Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shephard's Tactical


Recommended Posts

http://screenshot.sh/oBKa9VWfJKVnW

 

Za powyższy post dostałem bana na w/w giełdzie (zebrałem 10 like'ów w 5 min), żaden z adminów nie chciał się przyznać do zbanowania mnie(sprawa została szczęśliwie rozstrzygnięta).

 

http://screenshot.sh/ov27q4WDhoRuE

http://screenshot.sh...h/mGYbz1gjjrMJi

 

Gość cały czas nie odpisuje, a gumki musiałem zamówić z innej firmy za prawie 20pln.

 

Gorąco NIE polecam,

Chmiel

 

teraz zauważyłem jeszcze że dostałem shadow bana

http://screenshot.sh/odDRrqzVOeVFu

http://screenshot.sh/ofpQe8mWOB0cE

Edited by Kertonix
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

​ PRZECZYTAJ ZANIM KUPISZ !!!

Witam zamawiałem w tej firmie sprzęt za 600zł i delikatnie mówiąc nie jestem zadowolony.

Zamówiłem 25 maja sprzęcik: jpc, pas operacyjny z pasem wewnętrznym, nerkę, plecak wszystko w MC.

Po ponad Dwóch tygodniach dojechała do mnie część rzeczy mimo to że zapłaciłem za wszystko!

 

Co na to Krawiec? Dziewczyna pakowała sprzęt bo go nie było w domu . Ok zdarza się, piszę z prośbą żeby wysłał mi jak najszybciej resztę ekwipunku. Miał wysłać w poniedziałek..... ​

To już trzeci tydzień w którym ubiegam się albo o zwrot pieniędzy albo o szpej.... bark reakcji. Nie odczytuje wiadomości.

Nie polecam szkoda nerwów i pieniędzy zbierałem pół roku na fajny szpej dostałem przysłowiową figę z makiem.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

O kurde to chyba promocję jakąś dostałeś.. Ja 600 zł zapłaciłem za pas jpc i hydro packa w mc, tyle że dostałem szpej po 2,5 miesiąca

 

Po dwóch tygodniach i narzekasz? hah nie jest źle, no chyba że dostałeś mniejszą część zamówienia, czasem zdarza się u niego przynajmniej u mnie tak było że sprzęt dochodzi falami, ale zawsze dojdzie Szyje dla mnie od dłuższego czasu i zamawiam tam, czas realizacji no trochę trzeba poczekać, ale wg mnie warto, cena i jakość rekompensują ten czas.. Kamizelke targam ile wlezie i ani jednego przetarcia czy pekniecia

 

Ogólnie polecam bardzo, jak ktoś nie chce dawać 600 zł na samą kamizelke u red river to naprawdę warto czekać :) spzęt nie do zaj*bania

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie, o tym, że Shephard's średnio uszył OP-owi plecak hydro już wiem. Jak wygląda sprawa z kamizelką JPC? Oferował mi uszycie takiej kamizelki za 350zł z taśmami i z materiału a tacs fg. Jako, że pieniędzy mam jak lodu dzieci z Afryki, nie stać mnie na pomyłkę. A muszę przyznać, że na zdjęciach szpej wygląda bardzo obiecująco.

Link to post
Share on other sites

Miałem JPC od Sheparda. Ładne ryglowane przeszycia, nic się nie pruło, kamizelka trzymała krój, ogólnie w porządku. Trochę nierówne przeszycia we wnętrzu kamizelki, szczególnie przy zakładce do montowania płyt, ale w niczym to nie przeszkadzało. Jedyne do czego bym się przyczepił to słabe chińskie gumki do trzymania magazynków w kangurze.

W porównaniu do MiwoP, bo chyba każdy zna tego producenta (jeśli chodzi o jakość wykonania):

MiwoP - 5/6

Shepard - 4/6

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mimo pewnych negatywnych lub nie najlepszych opinii, zdecydowałem się ostatnio zamówić sobie JPC od Sheparda.

 

Cena fajna, pomysły spoko, czas realizacji dość krótki, przed realizacją kontakt wzorowy, nawet teoretycznie można się umówić na zlecenie przeróbek/modyfikacji na zamówienie.

 

Niestety tylko teoretycznie. Po przekazaniu prośby o realizację JPC i małych modyfikacji dostałem szybko informację zwrotną z wyceną. Po otrzymaniu kamizelki okazało się, że cena była z uwzględnieniem modyfikacji, których na kamizelce nie było. Niestety od tamtej pory kontaktu brak, trochę to niepoważne.

 

Do tej pory jest to moja 3-cia kamizelka. Pierwsza to chińska kopia AAV FSBE, druga to CIRAS LAND od Flyye Ind., a trzecia to JPC od Sheparda.

 

Kamizelka od Sheparda jest w większości fajnie wykonana i raczej powinna trochę wytrwać, ale niestety są miejsca gdzie już od nowości szwy zaczynają się rozchodzić. Takich rzeczy nie miałem nawet w mojej chińskiej AAV'ce, która wytrwała ze mną ładnych kilka lat i dalej daje radę u nowego właściciela. Z szyciem Flyye'a nie ma co porównywać, bo ich CIRAS był wręcz pancerny i nie do zdarcia, kupiony co prawda używany, ale nie wiele drożej od aktualnego JPC.

 

Fajnie, że chce robić ciekawe projekty w przystępnej cenie, ale szkoda że miejscami jakości brakuje do poziomu produktów średniej półki made in China. Patrząc na to, że to nie pierwszy komentarz o negatywnym zabarwieniu, to raczej nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Niestety, cofam to co napisałem wcześniej. W lutym zamówiłem u niego kopie kamizelki FAPC (dużo modyfikacji) przelałem kase (240zł) i od tego czasu zaczęły się schody, brak czasu na szycie itd. Mówiłem że niema co wariować (tłumaczył się sesją) mam czas. Niestety kamizelki nie wysyłał, poprosiłem o zwrot kasy (na koniec marca) i cisza. Pisąłem na fb na prywatnym koncie fb bez rezultatów. Dorwałem numer telefonu, zadzwoniłem i obiecłął że wyśle wieczorem (6.04), mówiłem że jak przeleje kase to nie bede miał pretensji i nie wystawie negatywnej opinii. Dzisiaj jest już 11.04, telefonów nie odbiera, kasy brak, wiec nie wytrzymałem. Nie polecam, szkoda bo zraziłem sie do niego a wcześiej naprawdę nie narzekałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...