Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli jest to to samo co na miliatry (znaczy sie KJ works bez LAMa), to czy ktoś już miał z tym jakąś bliższą styczność? Jeżeli tak niech się wypowie na temat tej repliki, znaczy się jak jest z niezawodnością, czy zawór trzyma i takie tam ważne duperele :)

Link to post
Share on other sites

Dziś byłem w military i sobie go oblookałem. Z wyglądu to bardzo fajny, ale jak się go weżmie do ręki to widać sam plastik(tlumik tez z plastiku). Za lekki, tłumik ma lufe w środku i wogle nie tłumi, ale za to mamy lepszy zasięg. Gabarytowo podobny do Desert Eagle'a. Za wygląd ma u mnie 4/10, nie wiem jak strzela bo w military nie ma opcji strzału. Jak przyłożyłem go do USP to najbardziej rzucająca się w oczy róznica to długoś obydwóch gun'ów, Socom jest o ok 5-7 cm dłuższy od USP.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tłumik daje efekt wyciszonego kaszlnięcia, a nie wydźwięk rodem z Hitmana. Metalową puszke po Perle Lubelskiej przebija na wylot. Kumpel co dostał w dupsko z ok. 7 m chwile podskakiwał z bólu, sam musze dostać z niego postrzał coby ocenić. Wygląd? Nie widziałem orygianału, aczkolwiek w porównaniu z HFC P8 brakuje jedynie oznaczeń. (Pomijając fakt że jest większy) Przyrządy celownicze nienajlepsze na wieczór bo nic nie widać - trzeba coś zamalować jasną farbą, może jakimś fluorescentem. Z tłumikiem gorzej przymierzyć do szczału. Narazie tyle musze dłużej poszczelać coby dojrzeć większe uchybienia. Waga - wydaje się lekki? Może miałeś go w dłoni bez magazina? Tłumik plastikowy - a co z czego ma byc? Dobrze że lufa wewnętrzna i "lufka" z tłumika mają styk. Jak za te pieniądze to bym nienarzekał.

Link to post
Share on other sites

Pewnie moderator mnie zabije ale, Mk 23 SOCOM to nie jest ani P-8 ani tym bardziej USP to sa trzy różne pistolety! chociaż z tej samej "Serii"

 

Co do samej repliki, wspominałeś o braku HU, jak z tym w koncu jest? czy HU ma regulację o ile jest?

Link to post
Share on other sites

P8, to P8, USP zwany ponoć P12 to pistolet używany bardziej przez SpecOpsów a Mk 23 to już wiadomo. Pistolety podobne, bo pochodzą z tej samej rodziny. Guna jeszcze nie rozbierałem ale dają "instrukcje" gdzie wszystko jest pokazane. Musze to przejżeć dokładniej, a i pokaże ją jakiemuś znawcy z mojego miasta. Nawet jeżeli jest HU to nieznalazłem żadnego elementu do ew. regulacji chyba że poprzez rozbieranie, ale mówie wydaje mi sie że nie ma HU.

 

 

Ze strzelania ciąg dalszy:

Z tłumikiem daje dużo dalej niż bez (ok 35 - 40m) a i dzwięk jest fajniejszy. Co prawda w walce w budynkach tłumik przeszkadza co oznacza że lepiej go zdjąć, spada wtedy moc i zasięg ale jest to różnica nieodczuwalna w pomieszczeniach, a i nasi przeciwnicy będą mieli lepiej jak dostaną 'kulke'.

Link to post
Share on other sites
P8, to P8, USP zwany ponoć P12 to pistolet używany bardziej przez SpecOpsów a Mk 23 to już wiadomo.

 

Hmmm tak prawdę mowiąc to P8 jest pistoletem przeznaczonym dla wojska, USP dla służb policyjnych (albo na odwrót), natomiast MK23 został stwożony dla amerykańskich sił specjalnych, to tak gwoli wyjaśnienia.

Link to post
Share on other sites

P8: 9x19mm Luger, .40 S&W

USP: 9x19mm Luger, .40 S&W, .45 Auto, .357SIG (USP Compact only)

Modele USP: USP, USP Compact, USP Elite, USP Expert, USP Tactical

 

P8 jest używany bardziej przez policje z tego co wiem ale myśle że w oddziałach specjalnych wybór broni osobistej pozostaje indywidualny. Dla nich liczy się bardziej kaliber niż dokładny model. SOCOM został opracowany specjalnie dla jankesów przez szwabów, ale koszt jednego, bez tłumika i LAMu to prawie 2500$ a z tego co mi wiadomo USP jest tyćke tańszy od 700-1400$ w zależności od modelu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...