Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G27 [GALAXY]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu chodzi o to że te kulki 0.20 w karabinie który ma 360fps lecą wolniej mniej celnie oraz bliżej.

 

...lecą szybciej, przynajmniej na początku, trochę dalej niż cięższe kulki, ale mniej celnie. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Edited by vvader01
Link to post
Share on other sites

A wiec wychodzi na to ze skoro do tego ak 360 fps idealne bo tanie sa 0.20 to do mossberga agm 300 fps na lajcie mozna pakowac 0.12 Ja bym na twoim miejscu spròbowal 0.15 to bedzie taka alternatywa dla obu replik chyba gfc produkuje 0.15 a wiec na cene nie mozesz nazekac a jakosc sie u was nie liczy "Wazne by plulo"

 

Pisane z fona bez Polskich znakòw

Link to post
Share on other sites

Mag Karalucha działa jak każdy, po prosty wsypał za mało kulek:p

 

Miałem już troszka replik i przy limicie w naszym środowisku wynoszącym 430 FPS, strzelaniu tylko ogniem pojedynczym i na niewielkie dystanse, to kulki 0,20 są raz że tanie, dwa: nawet w porównaniu do 0,25 G&G nie są złe. I strzelam się jakieś 8-9 lat prawię co tydzień, więc nie myślcie że nie próbowałem innych i że nie wiem co to airsoft. Jeżeli chodzi o przycinki w magach, to polecam używanie hajkapów, problem sam się rozwiąże XD

 

Obczaję replikę karalucha w niedzielę i może razem sklecimy jakąś recenzje, gdyż chłopak sam tego nie ogarnie mając do porównania tylko pompkę :D

Link to post
Share on other sites
(...) kulki 0,20 są raz że tanie, dwa: nawet w porównaniu do 0,25 G&G nie są złe(...)
(...) Jeżeli chodzi o przycinki w magach, to polecam używanie hajkapów, problem sam się rozwiąże XD(...)

Dwa zdania i dwie bzdury.

Nie wygłaszaj Kolego herezji... :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o przycinki w magach, to polecam używanie hajkapów, problem sam się rozwiąże XD

Są trzy rodzaje prawdy - prawda, święta prawda i g... prawda. Powyższe zdanie jest z tego trzeciego rodzaju. Stockowy hi-cap do Cm 028 i ciął się na kulkach zarówno P&J jak i Rockets. Myślałem, że brudny więc wyczyściłem, ale dalej się cięły. Dopiero G&G mnie od tego uratowały.

Link to post
Share on other sites

Spiąłem w końcu pośladki, i zrobiłem dla Was te fotki http://imgur.com/a/XdUKT . Z zasięgiem tak - liczone na oko, czyli krokami liczone, starałem się robić duże by co metr było - tak wyszło mi 28 bez hopka, doliczając do tego że to na oko to tak +- 30m bez hopa. Z hopem ZAUWAŻALNIE DALEJ. Lecz już nie liczyłem ile z hopem. Magazynek jak się ciął tak się tnie. Jednak jeśli od cymy będzie pasić to jeden kij. Replikę jutro dam do sprawnego oka, ona oceni jak leci kuleczka. Ja tam nie mam porównania :D

Link to post
Share on other sites

Nie powierzajcie ocen nowemu ot co:P

 

Bez hopka... Pompka vs elektryk. Nie chcę mi się wierzyć.. Podobno elektryk ma 365 mierzone przez gunfire, i pompka jak przyszła mierzyłem u kolegi i miała nowa 340. Cóż, pompkę dalej niesie. Więcej ma fps'ów elektryk - dziwne.

 

edit: I oczywiście tymi samymi kulkami...

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Replika doszła, co do jakości wykonania mam mieszanie uczucia.

Chwyt pistoletowy skrzypi, i ma się wrażenie tandety w ręku.

Waga jest naprawdę ok, i nic więcej o tym powiedzieć nie mogę.

Jak bateria się naładuję to jutro dam post o celności :icon_smile:

 

EDIT1: Małe pytanie, bateria się ładuję a ja rozkminiam jak ją włożyć, jakaś pomoc?

nie chce szarpać tego na siłę żeby nie popękało, a nie wiem jak to otworzyć.

Gdy rozkręcę śrubki i zdejmę tą klapkę, zostaje jakaś plastikowa zaślepka i tu jest problem.

Wiem, że to śmieszne ale prosze o pomoc :icon_biggrin:

 

EDIT2: oto filmik mojego problemu : http://youtu.be/siCYN_AKeI0

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...