Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężynowa replika na początek.


Recommended Posts

Witam, chciałem zacząć zabawę z asg. Przeleciałem po prawie wszystkich poradnikach więc chciałem zdecydować się na jakąś replikę sprężynową. Wszystko byłoby w porządku, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego, polecanego modelu. Szukam Mossberga od Agm'u, jakiejś strzelby od DE, albo chociaż Bisona, ale nigdzie nic nie wiedzę. Wszędzie "chwilowy brak towaru", są tylko jakieś wynalazki strzelające 3 kulkami, które mi nie odpowiadają. I teraz pytanie czy widzieliście gdzieś DOSTĘPNĄ, polecaną strzelbę? Może to ja jestem ślepy albo nie umiem szukać?

Link to post
Share on other sites

M58 u krakmana, ale cena jest z kosmosu. Albo przepłacasz dwukrotnie za tę replikę, albo czekasz na 003, albo kupujesz trzykulkowca. W sklepach pokroju militaria.pl też coś znajdziesz, ale również za taką cenę, że nie opłaca się tego kupować. Ewentualnie jeśli Cię stać, to kupujesz Remingtona od SY.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a tak btw to jeśli kupisz spręrzynówke to nie licz na równą walkę z ludźmi uzbrojonymi w aeki .

Przy odrobinie umiejętności sprężynową strzelbą można prowadzić równą walkę z elektrycznymi replikami.

 

PS. Zacznij pisać normalnie, stosując zasady poprawnej polszczyzny, bo to co piszesz to coś więcej niż tragedia.

Edited by polskiniko
Link to post
Share on other sites

Wynalazki strzelające kulkami po 3 to ciekawa sprawa bo zazwyczaj w cel lub nie lecą gdzyrz replika się zaćina , a tak btw to jeśli kupisz spręrzynówke to nie licz na równą walkę z ludźmi uzbrojonymi w aeki .

Co? Zrozumiałem do słowa "zazwyczaj", a potem Twój tekst zamienił się w wytwór romantycznego poety - nie wiadomo co miał na myśli.

Link to post
Share on other sites

Taki mam styl wypowiedzi a za błędy przepasam gdyż pisałem z urządzenia mobilnego .

miałem na myśli że :

z doświadczenia wiem że jak masz replikę sprężynową to jak podkreślił użytkownik powyżej trzeba mieć umiejętności aby w przeciwstawić się osobą z replikami elektrycznymi .

Link to post
Share on other sites

Nowy jesteś, więc wybaczam Ci Twoją skromną wiedzę... :icon_mrgreen:

Szturman z dobrą repliką sprężynową, nie tylko ma szanse na przeżycie, ale na podjęcie równej walki z posiadaczami AEG-ów.

 

Ps

Po pierwsze zmień "styl wypowiedzi", włącz sobie "sprawdzajkę" pisowni albo kup słownik poprawnej polszczyzny.

Po drugie, jeśli się nie znasz, nie doradzaj, bo się ośmieszasz.

 

Jaqbek, poczekaj na AGM.003, mają niedługo być dostępne w TAIWANGUN.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...