Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak więc dostałem replikę która w końcu wygląda jak należy i nie strzelał z niej bohater związku radzieckiego. a do tego o dziwo strzela prosto, a myślałem że się tak nie da i to normalne że replika ma rozrzut na 3metry. Karabin wygląda na nowy wszystkie elementy które w moim starym były przetarte tu są pokryte tym pięknym chińskim lakierkiem za 2 złote. Do kolegi który pytał o zawias kolby obraca się i wygląda nawet przyzwoicie. W tym rk co teraz dostałem pokrywa zamka trzyma się sztywno a też myślałem że jest rozjechana jak dziwka na trasie. W każdym razie w końcu jestem zadowolony karabin strzela w miarę prosto no bo nie oczekuje cudu po karabinku za 500zl ale teraz przynajmniej na strzelance nie będę musiał walić poza sylwetkę człowieka aby go trafić. Tylko nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz w tamtym rk bateria wchodziła cała do rury gazowej a tu przeszkadza jej wystający element z środka, czy to normalne? Dodatkowo ta dźwignia obok muszki szczerbniki jest teraz taka że młotkiem trzeba ją ruszać a poprzednia przy poruszaniu karabinem ruszała się razem z nim.

Edited by Ardici
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jeszcze czy lufa wewnętrzna mi się nie rusza bo jak ide z replikę albo ją w lewo albo w prawo poruszę to czuje jak by coś się ruszało z przodu. Teraz to mnie (...) nie umieją nawet repliki dobrze złożyć, dam to komuś z środowiska w czewie bo to już jaja są.

Edited by OFF
słownictwo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...