Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Przeglądnąłem trochę forum i znalazłem coś o tej replice http://gunfire.pl/product-pol-1152198414-Replika-karabinu-wyborowego-GFGWD-Modern.html . Kupiłbym sobie taką i zmienił od razu sprężynę na inną, tylko jaką? Patrzałki chronię w masce przeciw gazowej. Nie wiem jakie kupić do tego kulki. Udało mi się też zachęcić do ASG mojego kumpla, jego też korci na zakup tego karabinu. Na broń główną nie chcę wydać więcej niż 450 zł. Liczę na Waszą pomoc.

Link to post
Share on other sites

Zmniejszenie fpsów sugeruje CQB, ale długość i szybkostrzelność właściwie wyklucza tą replikę ze skutecznej walki w budynkach (żeby to był shotgun, który wygodnie się przeładowuje to bym jeszcze jakoś to pojął). Taki sprzęt bardziej nadawałby się na snajperkę, ale nie wiem czy zmniejszanie fpsów ma wtedy sens.

Link to post
Share on other sites

B3Lf oOo (mam nadzieję że wybaczysz zmianę pisowni) i Ty sam w pierwszym poście w zasadzie wyczerpaliście temat.

:maniak_OK:

 

Sprężynowe wiosło długości 120cm mające 500 fpsów to kpina. Jak już iść w dół z fps'ami to lepiej kupić aeg'a i mieć tryb 'auto'

.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Znaczy wiesz, kpina jak kpina, ale można to podciągnąć pod zasady jakie mogą być ustalone(nie muszą) w lokalnym środowisku(np 10 kumpli) odnośnie limitu fps. Jeśli komuś zależy na "klimacie" to może się bawić z SWD z 450 fps'ami i konkurować z lokalnymi replikami szturmowymi, które są dopuszczone np do 350 fps'ów (mp5 galaxy innych równie zielonych), nawet w lesie. Wtedy miałoby to sens, a tak to... powyższe posty mówią same za siebie.

 

Można popatrzeć też z tej strony, że jego kolega będzie miał równie użyteczną replikę - taką samą, wtedy raczej nie będzie im to mniej niż 500 fps przeszkadzało. Jakkolwiek użyteczność aeg'a będzie dużo większa, jak wszyscy wiemy.

 

Poza tym szybko spotka się z lepszymi replikami po przeciwnej stronie i wtedy może dotrze do niego, jak bardzo powyższe posty są prawdziwe.

Link to post
Share on other sites

Strzelać w budynku z tym "wiosłem" jak to pięknie nazwaliście się nie będę. Ja chcę (jak napisał pszem) konkurować z lokalnymi replikami szturmowymi w lesie. Kolega ma kałacha od Spartac, podoba mi się ta replika, jednak wolę te SWD i dostawać bęcki dla klimatu. Wyczytałem że do większości strzelanek dopuszczają maks. 450 fps.

Link to post
Share on other sites

Raczej chodziło na auto do 450fps a na pojedyńczym to często tak do 550-600jest, no chyba, że to jakaś podwórkowa i wszyscy się boją.

Raz kolega wymyślił, że do 350fps Las jest, oczywiście ten durny pomysł nie wypalił.

Edited by blunk
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz konkurować z AEGami to albo sprężynowe SWD robisz na 550-600FPS i ćwiczysz rączkę albo kupujesz SWD w wersji AEG ale to już dużo drożej. Do tego jak masz dużo FPS to potrzebujesz broń boczną, żeby móc strzelić w mniejszej odległości jeśli zajdzie potrzeba. Możesz oczywiście zostać przy słabszej sprężynie i dostawać baty dla klimatu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...