Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co to za osłona twarzy?


Recommended Posts

Poważnie, 1300 zł za zwykła osłonę z plastiku? Nie szukam oryginału, tylko taniej repliki. Po prostu coś w tym stylu. Znalazłem też taką osłonę, którą zakłada się na hełm po prostu na gumce, jak gogle.

Link to post
Share on other sites

Nie zdziwię się jeśli jest to autentyczna osłona, a nie imitacja. Są ludzie którzy kupują noktowizory i autentyczne optyki, które potrafią osiągać podobne ceny, więc dlaczego ktoś miałby nie inwestować w coś takiego?

Jest jeszcze szansa, że ktoś miał odpowiednie przyrządy by samemu coś takiego wyprodukować. Skoro są ludzie składający w domowych warsztatach zbroje płytowe, to czemu ktoś nie mógłby sobie zrobić czegoś takiego? Chociaż i tak stawiam na to, że to oryginał kupiony za duże pieniądze ^^

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy na Taiwangunie przez moment nie widziałem. No, może u jakiegoś innego dużego dystrybutora ACMu. Wybacz, taki gadżety mnie zbytnio nie interesują i nie zwracałem na ro dużej uwagi.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na 100% widziałem to na polskiej stronie. Jutro pogrzebię w necie.

 

Stawiam 2 piwa temu kto mi powie co to za maska, kolejne 2 piwa za wskazanie sklepu gdzie mogę taką dostać w MultiCamie a jeszcze kolejne 2 piwa jak to będzie w polskim sklepie :maniak_usmiech:

 

photo.jpg

 

Sorry za post pod postem ale wyżej już nie widzę opcji "Edytuj"

 

Chyba nie ma tu smakoszy piwa, bo byłem szybszy a tak naprawdę to trafiłem na tę maske przed chwilą całkiem przypadkowo. Coś bardzo podobnego nazywa się

TMC PDW MESH Mask - Multicam

Edited by Yahalom
Link to post
Share on other sites

Jest taki jutuber MattTheMusketeer, w filmie o szpeju który nosi pada nazwa tej maseczki i w opisie jest link do sklepu w UK gdzie można ją kupić. Pijam głównie IPA/AIPA z polskiego kraftu (coś z oferty Birbanta będzie OK). Adres do wysyłki podam na priv ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...