Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG z Allegro jako pierwsza replika?


Recommended Posts

AEGi z Allegro to nie to samo ASG. Tam skrót oznacza "Air Shit Gun". I wszystko jasne smile.gif

 

Trochę opuściłem temat. Jeśli dyskryminuję tanie repliki to nie dlatego że są "be",bo są, ale za ich skrajną awaryjność. Długie lata kupowałem szmelc za grosze, wiele łez mi z oczu wycisnął, psując się w rękach w przedbiegach. Wiadomo że budżet nowym graczom ASG nie pozwala na wiele, ale naprawde nie warto. Lepiej poczekać i dozbierać. Przez 3 lata mnie na tym forum nie było, przez zniechęcenie do ASGówna.

 

A posiadaczy tanich replik darze pełnym szacunkiem i szczerze życzę długiego działania waszych sprzętów. Życzę również szybkiego powiększenia budżetu i doinwestowania w pasję. Out.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy ten G36C nadaje sie, do walk w pomieszczeniach? Wiem, ze nie bedzie to MP5SD6 z TM, ale nie mam tyle kasy na taka zabawke. Raczej nie bede jej za czesto uzywal, najczesciej tylko do strzelania do tarczy zelowej. Czy naprawde w dobrych warunkach tez to sie tak syzbko popsuje? Kazda rzecz w zlych warunkach moze sie popsuc, ale mysle, ze nawet ten tani AEg bedzie dobrze dzialal, gdy bede go uzywal z umiarem, stosownie do wytrzymalosci zabawki.

Nie chce zadnych sprezynowek i gaziakow. Chce sprobowac ciaglego ognia.

Proszoe o odpowiedz.

Ogień ciągły ? -.- mój kolega naiwny kupił sobię tego ak na tanichshitach za 120 zl około i wiesz jaki był ogień ciągły ? 1 kulka na 1,5 sekundy gdzieś więc springiem można zrobić to szybciej

@ Kaimanda

Prędkość początkowa: 135fps

napewno liczone przy 0,12 :D za te cene niech kupi mp5 tm używke ;]

Edited by SebekASGManiak
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W kwestii tematu - NIE polecam kupować "replik" z allegro.

Jako że sam musiałem na własnej skórze sie przekonać ;) i kiedyś ten badziew kupiłem, tak teraz z czystym sumieniem odradzam cokolwiek pokroju DoubleEagle za 150zł :D

Lepiej wstrzymać sie nawet te 2-3 mieś uzbierać na coś konkretniejszego. Ewentualnie kupić jakąś klameczke od TM, KSC, etc...

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
Forum jest z założenia bazą wiedzy, a nie ludzkim systemem wyszukiwawczym. Nic co można znaleźć przy pomocy wyszukiwarki nie ma prawa angażować czasu i wysiłku innych użytkowników.

Tu jest wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz opdowiedzi na swoje pytania.

 

Swoją drogą: to nie ten dział. Miejsce na takie pytania jest w "forum dla zielonych".

Link to post
Share on other sites

KONIEC! Mam dość tych, którzy kupują tanie AEG-i i mówią, że ich zasięg skuteczny to 6m i psują sie po kilku dniach. Jak można być takim cielakiem XD. Ja mam x177, albo inaczej m83 double eagle (ok. 130 zł) od ponad roku i jego zasięg skuteczny był ok. 15-20 m, a wydając jakieś 20gr. poprawiłem go do 25m. Wystarczy rozebrać go, dobrze przesmarować gearbox i obudowę hop up (uszczelnia), dać ze trzy podkładki pod sprężynę i okleić izolacją całą rurkę (ta plastikowa, która chowa pod sobą lufę wewnętrzną).Wiernie mi służy :D. Dość łatwo sie go przerabia. POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niby wszystko fajnie - sam się skusiłem na taniego elektryka (za całe 30 pln - bo fabrycznie zepsuty był) i springa DE - i potem żałowałem

A szczególnie teraz kiedy używanego aega np Wella z metal GB można za jakieś 250 pln kupić to jaki sens wydawać pieniądze na szajs za 150 który się rozpadnie po drugiej strzelance - Wiem co mówię bo 2 takie złomy leżą u mnie w szafce....

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To jakbym chciał sobie kupić jakiegoś AEGa na początek to ile musiałbym wydać na samą broń?

 

Co powiecie o tym modelu? -http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1144793020-Kalasznikow-AK47-CM028-metalowy-gearbox-v3.html

 

mam zamiar go kupić jak będę miał siano a jak nie to kupię xm 177 firmy DE http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...BESTSELLER.html

 

co o nim myślicie? jak nie będę miał na kałasza to go kupię tylko się zastanawiam ile mi posłuży i jak będzie skuteczny

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To jakbym chciał sobie kupić jakiegoś AEGa na początek to ile musiałbym wydać na samą broń?

 

Co powiecie o tym modelu? -http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1144793020-Kalasznikow-AK47-CM028-metalowy-gearbox-v3.html

 

mam zamiar go kupić jak będę miał siano a jak nie to kupię xm 177 firmy DE http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...BESTSELLER.html

 

co o nim myślicie? jak nie będę miał na kałasza to go kupię tylko się zastanawiam ile mi posłuży i jak będzie skuteczny

To jakbym chciał sobie kupić jakiegoś AEGa na początek to ile musiałbym wydać na samą broń?

 

 

Grunwald, uprzedzam Cię, że kupno AEGa na początek nie jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza takiego, który będzie Ci służył jako "ozdoba na ścianie". Forsę którą wydajesz na tą replikę, mógłbyś 10x lepiej spożytkować kupując przypuśćmy sprężynowe mp5 z UHC (http://tajgun.pl/?prod=13&cat=18). Ponadto nie rozumiem czemu ludzie macie taką mentalność do kupowania takich "tanich replik", które nie zasługują na miano "repliki ASG" tylko zabawki dla dzieci :wink:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Sam kupiłem kiedyś AEGa na Allegro jakieś 2 lata temu za 150 zł... Byłem zadowolony ze swojego zakupu aż do momentu pierwszego strzału:) Zasięg strzału nie przekraczał 10m... A po wystrzeleniu większej ilości kulek z tego "karabinu" kulki ledwo wypadały z lufy. Stwierdziłem ze nie przyda mi sie do niczego więc rozkręciłem go i moje oczy ujrzały plastikowy "GearBox" (jeżeli można to coś tak nazwać). Bo osobiście nazwał bym to kawałkiem plastikowego korpusu z sprężynka i pompką w środku jakie możemy spotkać w zabawkach za 5 zł z odpustu:) Nie wspominając już o silniku którego cena nie przekracza w hurtowni 4 zł... Ale ta replika repliki służy mi do dziś jako treningowa broń do budynku. Dociążyłem ją i waży teraz prawie 3 Kg. Więc jednak się na coś przydała:) Odradzam kupno takiego czegoś na Allegro jak i sklepach typu Airsoftguns.pl czy Taniemilitaria.pl Naprawdę lepiej jest kupić sprężynę za te 150 PLN ale te pieniądze nie będą wyrzucone w błoto.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja mam pytanie. Co jest za róznica czy kupie ten sam karabin w sklepie czy na llegro u kolesia co tez sprzedaje, jeżeli oba są nowe z tej samej firmy w tej samej cenie i sa identyczne? Kupiłem na allegro i oczywiście przegląd zerowy i wszystko przestrzelone itp. Dlaczego nie polecacie kupna na allegro, jeżeli replika jest nowa i ta sama co w sklepie? A może źle to rozumiem i chodzi wam o uzywane albo no name :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...