Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gaz do repliki


Recommended Posts

Miałem oby dwa. wydaje mi się, że smart mocniejszy, aczkolwiek wielkiej różnicy nie czułem. Teraz będę kombinował z propan-butanem.

Propan-butan nie nadaje się ;) Co innego z czystym propanem...moc, żadnego syfnego silikonu a co najważniejsze cena.

Link to post
Share on other sites

Z gazów na których moje repliki strzelały bez większego problemu, ale bez wdawania się z to czy któryś dawał słabszego kopa itp:

WE Nuprol 2.0

WE zwykły (nie wiem czy jeszcze robią)

Guarder (chyba mój ulubiony, ale dawno go na specu nie widziałem)

Protech duża butla, Enhanced formula

HK by Umarlex

Ultrair

Więcej nie pamiętam. 101 Inc to była porażka, smar syfił całą replikę, bb był bardzo słaby i nie odrzucał zamka do końca. W sumie niektórzy tak Protecha opisują, więc z nim bym uważał. Ja na 2 butlach nie miałem problemu. Z tego co mi wiadomo to te taiwangunowe gazy noname też dają radę.

Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam Abbey Ultra Gas - ma kopa!

 

Od siebie dodam Abbey Ultra Gas - ma kopa!

 

A co do Propano-Butanu to jednak lepiej sam Propan techniczny, po prostu jest o wiele czystszy . Nigdy nie wiadomo w jakiej "konfiguracji" mieszają propan z butanem i może wyjść różnie ze stabilnością strzałów. No i Butan śmierdzi chyba bardziej od samego propanu...ale może to już same dodatki w mieszankach żeby było czuć wycieki...

Link to post
Share on other sites

Ja używam w moich replikach gaz z firmy Walther. Gaz bardzo czysty(podobno produkowany w Niemczech, więc ma trzymać jakość), jest trochę olejku silikonowego, ale nie syfi repliki.

W Colt 1911 R27 Army, Glock 17 WE i Beretta 92FS z Umarexu działa bez problemów, blow back mocny, gaz bardzo wydajny. W porównaniu do ProTech o niebo lepszy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...