Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja znalazłem film z fabryki a właściwie działu montażu :icon_smile:

Ciekawi mnie fakt, że to jest w tajwanie a repliki jako takie to chińczyki :icon_smile:

 

http://www.youtube.com/watch?v=k2EhlfyCrDU&sns=em

 

A tu jest prezentacja modelu EC 701 z granatnikiem :icon_smile: gość stara się mówić po angielsku, ale w miarę da się zrozumieć

 

http://www.youtube.com/watch?v=DGJ_tAiAeF4&sns=em

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Kupilem jedna z tych emek, u mnie spasowanie malina ... zadnych szczelin, nic sie nie chwieje, tylko maly luz na kolbie. Strzela celnie i daleko. Dobre skupienie. Jedyne co to to ze po strzelaniu na auto czasem kulki pojedyncze mi z lufy wypadaja ... czy moze to byc wina dosc luznego maga? Mial ktos cos podobnego?

Link to post
Share on other sites

Mam EC-603, co do wykonania repliki jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. RIS nie ma nawet najmniejszego luzu, spasowanie body idealne, szczelność dobra, wymieniłem tylko gumkę na czarną od systemy, zasięg skuteczny przy małym wietrze ponad 60m, maksymalny ok 75m. Używam lipo 11,1 redox, ładzia aż miło, rof niezły, sprawdziałem na silniczku Tornado od GFC, to aż strach to tam wsadzać... laser. Jedyna wada to zatyczka rączki w której jest śruba dokręcająca silnik, ta cała zatyczka nie ma otworów wentylacyjnych i się grzał silnik, ale wymieniłem tą pierdółkę. :)

Link to post
Share on other sites

Po ocenie części (przebieg około 4-5k) również zdecydowałem się na lipo 11,1. Na stocku chrono pokazywał najczęściej 404-407fps. U mnie zostaje wymieniona dysza, jak tylko przyjedzie. To wszystko. Tak swoją drogą zauważyłem, że na stronie E&C jest całkiem dużo replik, których nie ma w PL, kto wie, może za jakiś czas będą np M16A4: http://www.ec-airsoft.com/html_products/EC-160.html , na które już mi ślinka cieknie :)

Link to post
Share on other sites

Pytałem o to samo GF, też mam chętkę na M16A4, odpowiedzieli tylko, że spodziewają się dostawy SA za około 2-3 tygodnie, a odpisali kilka dni temu... Jak na moje oko to jakoś na początku września będzie ta dostawa, a wraz z nia mogą się pojawić te repliki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Mam problem z tym bolt catchem nie działa i niczego nie zaciąga, zaglądałem do środka wyginałem blaszke, blaszka wydaje mi się jest dobrze spasowana w body no niewiem, co może być rozwiązaniem tego problemu. Może ktoś podeśle zdjęcia jak to ma prawdidłowo wyglądać.

Link to post
Share on other sites

Witam właśnie kupiłem osobiście replikę EC 701 w sklepie gun fire :) Wie ktoś może jak ściągnć granatnik ? Bo trochu się z tym męczę a chciałbym go ciut przesunąć bo chinczyk założył go na zębatkach deltaringu i przez to ciężko jest go odciągnąć

Link to post
Share on other sites
Witam właśnie kupiłem osobiście replikę EC 701 w sklepie gun fire :) Wie ktoś może jak ściągnć granatnik ? Bo trochu się z tym męczę a chciałbym go ciut przesunąć bo chinczyk założył go na zębatkach deltaringu i przez to ciężko jest go odciągnąć

 

Problem już rozwiązany, trzaba wyciągnąć ten drucik z pod pinu i potem ten pin wcisnąć wedy zatrzask się rozblokowuje :)

Link to post
Share on other sites

Ktos sie orientuje czy precka 363 mm schowa sie w calosci w wersji tej emki ze stokowa lufa 350? Czy tlumik ognia ja schowa czy bedzie wystawala?

Jeżeli masz EC-303 to wejdzie na 100% i jeszcze zostanie miejsca. Nie wiem jaką masz replike, nie chce mi się czytać wstecz :D
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...