Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
żniwiarz27

[Krawiec] GearAndy - opinie

Recommended Posts

Witam, zastanawiając się nad zleceniem uszycia kilku niestandardowych produktów spotkałem się z ofertami różnych krawców. Jednym z nich był GearAndy. Zaufałem człowiekowi i nie żałuję, ponieważ ceny, wykonanie (zero krzywych szwów, a w dodatku pancerne) i kontakt świetny. Czy ktoś spotkał się z produktami wyżej wymienionego użytkownika?

Link do fp na facebooku:

https://www.facebook.com/GearAndy-1090351447680936/?fref=ts

Raczej średnio udolna próba reklamy.

Autor wątku mówi, że kupił, ale pyta też czy ktoś się spotkał tak jakby pytał o opinię przed dokonaniem zakupu.

To już prościej było założyć wątek o swoich produktach i wrzucać tutaj zdjęcia tego co się uszyło.

zleciłem uszycie pasa w multicamie z taśmami 25 mm CB. Jeśli chodzi o czas- trwało wszystko 2 tygodnie. Kiedy go założyłem byłem pozytywnie zaskoczony- leżał idealnie, dobrze dopasowany i przede wszystkim solidnie uszyty (jak już wspomniałem o szwach, o stosowaniu, zamiast lamówki obszycia z cordury w tym samym camo). Nie ma różnicy pomiędzy wygodą użytkowania obciążonego pasa, a dosłownie z workiem i jednym niezapełnionym po brzegi cargo.

https://drive.google.com/folderview?id=0BzDuJGQHllsHSkExWUlieFIwVHc&usp=sharing

a tutaj camel od Andiego

https://drive.google.com/folderview?id=0BzDuJGQHllsHTnlsakF5VVJrWFU&usp=sharing

Wszystko cioram już ponad pół roku i nic się z nimi nie dzieje, a nie oszczędzam szpeju na treningach lub większych imprezach.

Nie reklama, aczkolwiek chciałbym się dowiedzieć czy inni nie mieli z użytkownikiem problemu, bo zawsze mogą trafić się lepsze próby u gorszych i gorsze od lepszych. Przy okazji dzielę się swoją opinią.

Miliard przeszyć nie stanowi o solidności szwu ;)

Natomiast stosowanie tkaniny zamiast lamówki nie jest dobrym pomysłem.

Ciekawią mnie natomiast ceny - bo w sumie to jest wyznacznik.

Jak tanio szyte hobbystycznie to spoko.

Jednak kilkakrotne porządne przeszycie jest trwalsze od np. jednego szwu.

Jeśli chodzi o lamówkę, to w dużej mierze walory estetyczne.

Nie, nie jest ;-) od tego są ryglówki.

Lamówka z cordury zacznie się niebawem szarpać to zmienisz zdanie ;)

To jak z tymi cenami?

Nie stosuję lamówki z cordury. Koledze się trochę pomyliło. Bardziej chodziło o to, że zamiast stosować lamówkę, podwijam brzeg materiału ;-) ceny? napisz PW co cię interesuje, w jakim camo, jakie taśmy, jakie rzepy, to wstępnie wycenie :-)

Taśmy - Pasamon/Texcel/Murdock Webbing, plastiki - ITW NEXUS, rzepy - Paiho/Velcro, Siatka, cordura i gumy -Greenside. Krypteka Mandrake i Highlandera ciągnę ze swojego źródła (logo jest więc oryginał). Reszta dodatków - zależy jak leży ;-)

Co do nici to: amann, guttermann i tytan.