Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Oj tak. Miałem okazję porównać RK-03W i cymkę 048 (AK47). Wykonanie: boyacz bije cymkę o głowę, cymka jest po prostu paskudna, żółte drewno, obrzydliwa farba. Osiągi, cymka strzela nieznacznie dalej i celniej. GB cymi jest lepszy od boya o lepszy silnik, metalową prowadnicę tłoka, ale nie ma za to sprężynki dociskająca komorę hopup co ma boyi, przynajmniej tak serwisant mówił.

Psst, fajny link jak upiększyć kałacha.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiscie wolalbym dozbierac do CM.048

 

NA szczęście nikogo to nie interesuje, tym bardziej, żeś zielony i się po prostu nie znasz.

 

Bierz Cymę, nie Boyi. Boyi miałem, wewnątrz to szmelc. CM048, ta seria jest świetna. Sam mam, używam i polecam :icon_smile:

 

Boyi wewnatrz różni się nieznacznie od Cymy. za to Cyma z zewnątrz to megakaszana. Sam miałem już dłużej badź krócej kilkadziesiąt AK, i w tej kategorii cenowej nie ma przeciwnika dla Boyi.

Link to post
Share on other sites

Boyi wewnatrz różni się nieznacznie od Cymy. za to Cyma z zewnątrz to megakaszana. Sam miałem już dłużej badź krócej kilkadziesiąt AK, i w tej kategorii cenowej nie ma przeciwnika dla Boyi.

 

Choć w wielu przypadkach jestem odmiennego zdania niż Ty, to tutaj muszę się z Tobą w 100% zgodzić ;) Jedyne co to baterie do niczego dają w te kałachy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...