Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17/18C/19 [Taiwan-SA/Stark Arms/VFC]


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Niefajna sprawa. Po miesiącu użytkowania i około 1000-1200 wystrzelonych kulek w replice S17 Match ni z gruszki ni z pietruszki pękł korpus (lower frame). Pęknięcie na szczęście niewielkie - przy blokadzie odciągnięcia zamka - i nie wpływa na pracę repliki (póki co), ale i tak się trochę wkurzyłem, bo jednak replika niby I-sza klasa. Airsoft Armory kombinuje jak mi pomóc, bo nie mają zapasowych korpusów. Może się niestety okazać, że trzeba będzie sprowadzać części - albo przez nich albo przez administratora grupy Stark Arms na Facebooku.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Otto, strzeliło z tyłu, tak na moje oko w połowie podstawy tłoka (część 25). Mój pierwszy strzał był taki, że to od co2, ale chyba chłopaki na grupie mają rację-korpus był pęknięty od początku, a po prostu pod wpływem użytkowania pęknięcie stało się widoczne, to mogła być wada fabryczna.

Link to post
Share on other sites

A oto zdjęcia - tak jak napisał Nath, wygląda na wadę fabryczną.

http://i.imgur.com/OuyjVS8.jpg

Jako, że jeszcze początkujący ze mnie serwisant, jak umiałem tak skleiłem. Zresztą pęknięcie póki co nie wpływa na pracę repliki, ale wiadomo - nie powinno tak być.

http://i.imgur.com/JeSxlYI.jpg

Narazie czekam co wymyśli Airsoft Armory, w razie czego przez grupę na Facebooku i jej administratora będę mógł zamówić części bezpośrednio od producenta, ale to pewnie potrwa miesiąc albo i lepiej. Sam korpus kosztuje w Stark Arms 15$, także tragedii nie ma, ale sporo wyniosą mnie kosztu wysyłki do USA, a potem do Unii. Pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

http://www.asiaairso...products_id=893

 

pytanie na ile prawidłowa jest informacja że to kompatybilne ze starkiem

 

Zamów, i sprawdź. Jak nie będzie pasowało, to robisz spór przez paypal i ci zwracają pieniądze.

Ot, takie proste :icon_wink: Zanim cokolwiek jednak kupisz napisz do ich Customer service i zapytaj o to czy pasuje.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Zamów, i sprawdź. Jak nie będzie pasowało, to robisz spór przez paypal i ci zwracają pieniądze.

Ot, takie proste :icon_wink: Zanim cokolwiek jednak kupisz napisz do ich Customer service i zapytaj o to czy pasuje.

 

Znaczy da się też zrobić prościej - pożyczyć od kogoś Marui i spróbować przełożyć ramę. Jak oryginalna Marui pasuje to ta guardera też.

Link to post
Share on other sites

http://www.asiaairso...products_id=893

 

pytanie na ile prawidłowa jest informacja że to kompatybilne ze starkiem

 

Niestety, według ludzi z grupy na FB, ten korpus (wbrew opisowi) nie pasuje do Stark Arms. Trudno, czekam co zrobi Airsoft Armory, albo jak oni nie pomogą, to przez administratora grupy FB zamówię korpus bezpośrednio od producenta. Dziękuję wszystkim za porady i informacje, pozdrawiam.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam ponownie.

Orientuje się ktoś może, czy ta konwersja karabinowa podejdzie do Glocków Stark Arms?

http://deltashop.pl/...-do-replik.html

Z góry dziekuję za jakiekolwiek info.

Edit: I jeszcze takie małe pytanko, jaką preclufę byście montowali do S17 Gen. 4 - mam do wyboru JBU za 60 zł i KM-Head za 120 zł. Teoretycznie KM lepszy, ale czy warto?

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Też czytałem co pisali na grupie na FB i nie pasuje, ze względu, że stark ma 2 piny, ale wywiercenie otworu na drugi, to akurat żaden problem. 99% części pasuje od TM, więc i korpus po tej modyfikacji powinien bez problemu podejść.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mi odnośnie mojego Stark'a ręcę opadają.

 

Przypominam że walczę z losowymi syfonami na pierwszym strzale oraz waleniem gazem po łapach.

 

No więc zakupiłem nową dyszę, nową obudowę BBU, nową sprężynę BBU, używałem różnych magazynków i dalej jest to samo.

 

W końcu kilka dni temu trzasł mi tzw. "knocke lock". Stwierdziłem że zanim zamówię nowy, rozłożę zespół spustowy na części pierwsze.

 

Voila

 

fqPIh5i.jpg

 

Najlepsze jest to, że dopóki nie rozłożyłem wszystkiego to cholerstwo trzymało się na tyle sprytnie że nie było widać złamania z zewnątrz i na oko sprawiał wrażenie sprawnego.

 

Zaczynam powoli podejrzewać że nikt z serwisantów nie zauważył tej usterki wcześniej i że to jest źródło wszystkich moich problemów z glockiem.

 

Teraz tylko pytanie co z tym fantem zrobić. Kurek od WE nie pasuje, Starkowe wszędzie sold out, Marujowe nie mogę znaleźć. Ktoś pomoże?

Link to post
Share on other sites

Najlepszy będzie guns modify g18c http://www.gunsmodify.com/en/product/detail-id-37.html tylko problem jak to zamówić. Jest opcja przez sklep mpcustom ale ponosi się wszystkie koszta bo oni uzupełniają zapasy raz w roku w styczniu. Albo poprzez stronę FB od starka ale wyjdzie pewnie ten sam koszt co z guns modify(a guns modify robi chociaż porządnie).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chociaż to nie jest dokładnie temat o tym konkretnym modelu, to kto nie jest w grupie Stark Arms na FB, albo nie śledzi info z targów airsoftowych, może nie wiedzieć, ale SA zamierza (chyba jako jedyna firma) wypuścić replikę Glocka 42, a więc idealnego backup guna. Ciekawe jak im wyjdzie, bo coś czuję, że wiem jaki będzie mój następny zakup :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Pytanie do użytkowników: jak Glocki 17 i 19 SA sprawują się poniżej 10 stopni Celsjusza? Widziałem w akcji G17 na green gas, powyżej 20 stopni i niestety zawiodła (może pojedynczy przypadek). Na CO2 strzela elegancko, ale ciekawi mnie czy poniżej zera też da radę.

 

Pozdrawiam

Przemek

Link to post
Share on other sites

Odnośnie gg - nigdy nie strzelałem na minusowych temperaturach, ani nawet poniżej 8-10 stopni, także ciężko odpowiedzieć w tym zakresie. Natomiast na plusowych temperaturach to zależy moim zdaniem jakiego gazu użyjesz. Mój S17 Gen. 4 na Abbey Predator Ultra Gas działał fajnie nawet jak było w okolicach 10-12 stopni (mocny blowback, zamek zostawał w tylnej pozycji). Ale już używając WE Nuprol 2.0 nawet przy około 15 stopniach stopniach miałem tak słaby blowback, że po ostatnim strzale zamek nie zostawał z tyłu. Bierz wersję na CO2 (S17 Match CO2 series), to nie będzie tego problemu (tak naprawdę i w Gen. 4 możesz strzelać z magazynków CO2, ale wtedy większe zużycie, szczególnie cylindra, który w wersjach Match CO2 jest wzmocniony "czerwony", a w gen. 4 zwykły "czarny"). Wiesz, produkty Stark Arms nie są złe, ale i tu zdarzają się dziwne awarie z d...y. Pozdrawiam.

edit: interpunkcja i błędy

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...