Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Centrum Militarne


Recommended Posts

Uwaga wstępna: nie mogłem się doszukać tematu o tym sklepie, więc jeśli niepotrzebnie zaczynam nowy wątek serdecznie moda o doklejenie mojego posta do istniejącego tematu. Thank you from the mountain :D

 

W sklepie robię zakupy od momentu jego powstania, z racji zmiany drużyny, a co za tym idzie unifikacji mundurowej zaopatrzyłem się w nim we wszystko co wymagało zmiany. Wiele pozytywnych rzeczy można powiedzieć o asortymencie w Centrum Militarnym, bo jest tam tego mnóstwo od zrzutówek, przez mundury <w tym prześliczne białoruskie> po repliki i wszelkie możliwe części tuningowe.

Prawdziwą wartość tego sklepu stanowi jednakże obsługa "z jajem", ale z drugiej strony fachowa i pomocna w stosunku do ludzi, którzy zadają dużo pytań (przykład stanowi autor:)) lub "świeżaków" (np. sytuacja przy mnie- chłopak chciał przed pierwszą strzelanką mieć kolimator, dwójnóg i inne drogie bajery do repliki, na co sprzedawca zasugerował mu zdecydowanie racjonalniejszy wybór- zakup nakolanników czy dodatkowego maga ponad powyższe akcesoria)

 

Reasumując, gorąco polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Centrum Militarne to świetny sklep w którym robię zakupy od kiedy powstał. Można tam wpaść, pogadać, zrobić zakupy, poprosić o ściągnięcie czegoś w lepszej cenie niż gdzie indziej. Serwis też bardzo dobry bo pracują tam serwisanci z długim stażem więc roboty nie zwalą. Nic tylko iść i robić zakupy. POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Solidny sklep i naprawdę dobry serwis.

 

Odwiedzam często stacjonarny sklep i muszę stwierdzić, że to jeden z lepiej wyposażonych sklepów w Polsce. Do tego jeśli czegoś nie ma, to bezproblemowo można to zamówić - chłopaki ściągają sprzęt z Chin i Tajwanu regularnie.

 

Zaufanie 10/10

Obsługa Klienta 10/10

Zaopatrzenie 10/10

 

Zdecydowanie najlepszy sklep w Warszawie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

No więc tak. Kumpel uszkodził mi maga od AK i zamówił u nich nowego przez Allegro. Spoko , mag doszedł przesyłka natychmiastowa, nie mam uwag. Schody zaczynają się po otwarciu przesyłki, wyciągam hi-capa kręcę kółkiem i się kręci :icon_razz: nic pozatym brak dźwięku przeskakującej sprężynki po zapadkach. Sypie kulki , i można kręcić do jutra. Nowy mag definitywnie spier...... . no to do lapka i piszę do gości w czym rzecz.

 

I........ cisza , panowie się nie odzywają , brak numeru żeby do p*** zadzwonić, sklep fizyczny zamknęli , internetowy wyłączyli a na Allegro wyprzedają resztę bubli która im została po splajtowanej działalności.

 

Przestrzegam przed zakupami w tym pożal się boże " sklepie". Mnie to wiele nie kosztowało , ale wrzucam tu tą notkę żeby się ktoś na większą kwotę nie wtopił. Widać to jakieś Muppet Show skoro występuje tam Kermit :/

Link to post
Share on other sites

Przestrzegam przed zakupami w tym pożal się boże " sklepie". Mnie to wiele nie kosztowało , ale wrzucam tu tą notkę żeby się ktoś na większą kwotę nie wtopił. Widać to jakieś Muppet Show skoro występuje tam Kermit :/

 

Dziękuję za obrażanie mnie jako człowieka i serwisanta który tam pracował.

Za kogo ty się masz że obrażasz obcych ludzi?

Rozumiem że twój umysł nie jest w stanie wymyśleć sensownej krytyki i tylko taką w stanie jest wymyśleć.

