Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Specna Arms]


Recommended Posts

Nie robiłe tego testu, po to by oszukiwac. Ile jest replik i urzytkownikow to tyle jest ustawien hop up.

Hop up ustawiałem tak by lot kulki był prosty. W sumie to jest tylko imitacja filmu i w sumie kto chcial zobaczyc jak to lata to zobaczy, a kto chce sie przyczepic to i tak to zrobi. Z moich obserwcji trafienie osoby na odległosc około 70 metrow jest mozliwe. Teraz byłem na nocny strzelaniu i kilka osob pytało sie co ja mam w srodku ze tak to lata. Pozdrawiam

Edited by flinston20
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rocker, jak sprawdziłes te nieszczelności nie rozbierając gb?? Skąd wiesz co pasuje, a co nie?? Wymieniałeś już cokolwiek, a może zwymiarowałeś części repliki stockowej? Chłopaki!! Bez podnietek, replika za krótko na rynku żeby cokolwiek o niej konkretnego pisać. Macie już przebiegi rzędu 30-40k kulek żeby coś o wytrzymałości powiedzieć?? Na razie można powiedzieć że jest, że ma oznaczenia, ze spasowaniem różnie- jak u chinola. Selektor pracuje prawidłowo, replika po wymianie na markową gumę strzela daleko (60m to dużo) i celnie (podobno).

 

Prawdopodobnie na stole będę miał coś z SA w celu małego upgradu i wtedy skrobnę kilka słów o bebechach. Pamiętacie SRC II gen, ?? Nowa jakość- celowanie w 1 lige, a okazało się że w środku lipa- plastikowe elementy z plastelinopodbnego materiału zużywały się od samego patrzenia.

Cerber- piszesz, że tłok wymienić jak pójdzie się kochać... Zgoda, ale mając rozbebeszony gb w replice z przebiegiem kilku tysięcy kulek (może mniej) jeżeli zobaczę zuzycie to zalecę wymianę- 30-40 zł, a problem z głowy na zawsze.

Więcej o konkretach w ciągu tygodnia

Link to post
Share on other sites

rodnath - Pisząc o nieszczelnościach trochę przesadziłem, ale kurde pierwsza moja ema to byłem podniecony. Przed chwilą sprawdzałem komorę (kawałek chusteczki na wlot kulasów), papierek lekko drga, chyba to przez prace gb (?) nie wiem...w każdym razie nie unosi się do góry. Wg. mnie BU musi pasować, przecież to standardowy v2 z szybką wymianą sprężyny, która wcale taka szybka nie jest, bo i tak trzeba wyjąć gb. Jak czytam to co pisałem wcześniej to niezłą podniete miałem :D. Właśnie moją SA będziesz miał na stole. A i panowie, jeżeli chcecie podokręcać albo poodkręcać małe elementy takie jak muszka czy atrapa dopychacza to zaopatrzcie sie w małe imbusy mniejsze niż 1,5mm. Przynajmniej w mojej EC303 tak jest.

Link to post
Share on other sites

A i panowie, jeżeli chcecie podokręcać albo poodkręcać małe elementy takie jak muszka czy atrapa dopychacza to zaopatrzcie sie w małe imbusy mniejsze niż 1,5mm. Przynajmniej w mojej EC303 tak jest.

Zajarania ciąg dalszy? :) Śrubki trzymają standard taki jak w innych replikach więc nie ma co zbytnio się tym martwić.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę się upewnić zadając ponownie pytanie odnośnie sprężyn - GF podaje, że dostajemy sprężynę M90 (310FPS) oraz w replice zamontowana jest replika MXXX dająca 410FPS. Czy jest to sto dwudziestka? Replikę zamierzam mieć w sumie tylko jako zapasową, do CQB i ew. uniwersalną na strzelanki, gdzie elementy CQB i otwartego terenu przeplatają się więc będę wkładał M110. Mimo tego wolę jednak wiedzieć w stu procentach co tam jest by nie wsadzić takiej samej :)

