Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Którą pompkę wybrać, cena w stosunku do jakości ;)


Recommended Posts

Witam, jak w temacie, Moja gotówka to do 250 zł za pompke, miłoby było, gdyby miała jaknajwięcej plusów i metalowych części, dodatkowo, aby strzelała jedną kulką, nie trzema.

Oto Moje typy:

 

1) http://gunfire.pl/product-pol-1152194982-Replika-strzelby-M56C.html

 

2) http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_224&products_id=14250&name=ASG_-_Franchi_SAS_12_Flex-Stock_Shotgun_-_Sportline_-_16063

 

3) http://redberet.pl/p/168/1152228540/replika-strzelby-gfg26-strzelby-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html

 

4) http://redberet.pl/p/168/1152234341/replika-strzelby-gfg27-tactical-strzelby-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html

 

 

Póki co takie znalazłem, jeżeli ktoś ma jakieś wiadomości na temat ich wad, to prosiłbym o podzielenie się nimi, a także zaletami, dodatkowo jeżeli ktoś by mi zasugerował inny model to na pewno rozważę wszystkie propozycje, raczej interesują mnie wersje długie strzelb, krótkie mi się po prostu nie podobają ;)

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wymienione przez ciebie strzelaj 3 kulkami. Najczęściej polecany AGM 003. Ale już nie produkowany. Jedynie używane egzemplarze.

 

http://www.taiwangun...&campaign-id=19

 

Korpus metalowy, strzela 1 kulką.

 

 

Oł, racja.. Chociaż w tym: M870 hi power Tak samo?

I co Byś polecił z jakimiś przżądami celowniczymi, chodzi mi o muszkę, bo tak po lufie pewnie dość niewygodnie celować.

Bo jeszcze widziałem taką jedną: ... co prawda krótka, ale całkiem zgrabnie wygląda, no i bez przyżądów celowniczych, aczkowliek widzę, że wszędzie piszą, że nie dają dużej gwarancji, bo sprężyna jest tak mocna, to dlatego, że może rozwalić replikę jej siła? No i czy w taką strzelbę by warto było zainwestować?

Edited by Krzyskoxd
Link to post
Share on other sites

Na większość tanich strzelb dają tylko gwarancję rozruchową. Jeśli będziesz ją szanował będzie działać długo. Ale nadal jest to loteria. Może trafi się egzemplarz działający kilka lat, a inny zepsuje się po kilku dniach. W tanie strzelby nikt nie inwestuje, bo

a) nie ma sensu,

b) nie ma części.

 

Owszem, można wstawić lufę precyzyjną, ale trzeba się trochę pobawić. Po za tym, tak jak pisałem wcześnie: nie ma to sensu.

 

Przyrządy celownicze zrobić możesz sam. Dużo osób je robi.

 

Drobne pytanie: poszukujesz repliki do strzelanek, czy po prostu bardzo chcesz mieć strzelbę?

Link to post
Share on other sites

Na większość tanich strzelb dają tylko gwarancję rozruchową. Jeśli będziesz ją szanował będzie działać długo. Ale nadal jest to loteria. Może trafi się egzemplarz działający kilka lat, a inny zepsuje się po kilku dniach. W tanie strzelby nikt nie inwestuje, bo

a) nie ma sensu,

b) nie ma części.

 

Owszem, można wstawić lufę precyzyjną, ale trzeba się trochę pobawić. Po za tym, tak jak pisałem wcześnie: nie ma to sensu.

 

Przyrządy celownicze zrobić możesz sam. Dużo osób je robi.

 

Drobne pytanie: poszukujesz repliki do strzelanek, czy po prostu bardzo chcesz mieć strzelbę?

 

 

Chcę taką i do powieszenia na ścianie jak i do postrzelania, wygląd nie powiem, ma znaczenie

Link to post
Share on other sites

Chcę taką i do powieszenia na ścianie jak i do postrzelania, wygląd nie powiem, ma znaczenie

W takim razie GFG i M56 chyba odpadają. Gdy pierwszy raz wyjąłem swojego GFG z pudełka to aż było mi głupio co za zabaweczki sobie kupuję w tym wieku :icon_razz:

Po tym jak sobie postrzelałem i umieściłem trochę bubli na nim było lepiej :D

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

W takim razie GFG i M56 chyba odpadają. Gdy pierwszy raz wyjąłem swojego GFG z pudełka to aż było mi głupio co za zabaweczki sobie kupuję w tym wieku :icon_razz:

Po tym jak sobie postrzelałem i umieściłem trochę bubli na nim było lepiej :icon_biggrin:

 

Więc co byś polecał?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Co do shotgunów agm to najlepszy wybor cena/jakosc. Kosztuje (przynajmniej kiedys) 60zl a zasieg ma podobny do stockowej cymy.

Jesli jednak szukasz repliki do lasu, a nie musi byc to shotgun za 250zl kupisz uzywane mp5k galaxy ktore jest moim zdaniem lepszym wyborem jak shotgun.

Link to post
Share on other sites

Shotguna AGM 003 ja też polecam. Mam niedługo ale wystrzeliłem ponad 2 tys kulek i zero problemów. Bardzo pilnuję żeby dobrze przeładowywać. Zasięg 60 m wcale nie jest wyssany z palca - można trafić na 50-60 m bo kulka leci dalej.

 

Jedyne co to trzeba się przyzwyczaić do celowania (po kilku strzelaniach już odruchowo się celuje i można trafiać w tarczę na A4 z 40 m) i ostatnią kulkę ładuję "do góry nogami" tj przekręcam strzelbę magazynkiem do góry - dla mnie to minusy.

 

Poza tym jak za taką cenę (77,8 zł na Taiwangun - wersja z kolbą - long, short jest nawet tańszy) nie można narzekać :icon_smile:

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...