Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17/18C/19 [Taiwan-SA/Stark Arms/VFC]


Recommended Posts

Przepraszam za posta pod postem, ale edytować się nie da.

Mój glock wrócił z serwisu, Nie wiem co zrobili, ale działa jak należy, wystrzeliłem na jednym gazie 2 magi na full auto i jest wszystko ok, potem gaz się kończy. Nie wiem co z nim zrobili, ale zamek chodzi dużo płynniej, wcześniej podczas odciągania o coś zahaczał w połowie drogi co stawiało większy opór, to prawdopodobnie powodowało wszystkie problemy, teraz przesuwa się bez żadnego oporu.

Niestety ani wcześniej, ani teraz nie udało mi się zlokalizować tego elementu.

Wymienili też magazynek na inny.

Edited by relativy
Link to post
Share on other sites
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie wymienili magazynek na inny, ale problemy nadal są. Pistolet dostał trybu burst na magazynku SA (raz pojedyńczy, raz burst), a na magazynku Meistera full auto. Fantastycznie, tylko, że w 17'stce niepotrzebne mi takie bajery. Do tego w gratisie syfony, zacinanie sie zamka itd... Wraca na serwis...

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Siemka wszystkim, do swojego niedawno zakupionego Glocka 17 gen.4 wsadziłem customowy spust od Guns Modify oraz poszerzony zatrzask zamka, wszystko hula aż miło aczkolwiek nie obyło się bez delikatnych modyfikacji tzn. trzeba było minimalnie poszerzyć szparę na spust bo chodził trochę ciasno, oraz lekko dogiąć zatrzask tak aby zawsze blokował się na oryginalnych magach w tylnym położeniu. Z tego co wyczytałem to z części pasują jeszcze większość sprężynek, wszystko z zespołu zbijaka zaworku od g18c (hammer assembly) przy czym czasami element od ognia full auto(auto sear) nie pasuje. Podsumowując spust wygląda genialnie i można skrócić jego drogę a poszerzony zatrzask zwiększa wygodę używania w rękawiczkach. Obie części do dostania w PL na koniec pytanko o zespół blowback cylinder itp próbował ktoś to podmieniać z marujcowym? tzn wiem że sam cylinder jest szerszy ale czy jeśli by wsadzić cały blowback unit zamiast oryginalnego to czy by hulało :D

Edited by DeaDSmilE_PL
Link to post
Share on other sites

O, fajnie wiedzieć że w końcu jest replika Glocka Gen4 (badziew od WE miał tylko zmieniony zatrzask i nakładki) - a tu jak widzę na WGC mamy poprawną żerdź ze sprężynami powrotnymi, właściwymi dla Gen4, z czego wynika także zmodyfikowany zamek i szkielet.

4.jpg

Link to post
Share on other sites

Tak, to jest przerobiona konstrukcja tak aby trzymała ostre wymiary, nie testowałem ale podobno normalnie wchodzi w ostre kabury, gen4 od SA ma europejskie oznaczenia i brak trybu auto. W zestawie standardowo dostajemy te dwie nakładki w celu dopasowania do wielkości dłoni ale nie ma za to zapasowej lufy zewnętrznej(jest tylko 1 metalowa) jak to miało miejsce w gen 3

Edited by DeaDSmilE_PL
Link to post
Share on other sites

ktoś strzelał z tego ustrojstwa na magazynkach CO2 ?

 

Kupiłem ostatnio Starka Match na Co2.

Wykonanie jest świetne, trochę luz pomiędzy lufą a zamkiem wkurza.

Strzela i kopie przyjemnie. Sprężyna powrota jest bardzo twarda, i bez niej byłbym pewnie bez zębów.

Nie strzelalem jeszcze na schłodzonym magu, ale zaraz po wyjściu z domu wywaliłem w ogrodze 3 magi po ~ 20 kulek, z 5 minutową przerwą pomiędzy nabijaniem kulek.

Nie żałuję zakupu, i klamka zostanie na pewno nieco dłużej.

 

Fotki

 

http://imgur.com/a/3od1W

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Przepraszam za posta pod postem, ale edytować się nie da.

Mój glock wrócił z serwisu, Nie wiem co zrobili, ale działa jak należy, wystrzeliłem na jednym gazie 2 magi na full auto i jest wszystko ok, potem gaz się kończy. Nie wiem co z nim zrobili, ale zamek chodzi dużo płynniej, wcześniej podczas odciągania o coś zahaczał w połowie drogi co stawiało większy opór, to prawdopodobnie powodowało wszystkie problemy, teraz przesuwa się bez żadnego oporu.

Niestety ani wcześniej, ani teraz nie udało mi się zlokalizować tego elementu.

Wymienili też magazynek na inny.

 

Wielki props dla Airsoft Armory

 

Po twoim poście wysłałem swojego Starka (poprzedni serwisanci się poddali) do Airsoft Armory. Nie kupiłem go u nich, a i tak zajęli się tematem absolutnie wzorowo.

