Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK Dboys / Ares V58


Recommended Posts

Czesc

 

Prosze was o pomoc w doborze repliki , ktora jest lepsza

 

http://gunfire.pl/pr...a-Sa-vz-58.html

 

czytalem ze mosfet jest awaryjny,

 

czy

 

http://gunfire.pl/pr...ka-RK-01-W.html

 

 

Moge przeznaczyc do 1400 zl na replike ,niestety mam taka przypadlosc ze nie pieprze sie z zabawkami i srednio jedna replika starcza mi na 3 miesiace. Moze macie inne propozycje , z gory dziekuje za pomoc.

Edited by p24log
Link to post
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedz. Zapomnialem dopisac , sa 58 moge kupic nowego za 600zl .Lesio firmy ,ktore poleciles maja wytrzymalosc podobna do palnych odpowiednikow?

 

Właśnie sprawdziłem - w tym wz. 58 jest praktycznie sam znal, więc wytrzymałość na poziomie cm.028, a nie palnego :D

Link to post
Share on other sites

@awasil28 tylko sprochniale , a tak to maczeta szybciej idzie .A w repertuarze przewaznie mialem spa w blocie,odkrywanie podwondej flory ,otwieranie okna kolba czy brakedancing cqb.

@dziku o tym mowisz

,myslisz ze wytrzyma zjazd na linie?

Dziekuje ,ze sprawdziliscie tego aresa .Do dzisiaj pamietam jak mialem replike ze znal to godziny nie wytrzymala. I potem te drgawki ze moglem pieniadze na chodowle ddzownic wyslac.

 

 

VlgRuk.gif

 

@Lesio,czortkot,Kopcik dziekuje za doradztwo ,wchodze w to .

 

 

 

 

hS6n_j.gif

O kwa wszystkie repliki sa w cenie ostrej , ale za ta cene bedzie srogie pierdol*iecie .

Edited by p24log
Link to post
Share on other sites

Tez mialem rk 05 jako pierwsza replike ,finezja jeszcze nie ta byla i rekordowo 6 miesiecy wyrzymala . Dobrze wspominam , teraz stary sie robie to zaczyna zalezec mi na zaufaniu a nie tylko szybkiej zabawie .Wiesz jak jest.

Link to post
Share on other sites

Wtedy bylem wysuszonym jaszurem i wazylek ok 60 kg ,ale nie pieprzylem sie w tancu. Teraz jestem pojebanym krokodylem,(65kg).

Za 3 tygodnie ide postrzelac to wrzuce wideoclip z mojego breakdancu to zrozumiesz o czym mowie. Mialem m16 fullmetal na calosc z 2tys wydalem i efekt do przewidzenia, nastepna tylko systema.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...