystko i postrzelam dam znac jak poprawiły się osiągi ,moc,zasięg,celnosć itd .

moim zdaniem po zamontowaniu tych uszczelnionych części i precki bedzie w granicach 390 fps i to wystarczy gdyż jak dobrze wiemy w naszych "specach"montowane sa seryjnie mocniejsze springi~110

pozdro

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem już do swojego kartabinu

*stalowy teflonowany cylinder typ 0 (wzmocniony) JBU

*dysze gazoczszelna wzmocnioną stalową do AK JBU

*głowice cylindra uszczelniona i wzmocniona v3 JBU

*precka systemy 455m

Przeróbki b body były konieczne gdyż nie postąpiłem po najniższej lini oporu i nie zakryje precki tłumikiem.

Musiałem zmienić;

*przedłużyc lufe zewn (gazorółka:P)

*zmienic górny i dolny grip na drewniane(samoróbki idealnie leżą)-kolor czarny mat

*zlikwidować muszke

wygląda podobnie do tego tylko grip na górze inny i dodałem tłumik

 

http://www.tromix.com/images/TapcoGalilHGw.jpg

 

i tak oto już nie nazywa sie beta specnaz:P

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Co prawda, to nie Beta, ale prawie to samo. Nie otwierałem nowego tematu, a może przeoczyłem o Krinkowie (trochę tu daleko do Krinkowa). To taki minituning wizualny: Krinkow + Low Cap CA + Chwyt taktyczny P&J. Tyle w dniu wczorajszym, po otrzymaniu przesyłki.

p1050025ga7.th.jpg p1050026tp4.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...