 

Po przekładaniu elementów z drugiego Starka okazało się że obudowa komory blow back powoduje zacinki u mnie. Zamówili części, wymienili, Stark wrócił do mnie.

 

Pozbyłem się również przełącznika między full-auto a semi, jako że ten też był wadliwy i powodował dodatkowe zacinki.

 

Wczoraj wywaliłem ponad 2 magazynki z jednego napełnienia, średnio 270-280 FPS. Chodzi jak nówka.

 

Dalej trudno mi polecić tego Glocka. Kilka miesięcy spędzone w serwisach, a i tak nie wiadomo jak długo będzie służył.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za post pod postem, proszę o połączenie jeśli się da.

 

Udało mi się dzisiaj zrobić dość ciekawą rzecz. Kupiłem lufę zewnętrzną od pistoletu APS ACP601 i udało mi się pilnikiem dopasować ją do mojego Stark G19. Dzięki temu uzyskałem gwint do którego będę mógł zamocować tłumik.

 

AKYvckV.jpg

 

Mogę też potwierdzić że da się przerobić lufę zewnętrzną od Marui G17 tak żeby pasowała. APS jest w standardzie Marui więc można zakładać że da się przerobić każdą lufę w tym systemie.

 

Co ciekawe, Mam również oryginalną lufę metalową do Stark G18 i ma ona na tyle inne wymiary, że nie wydaje mi się żeby można było ją dopasować do Standardów Marui. Zdjęcia poniżej.

 

d4bixOk.jpg

 

pJrrfix.jpg

 

McvIqNg.jpg

 

Może komuś się ta wiedza przyda.

Link to post
Share on other sites

Masz tą lufę marui od nowości? Bo na zdjęciach wygląda jakby ktoś ją ciął.

 

Tak - ona już jest dopasowana pod Starka.

 

W obu oryginalnych lufach które dostałem ze Starkiem, metalowej jak i plastikowej ułamal sie ten "dzyndzel" wystający.

 

Dexter wpadł na pomysł żeby wziąć plastikową lufę od Marui G17 i ją dopasować do Stark, więc oryginalnie to jego pomysł. Efekty tego widać właśnie na zdjęciu.

 

W oryginale ta wystająca część w Marui wygląda podobnie jak w Stark G17, tylko jak widać jest bardziej cofnięta ku komorze hop-up.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

(...)

Kupiłem ostatnio Starka Match na Co2.

Wykonanie jest świetne, trochę luz pomiędzy lufą a zamkiem wkurza.

(...)

@Nitro a zrobiłeś coś z tymi luzami w swoim S17?

Bo ja mam takie samo odczucie. Wczoraj dotarł do mnie S17 Match z Airsoft Armory i na zamontowanej metalowej (złotej) lufie zewnętrznej luzy są nieprzyjemnie spore - nawet sie zastanowiałem, czy to nie jest jakiś przechodzony egzemplarz. Na czarnej plastikowej luzy są minimalne, ale jednak są. Także troche rozczarowanie w tym zakresie, bo jednak za te 700-800 zł wymagałbym więcej. Sytuację ratuje może jedynie fakt, że kolega używający w pracy ostrego G17 też ma minimalne luzy na lufie i zamku, ale podobno w ostrym to tak ma być. Tu akurat nie potwierdzę, bo sie nie znam, ale kolega tak twierdzi. Ogólnie jednak trzeba powiedzieć, że wykonanie S17 na bardzo wysokim poziomie.

Co do uzytkowania to narazie wystrzelałem tylko jeden nabój CO2 - starczyło na 3 magazynki po około 20 kulek. Blowback jest naprawdę przyjemny, celność po wyregulowaniu hop-up też powinna być bardzo dobra. Podumowując: replika warta polecenia, chociaż zastanawiam się, czy w przypadku modelu Match, nie jest trochę przepłacona. Pozdrawiam.

Edit: interpunkcja.

Edited by wredny_bo_trzeźwy
Link to post
Share on other sites

Siemka polecam dołączyć do grupy na facebooku https://www.facebook...58820500969347/ można z niej się dowiedzieć sporo o kompatybilności/problemach itp związanych ze SA. Jest koleś który sprowadza części bezpośrednio od SA oraz projektuje parę customowych(lufa z gwintem pod tłumik, backplate z customowymi napisami obrazkami) i wzmocnionych(wzmocniony zaworek w cylindrze do gen4 sam mam i polecam bo mój oryginalny się złamał). BTW podobno niedługo będą do kupienia customowe zespoły zamka i lufy od PRIME.

Edited by DeaDSmilE_PL
Link to post
Share on other sites

Lufa zewnętrzna do G17 Guardera z gwintem pasuje bez piłowania, według grupy Stark Arms.

 

Tym samym większość luf zewnętrznych fo G17, powinna pasować do G17 (i G18C)

 

Kolega z grupy facebookowej projektuje gwintowaną lufę do G19, do którego bez ignerencji nie mieści się ŻADNA inna lufa zewnętrzna.

 

A na czym polega dostosowanie lufy z Marui G17 do Stark G19 widać na poprzedniej stronie w moim poście.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...