Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Na którą z gier nie szczędzicie pieniędzy?


Recommended Posts

  • 1 month later...

Osobiście najwięcej wydałem na Fallouta, pomimo, że czwórka jest średnia. W sumie na same gry aż tak wiele nie wydałem, ale pojawianie się kolejnych części zmuszało mnie do zakupu nowego kompa. No i sporo siana wydałem na fanty, takie jak kompletny pancerz T-45 wraz z karabinem laserowym. Teraz się zastanawiam jak tam gearbox upchać :)

Link to post
Share on other sites

Osobiście, najwięcej wydałem na The Crew, bo kupiłem je w dniu premiery. Teraz czekam na Mount&Blade II: Bannerlord. Nie wiem ile będzie kosztować, ale muszę kupić. W ogólną serię M&B gram już od 2010. Bardzo fajna gra i wielbię ją. Chyba szczególnie za mody. :D

Link to post
Share on other sites

Ilekroć kupiłem coś przedpremierowo to zwykle żałowałem, gry się skończyły :icon_razz:

Jedyne na co jeszcze mogliby mnie złapać to nowy Half-Life, bo MGS5 udowodnił mi, że jednak na wszystko warto poczekać do pierwszej wyprzedaży.

... z drugiej strony na Left 4 Dead też się przejechałem, więc jednak na każdą szczędzę pieniędzy.

 

Najwięcej pieniędzy (i czasu) wpakowałem, zdaje się, w Battlefielda 3 (z pakietem premium).

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

A, zapomniałem.Swego czasu grało się w Ogame. Pierwszy raz grubo dekadę temu, potem przerwa, powrót i długa odstawka do poprzedniego roku. Niestety tym razem, jak wszystko i Ogame uległ opcji mikropłatności. Przewaliłem przez ten okres z pięć stów na tą gierkę przeglądarkową. Do tego przez ten okres przerwa na sen trwała max 2h, bo pilnowałem floty. W dzień praktycznie non stop na tablecie... Nigdy więcej, kuźwa :D No ale było się w top100 na Japetus'ie :P

Link to post
Share on other sites

Albo zamknięty już Need For Speed World. Tyle, co ja kasy tam władowałem, to głowa mała! Ale szpan był. ^^ No a teraz można pograć offline.

W Ogame grałem kiedyś kiedyś. Jakiś czas temu też chciałem, ale to nie to samo. I była to moja pierwsza przeglądarkowa. Jeszcze w podstawówce na informatyce. :D O Gladiatusie też nie zapomnę. 7 serwer. <3 A potem ban do 2021 roku. :D

Link to post
Share on other sites

Hehe, WH40K. Było, było, kasy sporo popłynęło :) Jak czytam wypowiedź kolegi, że 120 zeta na dodatki do komputerowej poszło, podczas gdy w wersji "na żywo" to 120 zeta potrafił kosztować jeden pojazd, albo oddział ludzików :) Ze o farbkach i masie do rzeźbienia nie wspomnę :)

Link to post
Share on other sites

Hehe, WH40K. Było, było, kasy sporo popłynęło :icon_smile: Jak czytam wypowiedź kolegi, że 120 zeta na dodatki do komputerowej poszło, podczas gdy w wersji "na żywo" to 120 zeta potrafił kosztować jeden pojazd, albo oddział ludzików :icon_smile: Ze o farbkach i masie do rzeźbienia nie wspomnę :icon_smile:

 

Dotąd mam pełno figsów. Najpierw chciałem sprzedać... teraz patrzę, że nabierają wartości (przynajmniej te niedostępne od dawna). Jeszcze wyjdzie, że dostanę za to sporo wiecej niż zapłaciłem. No, ale temat był o komputerowych.

Link to post
Share on other sites

WH40K (wychowywałem się na tym), mam wszystkie możliwe dodatatki, nawet chyba mam Space Marine x2 (PS3 i PC). :C

Stare części (DOW1) są najlepsze. Ale w DOW2 ten badass engine fizyki... jest wypas. Ten sam engine siedzi teraz w Company of Heroes 2.

Company of Heroes 1&2 + dodatki

Warcraft 2, Warcraft 3, czasami World of Warcraft

Diablo 1, Diablo 2, Diablo 3 & ROS

"Butterfield" 1942, 2, 2142, 3, 4

GTA VC, SA, 4, 5

Soul Calibury

Forza Motosport

Metro 2033, LL (jestem fanem książek Dimitrija)

 

A że człowiek swego czasu grał mało a i teraz po pracy jest mało czasu to można kupić oryginał raz na parę miesięcy. :icon_smile:

Zazwyczaj i tak kupuję kluczę w wersji digital (polecam), skoro i tak wsio jest z platform typu Origin/Steam a i szybciej się z nich pobiera niż instaluje z 3-5 płyt.

 

Gry warte uwagi z czystym sumieniem.

Na gry typu WOT, WoWs, Armored Warfare (F2P) szkoda kasy. Nienawidzę gier z DLC :icon_mad:

 

Meh w sumie wyszedłem na nolifa. :hahaha:

 

Btw. legendy mówią iż wychodzi nowy DOOM... :) Poczeka się aż stanieje i można będzie popykać.

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites

1. Jagged Alliance 2 (+Wildfire +1.13) Moja najlepsza gra ever od dema w 1998r.

O! Dzięki, że mi przypomniałeś - muszę ogarnąć wersje na siódemkę 64 bitową.

Gry dość szybko mi się nudzą i zazwyczaj pogram w jakąś namiętnie przez miesiąc czy dwa, a potem na jakiś czas przerzucam się na inne. Jednakże te do których często wracam to:

1. Hearts of Iron 2 i Darkest Hour: a hearts of iron game (czy jakoś podobnie). Grałbym w 3, bo ma sporo ciekawych rozwiązań, ale silnik zrobili tak, że gra się strasznie ślimaczy.

2. Ił 2 1946.

Innych jakoś sobie nie przypominam. Z gier niekomputerowych to Munchkin z piwem i gronem kumpli. Natomiast jeśli chodzi o gry, na które nie szczędzi się kasy to moja dziewczyna namiętnie hoduje konie, jednorożce, pegazy itp. w Howrse - a pochwale się - jest w pierwszej 20 rankingu na polskim serwerze.

Link to post
Share on other sites
Fallout 4 to lipa. Zero klimatu.

Zgadzam się w 90%, no ale miłości się nie wybiera :icon_smile: Poczekamy, zobaczymy, może naprawią, tak jak było z trójką i New Vegas.

 

A tutaj widać jak "nie szczędzę pieniędzy" na uczucie do tej gry :icon_smile:

 

f342fcd41214.jpg

 

ebddaf68abb8.jpg

Edited by czortkot
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...