Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

używam 0,28 i też mi bardzo kreci... zalałem hop-upa sprayem silikonowym. Teraz zasięg skuteczny gdzie trafiam (6 na 10) w tarcze o średnicy 28cm to ok 25m (ale na kulkach 0,28 i dzis chyba spróbuje 0,2)

 

Dodam ze ciągle mam hu ustawiony na 0

Mam nadzieje że ktoś w końcu odkryje co jest tego powodem i da się to łatwo naprawic :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie, jak dokładnie rozebrać magazynek? Tzn. chce sie tylko dostać do komory na kulki, coby odpowiednio ją podszlifować. Czytałem poprzednie wiadomości i rozumiem, że trzeba zdjąć z góry ten plastikowy "dziubek". Pytanie: jak? Trzeba wybić ten malutki pin co jest z boku magazynka?

Nie chciałbym czegoś uszkodzić, szczególnie że socom nie jest mój, więc wolę się głupio dopytać niż potem głupio płacić :P

 

PS. Poza tym socom fajny jest, rewelacyjne osiągi (jak za taką cene)... ale na mój gust troszku za duży jednak.

Link to post
Share on other sites

Enderhawk problem lezy w tym ze wystrzelałem juz 2500 kulek a moim problemem nie jest zalany hop up tylko nadmierne kręcenie kulek nawet na wyłączonym hu (BB 0,28g). Dlatego zalałem go specjalnie :)

 

to nie wd40 więc chyba się nie rozpusci :)

Link to post
Share on other sites

ja juz do nich napisalem zobacyzmy co odpowiedza ja wlasnie nie kupilem u nich i gawarancja mi sie skonczyla zobaczymy ile bedzie to kosztowalo

 

[ Dodano: 19 Sie 2006 15:43 ]

dostalem odp od krakmana ale niestety nie maja czesci do socoma

Link to post
Share on other sites
A ja mam pytanie' date=' jak dokładnie rozebrać magazynek? Tzn. chce sie tylko dostać do komory na kulki, coby odpowiednio ją podszlifować. Czytałem poprzednie wiadomości i rozumiem, że trzeba zdjąć z góry ten plastikowy "dziubek". Pytanie: jak? Trzeba wybić ten malutki pin co jest z boku magazynka?

Nie chciałbym czegoś uszkodzić, szczególnie że socom nie jest mój, więc wolę się głupio dopytać niż potem głupio płacić :P

 

PS. Poza tym socom fajny jest, rewelacyjne osiągi (jak za taką cene)... ale na mój gust troszku za duży jednak.[/quote']

 

a do wybicia tego pina uzylem bardzo grubej igly, ktora na kocu owinalem w szmatke zeby mi sie w palucha nei wbila i po prostu mocno pchalem. Dodam ze strasznie to ciezko szlo, ale jakos wyszlo w koncu ;)

Link to post
Share on other sites

witam :D

 

Mam socoma od 4 dni bylem juz na szczelance caly dzien i powiem ze:

 

1. hop up kreci za mocno (jak jest wylaczony) kulki 0,2g do gowy leca a na 0,25 tez nei widac roznicy 8O

 

2.co do celnosci to dosyc duzy rozrzut i tu wlasnie jak by mi ktos mogl doradzic, z okolo 25 metrow cizko trafic a cel np butle 1,5l nie ma szans. a co d opowtarzalnosci strzalow to wogle jej nie ma :| i tu pytanie czy moja replika jest niesprawna czy to zalezy od czegos innego ?? a co do tlumika tez skreca w prawo niezaleznie jak mocno przykrece a jak zamocno to po 15 metrach scina w dol ;/ :cry:

 

Porowywalem z glockiem 17 z blow back. W jednej rece glock a w drugiej socom i musze powiedziec ze glocko wymieka sosom leci duzo dalej ale jakos kreci ta kulka podkoniec. Sprobuje jeszcze na 0,3g.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

witam !!!! moze ja nie na temat , ale prosze o odpowiedz ... Nie wiem co kupic , socoma czy beretke 92F z blow back firma KJW .. wyglądem bardziej podoba mi się beretka ale osiągi socoma ... minus w nim ze nie ma bb , ale da się przeżyc :) czy ten socom jest dużo mocniejszy od tej beretki ??

Link to post
Share on other sites

moze jest na krótki dystans ale ja bym wziął beretke bo mój kumpel ostatnio kupił socoma i tego samego dnia już sprzedawał. Wcale nie wydaje się taki mocny, brzydki full plastik ciężki spust. Jak się założy tłumik to co druga kulka odbijała mu w prawo na 20 m hen hen daleko.

dlatego nie polecam.

 

P.S. lepiej weź berette KJW będzie lepsza

Link to post
Share on other sites
Ja miałem to samo na początku ale później to minęło. Wystarczy na dobrze nasmarować i strzelać najpierw kulki będą wariować bo gumka jest mokra ale potem się wszystko ustabilizuje. Następnie wystarczy wyregulować HU  i wszystko gra!!

po jakim czasie sie ustabilizuje? ja wlasnie nasmarowalem, wyregulowalem HU, strzelilem kilkanascie razy i nadal kreci kulki w gore...co robic?

Link to post
Share on other sites

Nie kilkanaście, nie kilkadziesiąt, nie kilkaset. Ja wystrzeliłem dokładnie 2500 kulek i dopiero HU przytarł sie na tyle aby normalnie podkręcać kulki. Spytacie skąd wiem że tyle kulek akurat, wiem to stąd że kupiłem pojemnik 2500 kulek guardera i dopiero jak kupiłem drugą paczkę kulek to zaczęły normalnie latać kulki!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...