Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Otóż mam taki problem, od jakiegoś czasu staram się upolować dobrego colta 1911 i zainteresowała mnie oferta od WE ludzie chwalą tego gnata jest w całości z metalu, ma całkiem niezłe osiągi i rzadko kiedy jest z nim coś nie tak. No ale do rzeczy chodzi o to że na kilku stronach kosztuje bardzo różnie i boje sie że repliki różnią się jakoś od siebie w sposób którego nie mogę dostrzec.

Tu macie linki:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4580&name=WE_-_M1911_-_Full_Metal

 

http://www.taniemilitaria.pl/colt-1911-ggb0317tm2-p-2331.html#.VMQZ6f6G8Xw

 

Pomóżcie, niech eksperci się wypowiadają! :)

Link to post
Share on other sites

Mam dwóch znajomych którzy mają i używają replik We jako bocznej i sobie chwalą. Jakieś stereotypy? Prawdopodobieństwo na trafienie 2 świetnych replik spośród "gówna" jest praktycznie żadne więc ktoś tutaj się myli.

Używają Coltów czy np. Glocków? Bo Colty WE były i są bardzo marnymi replikami. Sporo w nich We poprawiło od czasu pierwszych serii, ale nadal to replika która potrzebuje tonę miłości po wyjęciu z pudełka, zanim zacznie działać tak jak powinna, a na koniec i tak zamek pęknie w oknie wyrzutnika łusek.

Link to post
Share on other sites

Też jestem na etapie poszukiwania Colta i po opiniach skuszę się na Army a to dlatego że w domu mam 3 repliki od WE - w porządku chronologicznym od zakupu:

P08 - poza durnym hopup nie było i nie ma problemów

Glock 17 - nie ma problemów

TT-33 - z&*^*ała się po 2 miesiącach, najpierw zaczął się zacinać zamek a potem dołączyło syfonowanie przy strzale

 

Nie widziałem wnętrza Colta WE ale wnioskuję że mogą to być zbliżone konstrukcje i nie chcę przechodzić 2 raz tego samego co z TT

Link to post
Share on other sites

System marui, zdecydowana większość części pasuje. Coś Ci się myli albo źle pamiętasz :icon_biggrin:. Co nie zmienia faktu z drugiego zdania Twojej wypowiedzi.

 

Magazynek inny, zatrzask maga, nawet barrel bushing, komora hopka, lufa, przyrządy celownicze, okładziny z innym rozstawem otworów, reszty nie jestem pewien, bo nie mam tych części obok siebie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...