Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej.

Mam możliwość zrobienia kilka sztuk drewien do m16 vietnam i całość ma wyglądać następująco: KLIK

I tu moje pytanko. Czy kolby jak i chwyt przedni oraz chwyt pistoletowy są ustandaryzowanymi częściami, czy może się zdarzyć że co marka to inne wymiary.

 

Proszę o odpowiedz.

Pozdrowionka !

Edited by Ferduu
Link to post
Share on other sites

Generalnie są to tzw warjacje posiadaczy tych egzemplarzy. Nawet chyba mp5 widziałem w drewnie.co do m16 seryjnie nie kojarze, żeby to było robione, chyba że się mylę.

 

Owszem nie o to chodzi w temacie. Pytanie czy da radę zrobić łoże do m14?

Link to post
Share on other sites

Kopcik widzę, że masz straszne parcie na nabijanie postów.

 

Oczywiście, że da radę zrobić wszystko przy odrobinie samozaparcia. Nawet wystrugać sobie takie łoże nożem plastikowym z baru mlecznego.

 

Moim głównym pytaniem było o zrobienie łoża do m14 przez kolegę Ferduu a nie zapędy o koszerność replik. (No ale nabijacze postów szybko podchwycili temat i jaaaaaazda z nim)

Link to post
Share on other sites

Kopcik widzę, że masz straszne parcie na nabijanie postów.

 

Oczywiście, że da radę zrobić wszystko przy odrobinie samozaparcia. Nawet wystrugać sobie takie łoże nożem plastikowym z baru mlecznego.

 

Moim głównym pytaniem było o zrobienie łoża do m14 przez kolegę Ferduu a nie zapędy o koszerność replik. (No ale nabijacze postów szybko podchwycili temat i jaaaaaazda z nim)

 

Boli Cię jakakolwiek krytyka? To pisz rzeczy, których nie da się w świetle obiektywnych faktów zanegować. Teraz spójrz na swój post (pierwszy )i popatrz na post założyciela tematu. Widzisz żeby pytał tam na temat czy stosowano drewna w M16?

Mój post odnosił się zarówno do ciebie, jak i ligo1997. Jak piszecie nieprawdziwe informacje, to chyba oczywiste jest, że trzeba to zdementować.

To, że niepotrzebnie wszedłeś w polemikę i zostałeś pokonany w argumentach, to nie jest od razu dowód, że cały świat jest przeciwko tobie.

 

PS Pogratulować refleksu. 5 dni po moim ostatnim poście i tyle samo po jakimkolwiek.

Link to post
Share on other sites

Generalnie Ferduu rozwiał moje wątpliwości podając link do strzelania z ostrej. Ja się do tego ustosunkowałem dodając "chyba, że się mylę" i ponawiając pytanie o łoże o m14 , dlatego że skoro kolega bezproblemowo robi elementy z drewna do m16, to dlaczego nie mógłyby zrobić do m14.

 

Co do treści tematu wiem, że jest o kompatybilności różnych marek replik m16, w stosunku do możliwości wykonania elementów drewnianych. Mogłem oczywiście założyć osobny temat, napisać priv, ale pytanie o łoże m14 w tym temacie było najszybsze.

 

Dla mnie ta polemika powinna się skończyć na poście nr. 11

 

Ale nie Kopcik musiał wtrącić swoje trzy grosze i wygrać wirtualną wojnę w swoim umyśle, na niepodważalne argumenty, z wrogiem po drugiej stronie ekranu.

 

Co do refleksu to każdy ma jaki ma, w miarę możliwości czasowych.

Link to post
Share on other sites

To ty zacząłeś niepotrzebną nikomu dyskusję atakując personalnie. Ja nawet nie komentowałem względem konkretnych osób, a ty rzucasz się i atakujesz personalnie. I znowu post wyżej pokazujesz, że zależy ci po prostu na obronie swojego poczucia ego. I ot nie ty ustalasz kiedy, co i jak powinno się pojawić, czy skończyć.

Link to post
Share on other sites

Panowie, skończcie z tymi przepychankami, macie od tego PW.

 

Taki zestaw: chwyt przedni, chwyt pistoletowy i kolbę spokojnie kupisz na stronach amerykańskich (cena niska nie jest, znalazłem zestaw za ok. 190$). Jeżeli sam nie chcesz się w to bawić polecam zrobić model takich części np. w CAD albo po prostu zanieść do specjalisty część polimerową i zapytać się czy jest możliwe dorobienie z np. sklejki czegoś takiego. Tutaj masz lekki wgląd jak to wygląda podczas produkcji ;).

Link to post
Share on other sites

Ludzie co z wami jest nie tak?

 

Ferduu robi takie zestawy pod repliki m16 i pyta czy w każdej marce jest tak samo. Ja pytam go (i tak muszę wysłać priva bo jak do tej pory, prowadzę polemikę nad wyższością kury nad jajem itp), czy jest wstanie zrobić łoże do m16, skoro robi elementy w drewnie do m16.

 

Kopcik, nawet tego nie skomentuje.

 

 

To ty zacząłeś niepotrzebną nikomu dyskusję atakując personalnie. Ja nawet nie komentowałem względem konkretnych osób, a ty rzucasz się i atakujesz personalnie. I znowu post wyżej pokazujesz, że zależy ci po prostu na obronie swojego poczucia ego. I ot nie ty ustalasz kiedy, co i jak powinno się pojawić, czy skończyć.

Link to post
Share on other sites

Nie napisałem, że robię takie części czy coś. Mam możliwość, a to nie znaczy że już, teraz, zaraz zacznę je robić. Przepraszam, że się nie udzielałem ale udało mi się sprzedać jedną z zalegających replik, przez co posiadam w końcu jakieś środki. Pierwszy zestaw zrobię prawdopodobnie dla siebie, ale kto wie. Może kiedyś zrobię więcej. Co do łoża do m14. Najpierw muszę nabrać jakieś wprawy, a co za tym idzie to masa zmarnowanego materiału. Jak zrobię coś z myślą na sprzedaż, to najpierw wystawię do oceny na forum aby nie było, że sprzedaje "emkopodobne" części. Oczywiście moje pierwsze próby również tutaj wrzucę :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...