Tak więc życzę ci by tobie ktoś też pojechał po ksywie (notabene nie jestem związany z żadnym muppet show - co próbujesz wmówić)

jak ty mi pojechałeś i poczułbyś się tak samo.

 

Pozdrawiam

Kermit

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Kermit, rozluźnij się troszkę. Jakby chciał Cie serio pojechać to mógłby dosadniej Ciebie czy też Was określić. Na Twoim miejscu przejmowałbym się bardziej tym, że Falcong dostał wadliwy towar i sklep (jego pracownicy) ma to gdzieś. Jak to o Tobie świadczy? (Zakładam, że jesteś/byłeś w ostatnim okresie pracownikiem tego sklepu) Myślisz, że za rok czy trzy jak ktoś będzie przeszukiwał ten temat to przejmie się tym, że zostałeś określony Muppetem? Nie, będzie miał to w rzyci, jego będzie interesowało Twoje podejście do klienta. Sprzedano wadliwy towar i zostawiono klienta na lodzie.

Humorystyczne przyrównanie do Muppetów to pikuś, a Ty odwracasz kota ogonem bo zamiast chociaż w tym miejscu przeprosić pisząc "sorry Kolego, ktoś z nas dał ciała" to się unosisz bo ktoś Kermita umieścił pośród Muppetów.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Mnie uderzyła obraza mnie - a to czy klient otrzymał wadliwy towar to nie jest moją sprawą bo ja klientami sie nie zajmowałem.

Po prostu obrażać kogoś jest łatwo jeżeli siedzi się po drugiej stronie monitora. Sprzedawca nie odbiera bo ma na to powód. Pewno podejście człowieka który napisał post obrażający mnie zobligowało go do tego. Po tym poście tylko tego mogę się spodziewać.

Co do nastroju - ja bym tego tak nie nazwał.

Ze swojego punktu widzenia mogę tylko napisać - człowiek zamiast normalnie porozmawiać zaczął podejrzewam grozić i narzucać swoją wolę i ma tego efekt.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

No, jeśli cały personel sklepu miał takie podejście do klientów jak Ty, to ja się wcale nie dziwię, że sklep został zamknięty....

 

Ujmę to lakonicznym stwierdzeniem - a co ty wiesz o zabijaniu...

Powtórzę się: zza monitora jest łatwo obrażać - postaw się w sytuacji sprzedawcy.

Skąd wiesz jakie mam podejście? Znasz mnie ? Miałeś problem z tym sklepem ? Po co zabierasz głos i nabijasz posty?

Zabieram głos w tej sytuacji bo jakiś niemądry człowiek swoim tak samo nieprzemyślanym stwierdzeniem wywołał mnie "do tablicy"

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

A kogo obchodzi sytuacja sprzedawcy? Ma obowiązki i ma je wypełniać.

A Twoje Kermit podejście widać po tym co piszesz.. I nie trzeba Cię znać czy widzieć. Ludzie wiedzą sporo o Saturnie a nikt tam nogi nie postawił. Siła dedukcji.

Naprawdę spodziewałeś się, że mając nicka Kermit nikt nie będzie Cię kojarzył z Mupppet Show?

Link to post
Share on other sites

Kermit - łap, chyba Twoje profilowe znalazłem :icon_biggrin:

 

jidxna.jpg

 

A teraz już poważnie. Pisałem raz tam do nich, to tak jak w temacie - zero odzewu. Ogólnie, to olałem sprawę, kupiłem towar gdzie indziej. Teraz widzę, że po prostu mają takie podejście do klienta. No trudno.

Link to post
Share on other sites

" Właśnie otrzymałem od was przesyłkę z magazynkiem hi-cap do AK-74 cyma zamówionym u was dla mnie przez kolegę. Magazynek jest niesprawny, nie działa zapadka umożliwiająca nakręcenie magazynka, można sobie kręcić do jutra.

