Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie. Jako, że jesteście użytkownikami różnorakiego oporządzenia zwracam się do was z prośbą o radę. Szukam czegoś w stylu panela udowego do którego mógłbym przytroczyć różne akcesoria. Przede wszystkim chodzi o np scyzoryk prezentowany poniżej. Etui ma tylko szlufkę na pas oraz torbę też posiadającą jedynie szlufki. Mam na myśli coś co mogłoby być ściągane równie szybko co zakładane

250_6545810614d91f79925cd7.jpgpax-holster-firefighter-karlsruhe-2.jpg

Lub czy możecie polecić mi jakąś torbę na udo . Chodzi o udo , ponieważ posiadamy kurtki uniemożliwiające wygodne i dostępne zamontowanie torby i scyzoryka na pasie. Z góry dziękuje za odpowiedź :icon_smile:

Edited by HaryPSP
Link to post
Share on other sites

Wymień etui i torbę na coś w MOLLE, wówczas będziesz bardziej kompatybilny. Każde inne rozwiązanie to będzie samoróbka nie dająca pewności czy wytrzyma kiedy będzie potrzebna.

 

Torba, torbie nie równa - więcej szczegółów...

Link to post
Share on other sites

http://miwomilitary....7.MIWO-MILITARY

http://www.miwo-mili...Torba-na-odzysk

 

Wiem , że na odzysk , ale po wszyciu paru przegród pasków byłaby chyba idealna. Nie trzeba byłoby odpinać i zapinać , żeby coś z niej wyciągnąć, oprócz firmy to się czymś różnią?

I jakie paski 2cm czy 2,5cm? oraz poliester czy poliamid , materiał torby cordura czy poliester?

Edited by HaryPSP
Link to post
Share on other sites

Thermite nie jest rozwiązaniem. W skrócie jest... kiepski bo spory i jeździ po nodze. Torba zrzutowa jeszcze gorsza.

Strażak: palność / topliwość materiałów. Ja bym się zainteresował, chyba że taki od wypadków.

Przerabianie gotowego produktu - bez sensu. Osłabienie szwów poprzez prucie i ponowne szycie oraz mnóstwo roboty więc cena. Custom w MIWO inna sprawa.

Hary, mam wrażanie, ale proszę nie obraź się, że A) nie masz zielonego pojęcia o sprzęcie i jego wymiarach, B) nie do końca nam napisałeś, lub, nie wiesz, czego chcesz.

Z tego co pokazałeś potrzebujesz małej kieszeni na udo. małej! Więc zbędna ci wielka torba zrzutowa. Nawet IPMED Specopsa będzie za wielki.

Napisz co ma być w środku.

Przy okazji. Rzeczy na udzie i samochód się kłócą.

Link to post
Share on other sites

Raczej do końca wam nie napisałem czego oczekuję, Torba faktycznie nie może być zbyt duża, przeliczyłem się trochę z gabarytami. Jeżeli chodzi o topliwość itd. Szukam torby typowo do zdarzeń nie pożarowych. W torbie tej chciałbym umieścić dwa markery do znakowania karoserii podczas pracy z urządzeniami hydraulicznymi, książeczkę formatu a6 z zasadami postępowania z substancjami adr, pętlę alpinistyczną, rzekomy scyzoryk, dwie , trzy pary rękawiczek lateksowych, z dwa karabińczyki oraz kliny do drzwi, klucz 10-13 oraz sprężynowy zbijak do szyb i notes z długopisem.

Edited by HaryPSP
Link to post
Share on other sites

Przy okazji. Rzeczy na udzie i samochód się kłócą.

Na czas jazdy przekręcić na wierzch uda i nie przeszkadza.

 

Możesz kupić pusty panel udowy (taki lub taki).

 

Na książeczkę, notes i pierdoły jakiś otwierany panel (np ten, chociaż może być za duży, ale w innych sklepach znajdziejsz mniejsze np to).

Scyzoryk, markery, zbijak czy mała latarka idealnie zmieszczą się w ładownicach pistoletowych.

Karabińczyki podepniesz bezpośrednio do palsów, klucz wsuniesz w nie.

Jak będziesz potrzebował czegoś więcej jest pełno kieszonek w różnych rozmiarach

Link to post
Share on other sites

Raczej do końca wam nie napisałem czego oczekuję, Torba faktycznie nie może być zbyt duża, przeliczyłem się trochę z gabarytami. Jeżeli chodzi o topliwość itd. Szukam torby typowo do zdarzeń nie pożarowych. W torbie tej chciałbym umieścić dwa markery do znakowania karoserii podczas pracy z urządzeniami hydraulicznymi, książeczkę formatu a6 z zasadami postępowania z substancjami adr, pętlę alpinistyczną, rzekomy scyzoryk, dwie , trzy pary rękawiczek lateksowych, z dwa karabińczyki oraz kliny do drzwi, klucz 10-13 oraz sprężynowy zbijak do szyb i notes z długopisem.

Dobra doradcy, to ja się spocę nad pisaniem jako, poniekąd, projektant.

 

1. W torbie tej chciałbym umieścić dwa markery do znakowania karoserii podczas pracy z urządzeniami hydraulicznymi, książeczkę formatu a6 z zasadami postępowania z substancjami adr, -, to jest jasne, A6 narzuci wymiar, 110x160 bez gięcia, markery zakładam niższe niż 160

2. pętlę alpinistyczną - pętla pętli nie równa, standardu nie ma, nic mi to nie mówi, wymiar w postaci przenoszonej potrzebny, informacja czy ma być szybko dostępna, nie jestem strażakiem (i mało kto jest :icon_wink: )

3. rzekomy scyzoryk, dwie , trzy pary rękawiczek lateksowych, z dwa karabińczyki - scyzoryk wiadomo, rękawiczki to dedykowana kieszeń, najlepiej szybko dostępna, karabińczyki jakie? Mogą zwisać i się czepiać czy mają być schowane?

4. kliny do drzwi - poczytałem po co to ale jakie są używane przez Ciebie? Jaki to ma rozmiar? Jak szybko ma być dostępne?

5. klucz 10-13 oraz sprężynowy zbijak do szyb i notes z długopisem - Nic nie podałeś. Klucze są różne. Zmieści się w wymiarze A6?, Jaki zbijak, wymiary? wiem, że powinien być szybko dostępny. Notes. Jaki wymiar? Sporo długopisów zmieści się w A6 (160). Btw, ołówek lepszy, mróz go nie rusza.

 

I dlatego, moim zdaniem prosisz się o produkt DEDYKOWANY. Zapłacisz z 300 pln jak nic :icon_biggrin: Choć ja bym wziął 400 :icon_smile:

 

Przy okazji, drodzy czytelnicy. Tak należy przygotować zamówienie customowe w jakiejkolwiek, normalnej, firmie.

 

EDIT

Literówki, pewno mnóstwo zostało.

Edited by Wukasz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...