Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka waga kulek do repliki ?


Recommended Posts

Witam posiadam replikę AK-47 S Tactical JG ,jest po tuningu.Problem w tym że nie wiem jakie kulki do niej używać aby nie przekroczyć limitu fps w lesie.Replika ma 430-440 FPS przy kulkach 0.3g czy to nie przekracza limitu FPS do lasu czy mam zwiększyć wagę kulek do 0.31g-0.32g ?

Link to post
Share on other sites

Emcet wyraził się nieprecyzyjnie.

 

Tarcie zmniejsza fps. Po zastosowaniu klejów typu butapren lub metalowych opiłków możemy zmniejszyć fps przy używaniu tej samej sprężyny. Opiłki rozprowadzamy po cylindrze lub sypiemy bezpośrednio przez każdy możliwy otwór w GB (szczypta lub dwie).

 

Nie przekracza, chyba, że na poważniejszych grach to pewnie byś miał semi. Ogólnie jednak mówiąc gracze bez podstawówki/gimnazjum i trolle nie wchodzą na manewry więc po co Ci informacja?

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Emcet wyraził się nieprecyzyjnie.

 

Tarcie zmniejsza fps. Po zastosowaniu klejów typu butapren lub metalowych opiłków możemy zmniejszyć fps przy używaniu tej samej sprężyny. Opiłki rozprowadzamy po cylindrze lub sypiemy bezpośrednio przez każdy możliwy otwór w GB (szczypta lub dwie).

 

Nie przekracza, chyba, że na poważniejszych grach to pewnie byś miał semi. Ogólnie jednak mówiąc gracze bez podstawówki/gimnazjum i trolle nie wchodzą na manewry więc po co Ci informacja?

Mówimy tutaj o zwykłych strzelankach a nie o poważniejszych grach,ale limity istnieją a ja chcem uniknąć nie potrzebnych kontrowersji przy sprawdzaniu chronometrem ilość FPS z mojej repliki tak jak wspomniałem limitów nie znam dlatego skorzystałem z forum tak jak mi doradzono.
Link to post
Share on other sites

Energia kulki jest w J. FPS to pomiar dokonywany na 0,2g (najczęściej) by były ujednolicone. Energia będzie podobna na kulkach 0,2g lub 0,4g (z różnicami wynikającymi pewnie z podkręcenia kulki itp. - widoczne na chrono).

 

Idąc Twoim tokiem myślenia snajper ma taką samą replikę jak dzieciak z chińskim stockiem. Obydwie mają 450fps - jedna na 0,2g, druga na 0,4g.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...