Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Mam zamiar kupić cyme 0.48 i chce ja przerobić na rpk. Z tego co wiem, sprężyna to guarder130 a gumka czerwona madbulla, reszta to chyba stock. Co i na co najlepiej zmienić żeby zrobić z tego krowe? Napewno silnik i zębatki ale na jakie. Pod to pójdzie oczywiście bateria 11.1v. Co do kosztów najlepiej żeby były jak najmniejsze lecz ma on swoje wytrzymać ;) Będę jutro rano więc wtedy odpowiem na wszystkie pytania

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o gearbox dlatego w tym dziale zalozylem temat nie w customach. Zewnętrznie sobie poradze chodzi mi o środek. 130 guardera wystarczy chyba a jaka precka zebatki silnik. Musi mieć okolo 500 fps i zasięg ponad 70 metrów. Słyszałem ze kilka osób ma na swoich krowkach ma kolo 100 metrów zasięgu. Po prostu co mam włożyć do gb ? Moze jeszcze jakaś inna komora hopup

Link to post
Share on other sites

Czyli po prostu chcesz sobie stuningować AKM, a nie przerabiać go na RPK, bo to jest delikatna różnica.

 

Tak czy inaczej, temat jak każdy inny, poleciłbym autorowi wątek o cm048 do poczytania... Zasięgi 100 metrów, takie sytuacje :v mistyfikacje. Zresztą kumpel mi mówił że jego cyma 028 ma 120 metrów zasięgu na stocku i jeszcze troche potem leci, widział te kulki jak spadały.

Link to post
Share on other sites

Tłok kup SHS niebieski ze 14 lub 15 stalowymi zębami. Jeżeli masz kompletny gearbox z cymy, to silnika nie musisz zmieniać; przy odpowiednim zasilaniu naciąga M150 na stockowym przełożeniu zębatek. Do SP130 guardera stockowe zębatki cymy dają radę, nawet i z M150 sobie radzą, ale to jest loteria, więc jeżeli chcesz większej pewności kup sobie zestaw SHS. Jak masz zamiar dużo strzelać, to koniecznie zainstaluj MOSFET.

Na koniec drobna uwaga. Jeżeli nie wiesz co wsadzić, nie znasz się itp. to nie zdziw się gdy z tego SP130 nie uda ci się uzyskać mitycznych 500 fps; tuningowanie chińskich replik wymaga czegoś więcej, niż tylko umiejętność zamiany części A na B. Dlatego pomyśl nad mocniejszą sprężyną, bo z SP130 raczej nie osiągniesz swojego celu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...