Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak ja planowałem tjunink to miało być to, to i jeszcze lufę KM Heada. Tyle do M120-M130 powinno wystarczyć, silnik najlepiej M160 ale ja ciąłem koszty. Oczywiście jeszcze batka, tak na prawdę przy tuningu najlepiej kupić large, np. 10.8 i zamontować na zewnątrz. Gdybyś chciał wsadzać więcej niż M130 to do wymiany idzie też szkielet. Komory nie ma co wymieniać. Tuningu w końcu nie zrobiłem, AUGa sprzedałem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaki dwójnóg polecacie do AUG?? Jest tego kilka ale nie wiem czy będą pasowały.

Te się będą nadawały??

 

http://gun-fire.com/product-yid-1152189666...nog-krotki.html

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=91

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2891

 

I kolejne pytanie dotyczy batki. Każdy chce zmieniać na 9.6 1400

a co z batką 8.4 1400?? Nikt tego nie próbował?? Szybkostrzelność nie wzrośnie, ale po co skoro steyr i tak ma sporą za to żywotność na pewno. Ma ktoś taką?? Jeśli tak jak się sprawuje??

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edited by witold1981
Link to post
Share on other sites

Będzie pasował tylko ten pierwszy, na lufę, pozostałe są montowane na RISach, których AUG nie ma od dołu (chyba że masz PHANTOMA, ale raczej wątpię).

Poszukaj w tym temacie, bo ktoś już kombinował z dwójnogiem i kupił właśnie ten pierwszy. Zdjęcie jest na 5 stronie wątku.

 

A propos pytania o baterię, to go trochę nie rozumiem. Jak chcesz większego rofa, to kupuj 9,6, jak ci odpowiada, to bierz 8,4. No i czy chodzi ci o baterię do stocka, czy do repliki po jakimś tuningu.

Edited by jurrrus
Link to post
Share on other sites

Hmm jedna osoba w innym wątku (STEYR z JG) poleciła mi ten ze specshop i że niby ma pasować, ale też w to wątpiłem. Chyba, że się go od dołu nakłada na górną szynę RIS?? Bo takie zdjęcia też są widzę i nawet jest o góry tej strony.

Teraz zgłupiałem :)

Mam stocka nic nie robiłem.

Teraz się przymierzam do małego tuningu,ale bez ingerencji w GB. Nie chce gwarancji stracić :).

W tym wypadku wchodzi w gre chyba tylko:

Precka

HU

M 110

oczywiście nie chce M 120 czy 130 bo już stockowy GB tego pewnie nie pociągnie.

Możliwe, że przy M 110 faktycznie będzie już 9. 6 batka potrzebna. Tylko czy ona tam na pewno wejdzie nawet gdy schowam bezpiecznik ?? Bo coś ciasno tam jest :)

Link to post
Share on other sites

Zapomniałem dopisać, że to tak opcjonalnie sorki. Bo nigdy nie zakładałem tej części i nie wiedziałem jak dokładnie co i jak. Ale trzeba go rozkręcać przy zmianie sprężyny?? Myślałem, że to jakoś bez tego się obejdzie

Czyli zostaje

HU

Precka

Bez ingerencji tak?? Czy cos można jeszcze dołożyć??

 

jak cos to bede musial wysłać najwyzej w sklepie mi to zrobią.

 

I jak z tymi dwójnogami?? Bo Ja się zamotałem. Że ten na lufę zakładany pasuje to wiem, ale co z resztą??

Link to post
Share on other sites

A co do tych dwójnogów których piszesz ,że nie będa pasowały.

One nie nakładają sie na szyne RIS?? Większośc dwójnogów ma szyne nad ale niektóre maja też pod. Zobacz zdjęcie tej snajperki AUG strone wcześniej tam jest chyba nakładany na szynę.

Chyba, że się myle.

Link to post
Share on other sites

Witoldu - wyluzuj trochę i poświęć kilka minutek na przestudiowanie tego wątku.

Dwójnóg możesz do AU-1G zamontować na dwojaki sposób: bezpośrednio na lufę, lub na montaż zakładany na lufę. Ze względów zarówno estetycznych jak i funkcjonalnych poleciłem Ci dwójnóg ze Specshopa, bo jest po prostu lepszy od tego na Gunfire. Jednak aby go zamontować, musisz kupić montaż RIS na lufę.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że taki na lufę się nadaje, ale jak sam piszesz nie zaciekawie on wygląda dlatego się skłaniam ku temu co mi zapodałeś ze specshopa.

 

Przeczytałem cały post i nie znalazłem niczego o szynie jaką trzeba dokupić by taki dwójnóg pasował (chyba że umknęło to mojej uwadze).

 

Więc jeśli można pomóżcie w znalezieniu montażu do dwójnogów tak aby pasowały do AUG.

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2891

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=91

 

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy - jeżeli chcesz dodatkowo dokupić do dwójnoga dwa montaże i dodatkowo dopłacać 50 zeta, to rób jak chcesz. Jeżeli chcesz akurat ten model to musisz zakupić te montaże - inaczej go nie zamontujesz.

 

Prościej zrobisz, kupując dwójnóg z Gunfire'a - mniej zapłacisz i mniej się narobisz. 8-)

Edited by siemionman
Link to post
Share on other sites

Chodziło mi po prostu o wygląd. Te mi po prostu bardziej podchodzą. Ale faktycznie zrobię chyba tak jak mówisz. 50 zeta piechotą nie chodzi :-P . Dzięki za porady

Pozdrawiam

 

PS. No właśnie coś go brakło :(

Ale w jakiś sklepie widziałem podobny teraz muszę sklerozę pokonać i sobie przypomnieć :)

Edited by witold1981
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja na aug'u mam założony kolimator Walther ps-44, replikę ACOG. Wygląda po prostu cudownie :)

A możesz powiedzieć ile za niego dałeś, bo oglądam na internecie i znajduję jak na razie same drogie powyżej 200zł czy on tyle kosztuje??

A podajcie linki do tych swoich kolimatorów będę wdzięczny.

Ja potrzebuje dobrego, a tak do 160zl max.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

On tyle kosztuje, na specshopie bodajże 299 pln. Mi sie udało, bo kupiłem minimalnie używany (w ogóle nie miał śladów użytkowania) za 125 pln na alledrogo.peel. Poluj, szukaj okazji, może uda Ci się coś taniej wyrwać ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...