Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko co wymieniłem w GB: Cylinder na typ 0 Chromowany, Głowice tłoka na uszczelnioną-łożyskowaną, prowadnicę sprężyny na wzmocnioną łożyskowaną i dyszę n mosiężną uszczelnioną i jak na razie działa ok. i nawet nie za bardzo widać jakiś śladów zużycia (GB czyszczony/smarowany co 2-3 strzelanki) a jakoś nie mogę sie powstrzymać i dosyć często lecą całe serie :)

Do tego preca 650mm 6,03...

 

PS: Mam jeszcze w planach łożyska stalowe ale leżą już 2 miesiąc i jakoś nie mogę się zebrać żeby je wrzucić... na razie stockowe jeszcze żyją.

 

edit. U mnie na m120 przeszło sporo ponad 3k kulek i tłok jest ok. Może to dla tego że to jeden z pierwszych aug'ów JG jakie dotarły do Polski i jakaś lepsza seria czy cuś :)

 

edit2. Batke mam jak na razie stockową. TZN. miałem bo gdzieś ją wcięło i teraz raczej będzie już 9,6v

 

edit3. Jakiego borka wstawić do takiego zestawu żeby osiągnąć najlepszy efekt?

Edited by Alias83
Link to post
Share on other sites

@Alias83

Ja mojego auga kupiłem 2 dni przed wystawieniem u krakmana na stronie "na lewo" (jeszcze go w komputerze nie mieli i nie dostałem faktury itp...)

Jakiej firmy masz M120? ja chyba dzisiaj wstawie M120 madoniona... zobaczymy ile pociągnie na stockowych zębatkach, jak sie zmielą to wstawie mocniejsze :)

pozdro

Link to post
Share on other sites

@Alias83

Ja mojego auga kupiłem 2 dni przed wystawieniem u krakmana na stronie "na lewo" (jeszcze go w komputerze nie mieli i nie dostałem faktury itp...)

Jakiej firmy masz M120? ja chyba dzisiaj wstawie M120 madoniona... zobaczymy ile pociągnie na stockowych zębatkach, jak sie zmielą to wstawie mocniejsze :)

pozdro

To nie szalej tak z tą sprężyną, ja myślę nad m110 która powinna dać z 380-390 fps (tak naprawdę to mój AUG ma chyba nie więcej niz 350) i do tego uszczelnianie. To będzie bezpieczniejsze dla repliki niż pchanie mzyliard do gearboxa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam w połowie upgread auga jest już zrobiony, tzn wsadzone:

-Bore up Guarder

-STU CA

-Tłok wzmocniony DF

-łożyska stalowe CA

-Łożyskowana Prowadnica sprężyne Huricane

-Sprężyna M130 Mad bull.

-Gumka Sylikonowa >400fps Guarder

-Aku 12V 1400mah intellect (buja to wszystko to kosmicznej szybkostrzelności)

-Na zew. tłumik KA 40x335mm.

 

 

Pozostało:

-silnik (stock to padaka)

-Precka 550mm

-Szkielet ( w przyszłości)

-Okablowanie (----II----)

Oraz luneta, tylko czy ktoś widział gdzieś starą serię edenberga 1,5-7x50?

 

UWAGI.

Szkielet ma dziwne otwory pod łożyska, CA niewchodzą do końca.Głowica cylindra z BU guardera niepasowała w otwory w szkielecie, wymagała rozwiercenia do 3/4 głębokości wiertłem 5mm.Styki niedomagały,wymagały przerobienia i śmigają teraz pięknie. Tłumik wycisza lekko dźwięk. Jednym słowem pomyślcie 3 razy zanim zabierzecie się za upg. chinola :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...