 

Zadam bardzo proste pytanie, dlaczego towaru nie sprawdzono przed wysyłką?? Sposób jego zapakowania umożliwiał to bez żadnego problemu a zaraz po wyciągnięciu magazynka z blistra i pokręceniu kółkiem widać że magazynek jest wadliwy bo nie słychać przeskakującej zapadki.

 

Chciałbym także wiedzieć w jaki sposób wymienicie nam towar na zgodny z umową??

 

pozdrawiam"

 

Żeby nie było , to jest mój mail do Centrum Militarnego.

 

Cóż w nim takiego niestosownego??? Jak widzę jednak Kermit po twoich tutaj wypowiedziach to podejściem do klienta zaraziłeś się od kolegów??? Zresztą chyba nie tylko ja jedyny jestem tu olanym klientem przez ten sklep?? No to nie ma się co dziwić że sklep przestaje istnieć :/ . Wiesz ja nie będę się użerał z pożal się boże sprzedawcami. Następne maile skieruje do właściwej dla sprawy Inspekcji Handlowej . A co mi tam to tylko chwila pisania

 

Pozdrawiam

 

ps. Wracając do twojej wypowiedzi na początku. Jako Logistyk stwierdzam ze jaki by nie był klient ( a zdażają się upierdliwi ) jeśli ma rację to sprzedawca jest od tego żeby wymienić towar. Tutaj jest zero kontaktu.

 

http://centrummilitarne.com/

 

A tak wygląda ich sklep internetowy. hm....... ciekawe czemu wyłączony przez administratora serwisu??

 

Kermit personalnie nic do ciebie nie mam. Byłeś tam serwisantem chwalono się tobą, oberwałeś jak to na wojnie za ogół. Ale nie stawaj za kimś kto jest winny

Edited by falcong700
Link to post
Share on other sites

Wiesz Kermit , przeprosił bym ciebie bo to nie było naprawdę nic personalnego ale biorąc pod uwagę ze stajesz w obronie ludzi którzy zaczynają oszukiwać brać airsoftową i nic sobie nie robią z klientów wogóle nie czuję się winny porównania.

 

pozdrawiam i miłego wieczoru

 

ps. modzie kochany mogę na priv to co wykasowałeś pod moim postem??? odniosę się do tego

Link to post
Share on other sites

Nie miałem przez pewien czas dostępu do netu. Co do porównywania mnie z Mupppet Show to jest nie na miejscu i jeszcze pod pozorem burdelu, który tam panuje - ja widzę dużo w tym obraźliwego bo moja ksywka była mi nadana z innego powodu i na tym zakończę krzywe podjazdy pod moją osobę.

Co do sprzedawcy to tak jak mówiłem - to jest człowiek, który ma dużą wyrozumiałość - znam, znałem i będę znał.

A sklep miał dobrą opinię - tylko jak zwykle "internety" mówią co innego. Nikt nie pisze dobrych opinii bo nie ma nic do zarzucenia tylko znajdą się ludzie którzy napiszą coś złego - tak to zazwyczaj wygląda.

Tak jak pisałem wystarczy normalnie porozmawiać ze sprzedawcą a nie robić dziwne podjazdy - tak jak tu teraz to zauważyłem.

Nie piszę tu więcej bo to jak walka z lasem. Jednemu człowiekowi wytłumaczysz to znajdzie się inny, który podobnie myśli i zacznie to samo od początku.

I proszę jeszcze raz odczepić się od mojej ksywki.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kermit nie bądź śmieszny. Rozmowa opiera się na wymianie zdań miedzy dwoma osobami a nie na monologu mailowym.

 

Jeżeli nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego co napisałem, nie pisz w ogóle. Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć " brak odzewu ze strony sprzedawcy" ??

 

A dobrą opinię sklepu to opierasz na tym stwierdzeniu admina serwisu sklepów internetowych że wyłączył im stronę???? jak myślisz dlaczego??