Link to post
Share on other sites

Przypadkowo wróciłem do swoich fotek gearboxa na których widniał napis E&C. Wpisałem na szybkiego i znalazłem nasz "nowy produkt" znany już na rynku pod tą symboliką...owocnych poszukiwań reszty :icon_smile:

 

http://www.youtube.com/watch?v=D64o8K_Hkrw

http://www.youtube.com/watch?v=ylhXUIMGYsM

 

EDIT: strona producenta -> http://www.ec-airsoft.com/

Edited by CerberBP
Link to post
Share on other sites

dzisiaj doszła do mnie replika EC-302, zrobiła na mnie duże wrażenie po wyjęciu z pudełka, dodatkowo ktoś pisał że w komplecie jest plasticzany magazynek, natomiast u mnie jest on z metalu, jedyny minus jak na razie to to że nie zawsze po odciągnięciu dźwigni przeładowania klapka się opuszcza.

Link to post
Share on other sites

Swoje pytanie kieruję do osób posiadających konkretny model, mianowicie EC-302. Jak wypada replika pod względem spasowania, głównie chodzi mi o to, czy front nie buja się na boki?

posiadam tą replikę i niestety ale jak dla mnie jest to prawie że nie odczuwalne jednak front leciutko się rusza oraz jest przechylony o ok. 3 milimetry w lewą stronę przez co muszka z celownikiem mechanicznym nie jest równo :/ w każdym razie tak jest w mojej replice, a każdy wie że chińskie repliki to loteria.

Link to post
Share on other sites

Pytanko mam panowie ... jaki kolor ma stockowa gumka hop siupa??? Bo zamowilem czarna systeme do repliki i nie wiem czy mi ja wsadzili. A moze ktos wie czy na dystemie sa jakies szczegolne oznaczenia? Ja sie na rozkrecaniu nie znam i nie wiem jak to sprawdzic czy zmieniona ;) To samo tyczy sie sprezyny ... to wazne dla mnie bo w Irlandii, gdzie moeszkam, dopuszczalne jest tylko 330 fps-ow ;(

Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętaj, że to nie jest klejone ani spawane, wiele razy było tu powtarzane, śruby trzeba dokręcić. A co za tym idzie można je odkręcić, nastawić i skręcić powtórnie i wszystko będzie ok.

Zgoda, ponowne poprawne skręcenie repliki może wyeliminować przechylony na bok front, lecz nie pomoże na bujający się front. Ale jak to jest leciutki odchył to jeszcze można przeboleć.

Link to post
Share on other sites

Przyszła dziś do mnie emeczka od SA. EC-302. Żadnych luzów. Ris sztywno, kolba minimalny luz, ale nie przeszkadza ani nic w tym stylu. Nie postrzelam bo wieje wiatr i za dużo nie powiem. Low capy od bojca siedzą u mnie sztywno, nie lata na boki ale zawsze jakiś luzik jest. Jedyne co to trochę rdzy na delta ringu ale jakoś to nie przeszkadza.

 

Sorry ze post pod postem ale nie mogłem edytować. Po wymianie gumki replika strzela daleko i celnie. Na stokowej strzelać się nie da..

 

 

Wtedy zgłaszasz się do moderatora..

OFF

Link to post
Share on other sites

Też miałem problem z powrotem tej blaszki od bolt catcha (po rozkręceniu), okazało się, że wypadła z prowadnicy.

Włożyłem ją w prowadnicę i dalej nie chciała działać, wziąłem o podobnej długości kawałek metalu i wyprostowałem kawałek blachy od bolta który był w prowadnicy i teraz wszystko działa jak należy.

Ps dla tych którzy nie mogą otworzyć klapki od wyrzutni łusek, ona nie otwiera się gdy bolt catch jest otwarty, ogólnie ta blaszka cienka (co zasłania hop siupa) dociska do drzwiczek ten bolec od dźwigni przeładowania, dzięki czemu on zwalnia zaczep.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...