Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Shirt WZ.93


Recommended Posts

Serwus, zwracam się do was z pytanie jaki combat shirt w kamuflażu pantera leśna najbardziej byście polecili (któryś z wymienionych czy może jakieś inne propozycje):

-Helikon

-Miwo Lubliniec

-Miwo Praszka

Zależy mi, aby jak najlepiej się spisywał no i żeby utrzymywał stosunek jakość-cena. Z góry dzięki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Ja polecam CS z Miwo Praszka, Helikona omijaj z daleka.

 

Biorąc pod uwagę że dokładasz do naprawdę świetnego produktu zaledwie 35 pln to ciężko nie polecić, dodatkowo z MIWO miałem kilka razy do czynienia, plus dwa zamówienia "specjalne" modyfikowali dla mnie krój i zawsze było super.

 

Helikon się po prostu nie umywa do jakości produktów MIWO, a ceny niektórych rzeczy ma z sufitu :)

 

Zaznaczę że jestem wieloletnim użytkownikiem odzieży od Helikona, 7 par spodni, niezliczone podkoszulki, polary, kurtki itp.

Po prostu Helikon jest dobry do noszenia na co dzień, przynajmniej dla mnie.

Link to post
Share on other sites

Okej, dziubaski - w takim razie MIWO versus CRH? Jestem fanbojem MIWO, chyba niedużo krócej niż mój staż na forum.

Nawet nie zastanawiam się, nawet kurde nie patrzę na chińczyka jak kupuję oporządzenie (raz kupiłem TMC i odstaje mi kolorystycznie, mam za swoje). Często u nich zamawiam, więc od razu mógłbym domówić Combat Shirta, ale w sumie z tego co wyczytałem, to jednak koszerniejszy jest CRH.

Jak żyć?

(Zamawiam czarny, wybacz OPie, że się wtryniam w temat).

Link to post
Share on other sites

Łooo, faktycznie, jak to się stało, że mi umknęły te za 240 zł? W takim razie CRH bez gadania.

Tylko co to za MK2 za 350? Na miniaturkach trochę się różnią miejscem gdzie przypada koniec rzepa, niektóre mają też jeden większy na przedramieniu.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Różnica w cenie to 45zł...

 

Bazując na tym co mają na stronie Currahhe to jedyny CS w Wz.93 to jest ten (inne modele nie mają tej opcji materiału do wyboru)

http://www.currahee....ombat-shirt-mk2

Cena 350 PLN.

 

Ten od Miwo Praszka w WZ.93 w największym rozmiarze czyli 56 czyli ten

http://miwo-military...za-Bojowa-CS-16

Cena: 195 PLN.

 

Nie mam pojęcia jakim cudem Ci wyszła ta różnica 45 PLNów, jakbym się nie starał liczyć to mi to nie wychodzi :icon_smile:

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

O rzesz, przez tą całą dyskusję w końcu zdecydowałem się że sobie kupię CSa, a że nie potrzebny mi super i na wypasie z CRH to zdecydowałem ze będzie MIWO. Wiadomo w kolorystyce wz.93 :icon_smile:

 

Tylko rozmiarówkę mają ...intrygującą.

 

Czy może mi ktoś wyjaśniać jak krowie na miedzy jak to się mierzy ?

Bo jak mierzę się na szerokość od pachy do pachy to wychodzi mi z 53 cm, a to nawet na najmniejszy rozmiar za mało :icon_biggrin:

 

 

https://goo.gl/photos/LHpmRxZMxhpgHEsk7

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

CS dotarł. Wykonanie jak to MIWO, wysoki poziom. Rękawy mogłyby być delikatnie dłuższe, ale może to być wina tego że mam strasznie długie przeszczepy, ogólnie jakiś taki wybryk jestem :icon_wink:

 

Kupiłem 56, przy pełnym wdechu w kalcie mam 115 cm'ów, CS opiął mnie podobnie jak Salomona, delikatnie i tak samo sterczy co nieco :icon_wink:

 

Wykazał ze muszę nad sobą popracować (delikatny brzusio :icon_razz: ).

 

Co do rękawów i stójki, materiał jest w normie, niema co gadać, do kieszeni nie mam najmniejszego problemu z dostępem.

 

Materiał na klacie pleckach itp jest miły w dotyku i super przewiewny, najbardziej przypomina mi koszulki koszykarskie jeśli chodzi o konstrukcję.

 

Jestem zadowolony z zakupu, dobra jakość w przystępnej cenie :icon_smile:

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...