 

Zresztą ja przekazałem ostrzeżenie opierając się na faktach ( brak odzewu na mail, zamknięty sklep fizyczny, wyłączony przez admina serwisu sklep internetowy ) resztę ocenią ludzie. A ty skoro tam nie pracujesz powinieneś był się odciąć zaraz w pierwszym poście .

 

pozdrawiam

Edited by falcong700
Link to post
Share on other sites

Wyczyściłem temat i połączyłem go z poprzednim o Centrum Militarnym.

 

Przypominam, że wątek dotyczy w/w sklepu, NIE ksywki Kermita, NIE ogólnych rozważań na temat natury handlu, NIE korelacji pomiędzy jakością serwisu, a jakością sklepu airsoftowego.

 

W związku z tym proszę o wypowiadanie się wyłącznie te osoby, które miały z Centrum Militarnym kontakt i mogą powiedzieć coś istotnego na jego temat. Pozostałym dziękuję za chęć podzielenia się własnym zdaniem.

Link to post
Share on other sites

Co do sprzedawcy to tak jak mówiłem - to jest człowiek, który ma dużą wyrozumiałość - znam, znałem i będę znał.

Panie Kolego, dlaczego więc sprzedawca nie odpisał na maila od Falconga? Zakładając, że Falcong zacytował oryginalny mail i to, co piszesz o sprzedawcy jest prawdą to powinien odpisać, ale jednak tego nie zrobił. Albo więc ma klientów gdzieś albo... Nie wiem, siedzi w więzieniu, ręce mu ucieło, że pisać nie może.

 

A sklep miał dobrą opinię - tylko jak zwykle "internety" mówią co innego. Nikt nie pisze dobrych opinii bo nie ma nic do zarzucenia tylko znajdą się ludzie którzy napiszą coś złego - tak to zazwyczaj wygląda.

Tak... Pomijam to, że w opiniach o wielu sklepach ludzie publikują też pozytywy, ale pozytywy publikowano też o tym sklepie!

Że zacytuje:

 

Centrum Militarne to świetny sklep w którym robię zakupy od kiedy powstał. Można tam wpaść, pogadać, zrobić zakupy, poprosić o ściągnięcie czegoś w lepszej cenie niż gdzie indziej. Serwis też bardzo dobry bo pracują tam serwisanci z długim stażem więc roboty nie zwalą. Nic tylko iść i robić zakupy. POLECAM!

Solidny sklep i naprawdę dobry serwis.

 

Odwiedzam często stacjonarny sklep i muszę stwierdzić, że to jeden z lepiej wyposażonych sklepów w Polsce. Do tego jeśli czegoś nie ma, to bezproblemowo można to zamówić - chłopaki ściągają sprzęt z Chin i Tajwanu regularnie.

 

Zaufanie 10/10

Obsługa Klienta 10/10

Zaopatrzenie 10/10

 

Zdecydowanie najlepszy sklep w Warszawie.

Sklep może i miał dobrą opinie, ale co z tego, że miał. Teraz upada, a jego obsługa stwierdziła, że klientów będzie miała gdzieś. Mam tylko nadzieje, że tacy ludzie już nie będą się brali za żaden biznes - istnieje ryzyko, że znowu będzie olewać klientów.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Minął tydzień. Ani maga ani nawet odpowiedzi na to co się z nim dzieje na wysłanego trzy dni temu maila.

 

Więc pewnie mag już nie wróci a sklep to banda niepoważnych ludzi,

 

Nie radzę robić zakupów w tym upadającym śmiechu wartym sklepie. nie ma się co dziwić że bankrutują, z takim podejściem do klienta??

 

Na moje pytanie pytanie czemu mag nie był sprawdzony przed wysyłką odpowiedzieli mi " nie można sprawdzić wszystkich jak się sprzedaje kilkaset magów miesięcznie"

 

panowie ostro psujecie magazynki :D goście sprzedaja kilkaset miesiecznie . szczerze wątpię :D biorąć pod uwagę że w tym roku sprzedali ogółem 1625 sztuk asortymentu :D bo taki numer ma mój paragon :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...