Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 510
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

było o tym już dużo ale co tam...

 

Przesuwasz zamek do tyłu aż takie małe wycięcie będzie na wysokości mechanizmu zabezpieczajacego zamek z prawej strony korpusu na górze jest metalowy bolec, który trzyma dźwignię bezpiecznika muszisz go wypchnać, gdy już wypchniesz całą dźwignię przesuwasz cały zamek do przodu mnijewięcej o jakieś 1,5 cm(więcej i tak nie da rady) i ciągniesz cały zamek do góry i do przodu.

 

Wyjęceie lufu zewnętrznej i hopapu z zamka jest trudne i wymaga pokombinowania.

Link to post
Share on other sites

OK, kilka słów z mojej eksploatacji:

 

Kupiłem bo Glock siadał mi na zimnie, w nadziei że gun bez blow-backa da radę w temp. 0stopni.

Niestety, nie dawał. 2-3 strzały i koniec strzelania, nawet nie syfonował. Nawet trzymanie magazunka "pod-pachą" nic nie dawało.

Za to jak przyszła wiosna: Boski.

Z dłógą lufą zasięg równy elektrykom, a nawet lepszy - każdy strzał idealnie powtarzalny (gdy nie było wiatru). Nie tak jak w karabinach, gdzie każdy strzał leci prosto do momentu utraty "mocy", a potem zawsze trochę skręci w lewo czy w prawo (no i oczywiście w dół).

Kulki leciały IDEALNIE prosto, a gdy kończył się zasięg, skręcały ku dołowi.

Oczywiście, jak każdy pistolet bez blow backu, miał długą i niewygodną drogę spustu, ale się wyrobił.

 

P.S.

Na propanie też działał, w każdym razie mnie się nie zepsół

Brak regulacji hop-up'a mi nie przeszkadzał - nie widziałem potrzeby.

Link to post
Share on other sites

Yh... Kupiony dzisiaj Socom.

 

Od razu poszła plastikowa mała część po lewej stronie kurka, poza tym bez zarzutów jeśli chodzi o zewnętrze i wnętrze. Jak dla mnie prezentuje się nieźle, chociaż wkurza plastikowość zamka. Brak BB mi nie przeszkadza.

 

Osiągi? Przy kulkach krakmanowych 0.25 bez tłumika... hmm... mimo wystrzelenia ok. 200 kulek nie zdołałem się połapać w którą stronę przekręcając pokrętło HU jest mocniejszy O_o. Ustawiłem na 75% w przeciwną stronę do wylotu lufy i kulki na ok 30-40 m lecą wporządku. Niektóre podnosi do góry ale tego naprawić nie zdołałem.

 

Tłumik - Porażka! Jak bym tego nie regulował, zawsze ściąga w prawo po 10 m. Ktoś wie jak to naprawić?

 

Gaz - starcza na ok 3 magazynki . Nie ulatnia się, jest ok. Magazynki po napięćiu sprężyny ładuję od góry, jakoś nie czuć naprężeń na tym elemencie który wszyscy wyklinają. Ale to pierwszy dzień, ciekawe kiedy padnie XD.

 

Upierdliwości w skrócie :

-Czasami nie podaje kulek, trzeba wyjąć mag i włożyć spowrotem. Dziwne, bo przy mnie gość z krakmana przesmarowywał całośc silikonem...

-Niepewne strzały, podlatywanie do góry. Nie wiem co zrobić z tym HU, czy ta regulacja coś daje...

-Tłumik bezużyteczny... no chbya że ktoś mi powie jak zrobić tak żeby w prawo nie nosiło.

 

Poza tym jestem zadowolony ^^

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...