Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na stronie Gunfire'a jest napisane, że w modelu EC-604 (jak i w kilku innych) długość lufy wewnętrznej wynosi 290mm. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy ta lufa jest naprawdę tak krótka czy do informacji o replice wkradł się błąd? Dla porównania w replice KWA CQR MOD 1 o bardzo podobnej długości, lufa wewnętrzna jest dłuższa o 105mm.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Link to post
Share on other sites

Na stronie Gunfire'a jest napisane, że w modelu EC-604 (jak i w kilku innych) długość lufy wewnętrznej wynosi 290mm. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy ta lufa jest naprawdę tak krótka czy do informacji o replice wkradł się błąd? Dla porównania w replice KWA CQR MOD 1 o bardzo podobnej długości, lufa wewnętrzna jest dłuższa o 105mm.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

W EC0303 jest na gf napisane, że długość lufy to 350mm i u mnie tak jest, czyli się zgadza.
Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedz. Przymierzam się do kupna tej repliki. W tym momencie posiadam lufę precyzyjną o długości 375mm (dostałem od kolegi) i zastanawiam się czy jest możliwość wsadzenia jej do ec-604 i schowania w tłumiku. Da radę tak zrobić czy to nietrafiony pomysł?

Link to post
Share on other sites

Rocker, uwierz, że zasięg tej repliki jest naprawdę zniewalający. Zielona G&G, półprecka G&P i spokojnie z 60 w sylwetkę, przy tym świetna powtarzalność strzałów robi swoje. Replika siedzi już u mnie prawie miesiąc, więc miałem trochę czasu żeby ją przestrzelać, między innymi na DEFCONie 3/4.

Link to post
Share on other sites

Wyjąłem dźwignię z korpusu i nie jest nic urwane, co może być przyczyną tego, że klapka się nie otwiera w ogóle? Oto zdjęcia mojej dźwigni przeładowania: https://plus.google....otos/yourphotos Już powoli zaczyna mnie to irytować, proszę o pomoc...

 

Już wszystko wiem, zjechał się ten dzyndzel od klapki wyrzutnika łusek i dźwignia go nie zaczepia. Złożyłem wszyskie części do kupy,ale teraz nie mam boltcatcha...(jak odciągnę dźwignię do końca to blaszka, która przykrywa komore HU się zaczepia i zostaje w pozycji odsuniętej i żeby ją wsunąć z powrotem tak aby zasłaniała całkowicie komore to trzeba rozsunąć górne body i cały mechanizm jeszcze raz złożyć... Pomoże mi ktoś?

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że blaszka która zasłania regulację hopka się tobie skrzywiła. Zdejmij górne body i zajrzyj pod maskę czy blaszka jest w odpowiednim miejscu. Przy odrobinie kombinacji płaskim śrubokrętem wciśniesz ją z powrotem we właściwe miejsce.

Link to post
Share on other sites

Nie musisz ustawiać żadnej miarki. Jestem pod wrażeniem, zobaczymy jak będzie u mnie po zmianie gumki hopa, dyszy na uszczelnioną i zrobieniu strzykaweczki oraz teflon fixu, do wymiany idą jeszcze kable i silnik ale to na zasięg raczej nie wpływa :) A co do bolt catcha, jak nie moge naprawić, tak nie mogę naprawić :( jak puszczam zaciągniętą dźwignię to blaszka sama odskakuje do przodu, bez wciskania bolta, po prostu jakbym nie miał funkcjonalnego bolt catcha...

Link to post
Share on other sites

Jak ogółem z tymi replikami zaraz po wyjęciu z pudełka? Ktokolwiek z posiadaczy narzekał na jej szczelność (poza układem gumka - dysza) lub coś w tym stylu? :icon_smile:

 

#edit.

Przejrzałem ponownie cały temat, podjąłem decyzję co do rzeczy, które będę wymieniał, ale na wzmianki o szczelności (poza postami Cerbera) niestety nie natrafiłem, możliwe, że za słabo szukałem.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...