Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ktorą snajperke po tuningu? Potrzebna szybka pomoc


Recommended Posts

Witam!

Na wstępie dodam ze nie są to repliki super klasy za miliony, lecz dwie propozycje zamiany (wiec proszę bez krytyki)

1 to L96 w której siedzi:

Wypolerowane łoże pod cylinder

Wypolerowany cylinder

Dociążona kolba

Wymienione zostały wszystkie na części na Arisoft pro

- komora hop up

- stabilizatory lufy x4

- zespół spustu

- pełny niklowany zespół cylindra (tłok , głowica tłoka, cylinder, sprężyna, łożyskowana prowadnica )

- gumka HU systema energy

- Luneta (dokupiona 250zł)

- lufa precyzyjna G&G

 

2. to VSR TM

-Tłok Airsoftpro

-Komora Airsoftpro

-Lufa precyzyjna PDI JAPAN 6.01 RAVEN

-gumka KM head niebieska za 80zł najlepsza do vsr-ki

-wzmocniona rączka przeładowania

-wzmocniony zespół spustowy

-sprężyna 170

-stabilizator lufy

 

Szalu nie ma, ale która bylaby lepsza?

z góry wielkie dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Wymienia się.

Fakt... no to teraz ja nie doczytałem... Mój błąd, dzięki :icon_wink:

 

No to na wstępie, części ASp są co najwyżej mierne.

Musiałbyś napisać czego oczekujesz od takiej snajperki.

 

Edit#1

 

Ale z drugiej strony ten zestaw ASp jest kompletny... Jak nie zamierzasz nic wymieniać na części innych firm do l96 jest w porządku, nie będzie to szczyt marzeń itd ale da radę.

 

Z drugiej strony jest vsr tm'a ale lufa raven... nie wiadomo po kiego grzyba wymieniona komora...

 

Warto by było spytań jakie to l96 bo założyłem, że mb01 oraz jaka sprężyna siedzi w środku.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Nie oczekuje że trafię w A4 ze 100m, trafienie w sylwetke z 70-90 byłoby wystarczające.

VSR dysponuje mocą 600fps (i jak twierdzi sprzedający z 70m bez tornada pewne trafienie w sylwetkę, 600fps na zbitej sprężynie m170

L96 ma obecnie 520 i spręzyne dodaje M170 gdzie ma 620 fps. Zasięg podobny

Link to post
Share on other sites

Blisko :icon_biggrin: Tez jakoś jestem przekonany do L96 bo ma cały środek wymieniony, ale znowu VSR jest od TM, ale słyszałem niepotwierdzone info że "jest wyruchana w środku". Więc chyba tez wezme to L96

PS Wymieniam za customową cyme 042

-bore up MODIFY

-M130

-zębatki SHS

-neodymowy silnik

-gumka G&G

-podkładkowanie

-Front RIS aluminowy SUREFIRE

-chwyt MAGPUL PTS (oryginał!)

-kolba LR

-wyeliminowane luzy

-5 Magazynków (2 midy reszta Hi)

-475FPS (+-2/3)

-Lipo 11.1

-kable niskooporowe

-pudełko oryginalne

-montaż pasa przy kolbie

Opłaca się?

 

Edit jeszcze jeden pacjent oferuje mi L96 "robiona u tokarza" cytuję "W MB zespół cylindra robiony przez znajomego który się tym zajmuje, nie żadne chinole, spust wzmocniony 2 stalowymi blaszkami, także przez niego, komora pdi, lufa systemy, optyka 3x12 Edenberg" + wpycha mi stockowe mb01..

 

Wiec ostatecznie L96 z bajerami od ASP?

Edited by Golota ;dd
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc na tej płaszczyźnie bardziej przeszkodzę niż pomogę ale mogę dodać, że za tą cenę widziałem lepsze oferty... Dość niedawno za 900zł była m14ebr po całkowitym tuningu pod wyborowy, 560fps itd.

 

Edit#1 Chodzi o to? http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/620093

 

Za 1300zł chodzą pełnoprawne snajperki w komisie. Nawet jak zejdziesz do 1000zł i dołożysz potem 300zł do takiej repliki to na pewno wyjdziesz na tym lepiej niż na replice na częściach ASp.

 

Nie jest to to o czym piszę ale różnice i tak widać:

http://wmasg.pl/pl/consignment/show/618693

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc na tej płaszczyźnie bardziej przeszkodzę niż pomogę ale mogę dodać, że za tą cenę widziałem lepsze oferty... Dość niedawno za 900zł była m14ebr po całkowitym tuningu pod wyborowy, 560fps itd.

 

Edit#1 Chodzi o to? http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/620093

 

Za 1300zł chodzą pełnoprawne snajperki w komisie. Nawet jak zejdziesz do 1000zł i dołożysz potem 300zł do takiej repliki to na pewno wyjdziesz na tym lepiej niż na replice na częściach ASp.

 

Nie jest to to o czym piszę ale różnice i tak widać:

http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/618693

 

Dokładnie. Nawet już tuningowane swd a&k będzie lepsze i wyjdzie taniej.

Edited by asasinmen
Link to post
Share on other sites

To wpadłem na taki pomysł. Z tego co widze, swojej repliki za wiecej jak 1100 nie sprzedam bo sie nie doczekam... A tą Elke jak liczę za 1000-1100 tez sprzedam (replika swiezo po tuningu). I bajer jest taki, że zamienię się, gdy bede w lepszym stanie finansowym sprzedam, albo ulepszę ;) Tez jest opcja

Link to post
Share on other sites

Apropo komory marujca w vsr, wiadomo od dawna (potwierdzone info), że kulki mają tendencję do skręcania w prawo w vsrkach marui. Jest to spowodowane nierównomiernym dociskiem ramienia wynikającym z wadliwego zaprojektowania komory. Także, nie rozumiem tego "spuszczania się" na TM-y, w stocku są dobre, po tuningu już nie do końca (nigdy nie wiadomo jak tuningowane części wpłyną na oryginalny design).

 

Apropo sprzedawanej vsr-ki, "wzmocniony zespół spustowy", co to oznacza? Czy jest to zero trigger czy normalny drop in lepszego sear-a? Jak wzmocniony sear to wkrótce się sypnie na sprężynie 170.

 

A lufa raven od razu do wymiany, wielkie nieporozumienie.

Edited by hardboiled
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...