Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modyfikacja znaku celowniczego.


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym kupić eotecha, wybrałem jedną z lepszych wersji, ale dręczy mnie od paru dni straszny problem. :D

Problem polega na znaku celowniczym. Jest on przedstawiony w postaci wielu kropek, lub jako punkt CQB T-DOT.

Czy byłaby możliwość "przerobienia" jednego ze znaków na normalny, standardowy znak celowniczy w postaci kropki 1 moa i okręgu 65 moa? Dokładnie taki: klik

Link to post
Share on other sites

Hmm...

Czyli można zamówić blaszki i je wmontować przed diodą, zamiast tej starej?

Tak się zastanawiam, czy nie lepiej jest kupić po prostu Eotecha z celownikiem, który chce. Tylko weź tu traf na taki, który ma i punkt celowniczy, który się chce, i dokładny model i jeszcze, żeby to było wytrzymałe.

A na przykład nie dałoby się "zasłonić" jakoś tych dodatkowych kropek w celowniku, tak, żeby wyświetlała się tylko 1?

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewny czy to się uda, ale możesz spróbować tym sposobem wytrawić na jakiejś cieniutkiej blaszce, jednak zaznaczam, że nie wiem czy da tym radę przetrawić na wylot z zachowaniem ostrych krawędzi, gdybyś próbował to daj znać jak poszło :icon_wink:

Edited by Watson2195
Link to post
Share on other sites

Można zasłonić, można wymienić, ta płytka nie jest zamocowana na stałe (przynajmniej w 553, którego teraz mam), tylko, że jest malutka. Nie będę teraz celownika rozkładać, ale powiedziałbym, że ta płytka ma na oko wymiary koło 0,5 cm x 0,5 cm, a dziurki odpowiadające kropkom mają średnicę cienkiej igły, szpilka już jest za gruba. No i trzeba uważać na kabelki, ale to najmniejszy problem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...