Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, replikę w raz kolegą niecały miesiąc i bardzo serdecznie ją wszystkim odradzam, swoją m-kę odesłałem do serwisu po 2 dniach, padły chyba kable i kostka stykowa :/. U kolegi w tym czasie wszystko działało. Gdy replika wróciła do mnie z serwisu to z 400fps zrobiło się jakimś cudem coś ponad 380fps i kulki lecą bardzo w bok :( a u kolegi w trakcie gdy moja replika była w serwisie przy upadku z 50cm po podniesieniu okazało się, że magazynek nie podaje kulek, włożyliśmy magazynek z mojej repliki i było to samo, jutro jeszcze będziemy kombinować. ( bolt catch w m-ce kolegi też już oczywiście nie działa, u mnie na razie działa) dodatkowo występują problemy z selektorem czasami po przełączeniu na auto nie strzela i dopiero po włączeniu semi i znowu auto kulki zaczynają lecieć. Jeśli już chcecie kupować emke to albo cyma ( kolega w teamie ma i bardzo chwali, kupił w tym czasie co ja swoją pechową m-kę i u niego wszystko działa cacy, zewnętrznie też bardzo dobrze spasowana) albo droższą replikę G&P, G&G lub K W A.

Serdecznie NIE POLECAM

Pozdrawiam Miki

Edited by OFF
kolor czerwony
Link to post
Share on other sites

Witam, replikę w raz kolegą niecały miesiąc i bardzo serdecznie ją wszystkim odradzam, swoją m-kę odesłałem do serwisu po 2 dniach, padły chyba kable i kostka stykowa :/. U kolegi w tym czasie wszystko działało. Gdy replika wróciła do mnie z serwisu to z 400fps zrobiło się jakimś cudem coś ponad 380fps i kulki lecą bardzo w bok :( a u kolegi w trakcie gdy moja replika była w serwisie przy upadku z 50cm po podniesieniu okazało się, że magazynek nie podaje kulek, włożyliśmy magazynek z mojej repliki i było to samo, jutro jeszcze będziemy kombinować. ( bolt catch w m-ce kolegi też już oczywiście nie działa, u mnie na razie działa) dodatkowo występują problemy z selektorem czasami po przełączeniu na auto nie strzela i dopiero po włączeniu semi i znowu auto kulki zaczynają lecieć. Jeśli już chcecie kupować emke to albo cyma ( kolega w teamie ma i bardzo chwali, kupił w tym czasie co ja swoją pechową m-kę i u niego wszystko działa cacy, zewnętrznie też bardzo dobrze spasowana) albo droższą replikę G&P, G&G lub K W A.

Serdecznie NIE POLECAM

Pozdrawiam Miki

Po prostu źle trafiłeś, chińczyk chińczykowi nie równy. Co do zmiany toru lotu kulek, złóż poprawnie podzespół lufa-gumka-komora. Sam mam tą emkę i jak na razie sprawuje się bdb.

Link to post
Share on other sites

Dostałem replikę.

Na pierwszy rzut oka wszystko w porządku. Strzela całkiem fajnie, na aku 9,6V jest też ładna reakcja na spust.

Nie wiem jak ze stokową baterią bo mam swoją.

HiCap się majta w gnieździe ale on pójdzie i tak w odstawkę.

 

Jak pogoda pozwoli na strzelankę to opiszę wrażenia ze strzelania.

Link to post
Share on other sites

Jestem po strzelance i powiem, że jestem mega zadowolony z tej hejtowanej chińskiej eMki.

 

 

Zasięg i skupienie na kulkach 0,2 pozwala na komfortową wymianę ognia.

Nie biegałem z miarką i nie mierzyłem, a na "oko" to chłop w szpitalu umarł :D więc nie podam dokładnie w metrach ale było dobre.

 

Reakcja na spust, cóż jak na stock i przy baterii 9,6 to bardzo dobra.

Myślałem, że będę mieć problemy z okablowaniem ale na szczęście nic się nie stało ale zostaną one wymienione przy pierwszej okazji oraz założony będzie mosfet, ponieważ mimo wszystko nie wzbudzają one mojego zaufania.

 

Mam wersję SA-BO2, ris siedzi pewnie i nie majta się, tak samo na kolbie brak luzów.

Jedynie mag się majta w gnieździe ale trochę izolki i po problemie.

Nie rozleciała się, wszystko trzyma jak należy, więc od siebie Polecam.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jak na tę cenę te emeczki są bardziej niż ok. Jakością przerastają P&Je a kosztują mniej. Ja ze swojej emki jestem mega zadowolony. Jedyny mankament to dupiana stabilizacja risów przy muszce (m4 cqb) jak się mocno naciśnie to pęka. 2 krople kleju cyjanoakrylowego i zero jakiegokolwiek luzu. Bolt catch jak dotąd zero problemów (nie pamiętam ile mam tą replikę, ale coś ok 2-3mies)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Chciałbym kupić m4 firmy specna arms. Nie wiem tylko, który model dokładnie wybrać. Budżet to 600 zł. Jest kilka modeli i nie mam za bardzo pojęcia czym się różnią. Proszę o poradę. Wymagania: bateria w kolbie, dobry zasięg i poprawna celność. Mody, które od razu przeprowadze to tylko wymiana gumki na zieloną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...