Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20-40fps, zależnie od sprężyny.

Sp110 Guardera to ~m115, z bore up 380fps to całkiem niezły wynik.

 

:strach: to w takim razie jak OLO wyciąga tyle na M100 w przeciętnym chińczyku?!? Nie serio, ja się powoli już gubię :roll: ....

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites

Jeśli sprężyna to MO, to wszystko jasne... :mrgreen:

 

Starsze MO, których pewnie trochę mają w zbrojowni były delikatnie mówiąc, niedobrane do oznaczeń. Np taka niewinna sprężynka M100, a na chrono wyszło 440fps (+-135m/s).

 

:-F

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Myślę, że M120 wystarczy, lub można spróbować dać M110, łożyskowane prowadnice i głowice tłoka (nieco ścieśni sprężynę) i BoreUp.

 

Stockowy GB powinien przeżyć w obu konfiguracjach (przy użyciu batki o "normalnym" napięciu tj, 8.4v lub 9.6, bez ekstremów typu 12v i Systema MAGNUM :mrgreen: ), ale o ile/czy spadnie czas bezawaryjnej pracy to nie wiem.

 

EDIT

 

W obu przypadkach wskazane jest wstawienie metalowych łożysk.

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

na ostatniej strzelance, nacisnąłem spust, i slyszałem jak silnik przeskakiwal zebatki i za chwile skoczył :uff: i strzelił,

 

dlatego tez chce te ten zestaw bo sa zebatki

http://gunfire.pl/product-yid-1152190278-ATK-300-v3.html

wg gunfajerów mogę tam wsadzic m130 a nawet m140(zostane jednak przy m130) czy te zebatki sa lepsze od stockowych, tak samo ta reszta części?

Edited by Nutty
Link to post
Share on other sites

na ostatniej strzelance, nacisnąłem spust, i slyszałem jak silnik przeskakiwal zebatki i za chwile skoczył :uff: i strzelił,

 

dlatego tez chce te ten zestaw bo sa zebatki

http://gunfire.pl/product-yid-1152190278-ATK-300-v3.html

wg gunfajerów mogę tam wsadzic m130 a nawet m140(zostane jednak przy m130) czy te zebatki sa lepsze od stockowych, tak samo ta reszta części?

 

Te części nie są do końca takie super ale na M130 i M140 zwykła bateria 8,4 nie da rady tego naciągnąć, to samo jeżeli chodzi o zębatki. Na M140 musisz mieć zębatki Torque i baterią 9,6 - inaczej zapomnij. Poza tym, zamiast pakować teraz kasę w części GB lepiej byś dokupił sobie preckę i jakąś porządną gumkę hop-siup. Poczytaj sobie na asgshopie w dziale Technika o tuningu, sprężynach, tłokach, zębatkach - wiem, że się nie chce, ale tam naprawdę jest dużo informacji. A mimo generalnie dobrej opinii jaką mam o sklepie Gunfire, jakoś nie mogę się przełamać do ich sugestii o M140 w stockowym AU-1G. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

niezaczal bym pisac o GB skoro niemiałbym precki i hopka, ale te czesci juz zmienilem, tak więc z pojedynczych czesci co moge wymienic aby zwiekszyc troche te FPS'y, i zwiekszyc zywotnosc ?

Glowica tloka ?

 

P.S. przepraszam za brak polskich znakow

Edited by Nutty
Link to post
Share on other sites

niezaczal bym pisac o GB skoro niemiałbym precki i hopka, ale te czesci juz zmienilem, tak więc z pojedynczych czesci co moge wymienic aby zwiekszyc troche te FPS'y, i zwiekszyc zywotnosc ?

Glowica tloka ?

 

P.S. przepraszam za brak polskich znakow

 

Dokup sobie w takim razie ten zestaw ATK i sprężynę Guardera SP110 albo SP120. Powinieneś wycisnąć wtedy bez Bore-up'a ponad 360 fps'ów. A mierzyłeś tak w ogóle jaką prędkość wylotową masz teraz?

Link to post
Share on other sites

Ja kombinuje coś w tym stylu: areograf + modelarskie farby akrylowe. Tylko nie wiem jeszcze w jaki wzór kamuflażu to maźnąć ;-) . Mam puki co teakie kolory, jakie w NATO maluje się czołgi. myślę że ten ciemno zielony odpadnie i użyję zamiast niego jakiegoś innego koloru. Całość w jakieś małe plamki ala flecktarn. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

niemierzylem ale stockowo maja 335 fps +- 5 fps wiem bo kolega mierzyl stockowego, ja wsadzilem precke + hopa silikonowego, czyli roznicy wielkiej niema

 

 

jak kupowałem mojego Auga to sprzedawca mierzył przy mnie i stockowo wychodziło

349-350 równiutko jak napisane w opisie 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...