Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka najlepsza komora hop up m4/16 ?


Recommended Posts

Witam.

Tak jak w tytule,zamiaruje kupić nową komorę hop up do swojej repliki.Ale do rzeczy,komora ma byc jak najbardziej precyzyjna w regulacji i przez to "celna",oraz porządnie wykonana,myślałem nad komorami madbulla,airsoftpro.

Ponoć ProWin jest super,jak na tym forum przeczytałem.

Tak więc Panie i Panowie,proszę o porady.

Link to post
Share on other sites

Dżizas, nie wiem, gdzieś Ty te 500 postów nabił, ale na pewno nie na tym forum. Niby stary wyjadacz, a zachowanie jak u typowego zielonego. Temat w złym dziale, składnia jak u pięciolatka nie wspominając o braku jakichkolwiek chęci do samego poszukania odpowiedzi na pytanie. Ale znaj Pan moją łaskę- nie wiem, jak zachowuje się ProWin, ale osobiście posiadam komorę od AirsoftPro, która wykonaniem praktycznie nie różni się niczym (full CNC, anodyzowana, podobna cena). Spisuje się miodzio- szczelna jak cholera, kompatybilna z wieloma gumkami, regulacja hu nawet przy maksymalnie dokręconej śrubce elegancka. Dołączona gumka do zestawu to syf, to samo dystanser, który jest po prostu za mały (przy max podkręconym hopie ledwo widać koniec gumki wewnątrz lufy), objawia się to oczywiście w niewielkim zasięgu. Przyrost około 20 fps w porównaniu do komory stockowej.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o najlepszą komorę to:

ProWin -> AirsoftPro/SHS CNC -> Madbull

Komora CNC AP/SHS jest łatwiejsza do uszczelnienia a MB ma precyzyjniejszą regulację. ProWin łączy w sobie te dwie cechy i bije konkurencję. Wszystkie te komory miałem i używałem (AP dostałem od Jana jeszcze przed premierą), więc nie są to informacje wyssane z palca.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...