Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 jako podstawa pod parasnajperke


Recommended Posts

Witam

 

mam zamiar w przyszłości kupić sobie m4 i przerobić ja na parasnajperke.Oczywiście nie bede latal z m4 i udawal snajpera tylko najpierw pobiegam jako szturmowiec a po nabraniu doświadczenia przeniose sie na snajpera lub strzelc wyborowego.

I tu rodzi sie moje pytanie jaka m4 wybrac jako podstawe i co ewentulalnie doradzilibyscie mi w nia wsadzic.

Fundusz na sama podstawe to ok 800 zl

Link to post
Share on other sites

No tak ale jak bym chciał przerobic m16/m4 na parasnajperke to jakiej firmy?

Mam zamiar uzyskać po tuningu ze 70 m skutecznego zasięgu i mam na wydanie +/- 800 zł (na samą podstawe oczywiście bez tuningu)

Czego nie zrozumiałeś w poście Mendiego?

Na podstaw pod snajperke proponowałbym MB-01 od WELL [...]

A ja proponuję wrócić do szkoły i pouczyć się jeszcze trochę czytania ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites

A ja poroponuję przeczytać co ja proponuję :icon_smile:

Widzę, że jesteś uparty. Sugeruję zatem powrót do przedszkola. Tam dzieci odróżniają już kwadracik od kółeczka, więc może wytłumaczą Ci różnicę pomiędzy repliką M4/M16 a MB-01.

Do autora: kup emkę ICSa i złóż dwie góry - jedną standardową, a drugą "parasnajperską". I po problemie.

Edited by Pietracha
Link to post
Share on other sites

Kolego mam zamiar kupić podstawe za +/- 800 zł a nie 1200. Naucz się liczyć na poczatek może do dwóch, żeby ci się obwody nie przepaliły.

Kolego, moje obwody i umiejętności liczenia mają się dobrze. Równie dobrze ma się moja umiejętność czytania ze zrozumieniem, dzięki czemu nie umknęło mojej uwadze, iż nigdzie nie sprecyzowałeś, że poszukujesz repliki nowej, co jest dosyć istotne. Uściślij może zatem swoje wymagania, to otrzymasz bardziej precyzyjne odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Rzadko wchodzę na dział zielonych, ale jak wejdę to nawet po bardzo złym dniu banan mi się na twarzy sam rysuje :D Kolega komen widzę po miesiącu bycia forumowiczem jest już pełnoprawnym serwisantem. Miś123 chce replikę samopowtarzalną,a Ty doradzasz mu "fullauto" mb01 wella. Replika to żadna, nie polecałbym jej nawet największemu wrogowi. Stawiam 200zł, że sam ją sobie kupiłeś, bo chciałeś byś ubersnajperem z kalofdjuti, ale przekonałeś się, że w stocku jej zasięg oscyluje w granicach 30 metrów i na siłę próbujesz wepchnąć ten badziew innym, jako "dobra baza". Daj znać za kilka lat, jak w końcu kogoś ustrzelisz na strzelance. Rzucenie repliką się nie liczy.

Link to post
Share on other sites

Koszta mocnego tuningu JG mogą być całkiem spore. Mendi podał najlepszą opcję, jaką jest zakup DOWOLNEJ repliki M4 od KWA. Łatwy i niedrogi tuning, fabryczne bebechy wytrzymują mocne sprężyny, tak samo zespół cylindra z tłokiem ma bardzo dobrą szczelność.

Link to post
Share on other sites

Ok dzieki za odpowiedzi a ty Pietracha masz napisane w pierwszym poscie o kasie na podstawe.

 

No pewnie z polaka mialeś dwóje

Masz niezły tupet, żeby krytykować czyjąś znajomość języka polskiego, samemu nie potrafiąc napisać choć jednego posta bez błędu.

 

W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś na dosyć istotne pytanie: replika nowa, czy używana?

Bo mając 800zł i perspektywę dalszego upgrade'u, nie ma, według mnie, sensu pchać się w nowe repliki chińskie (a tylko chińskie dostaniesz za taką kwotę), bo i tak prędzej czy później trzeba będzie wymienić większość elementów GB, przy czym stracisz gwarancję na replikę.

Stąd propozycja repliki KWA, która, nota bene, również nie kosztuje 800 zł. I co Ty na to, Misiu?

Edited by Pietracha
Link to post
Share on other sites

KWA Defender nie ma w sprzedaży do roku, dlatego szukać można jedynie używki, a one oscylują 600-1200zet, zależnie od modelu i wyposażenia.

Jak ktoś chce wydać 800zet na podstawę i włożyć w to jeszcze 300zet na na bebechy, by to za parasnajpę uchodziło, a później zmieniać dziadowski szkielet co pół roku, to jego sprawa. A najlepiej niech tego wella weźmie i spokój.

 

@verb

czyść podwórko

Link to post
Share on other sites

Mendi ale jak już pisałem chcę coś samopowtarzalnego bo jak się rozmyślę to pójde w szturmowca.A replika ma byc nowa bo z uzywkami nigdy nic nie wiadomo.A po dłuższym zastanowieniu się stwierdzam,że moge dać te 1200 za podstawe.

Link to post
Share on other sites

Poszykałem i znalazłem to:

http://taktyczny.com...kwa-usa-ka.html

 

Koszta mocnego tuningu JG mogą być całkiem spore. Mendi podał najlepszą opcję, jaką jest zakup DOWOLNEJ repliki M4 od KWA. Łatwy i niedrogi tuning, fabryczne bebechy wytrzymują mocne sprężyny, tak samo zespół cylindra z tłokiem ma bardzo dobrą szczelność.

 

i czy chodzilo wam o to?

Link to post
Share on other sites

Rzadko wchodzę na dział zielonych, ale jak wejdę to nawet po bardzo złym dniu banan mi się na twarzy sam rysuje :icon_biggrin: Kolega komen widzę po miesiącu bycia forumowiczem jest już pełnoprawnym serwisantem. Miś123 chce replikę samopowtarzalną,a Ty doradzasz mu "fullauto" mb01 wella. Replika to żadna, nie polecałbym jej nawet największemu wrogowi. Stawiam 200zł, że sam ją sobie kupiłeś, bo chciałeś byś ubersnajperem z kalofdjuti, ale przekonałeś się, że w stocku jej zasięg oscyluje w granicach 30 metrów i na siłę próbujesz wepchnąć ten badziew innym, jako "dobra baza". Daj znać za kilka lat, jak w końcu kogoś ustrzelisz na strzelance. Rzucenie repliką się nie liczy.

Jeśli nie umiesz czytać, dodałem ten post przed tym jak napisał że chce replikę samopowtarzalną, btw. nie kupiłem jej i nie będę..
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...