Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repliki Snajperskie "made in novritsch".


Recommended Posts

Gloomer, po prostu daj się dorosłym ludziom, we własnym gronie bawić na własnych zasadach i nie wciskaj swoich mondrości na ten temat i nie komentuj. Ja nie lamentuje po necie, że limity 120fps i minimalny dystans 100m strzału, jak lubisz, to dobre dla idiotów. Ty sytuacje odwrotną komentujesz... przestań i będzie git.

Link to post
Share on other sites

Szajnatałn

 

Gdzie gloomer "lamentował" o limitach fps?

 

jak lubisz, to dobre dla idiotów
Wycieczki osobiste to sobie zachowaj.

 

nie wciskaj swoich mondrości na ten temat i nie komentuj
Po to mamy forum żeby można się było wypowiedzieć. Ty napisałeś swoją opinię my swoje są odmienne każdy ma prawo do postrzegania w swój sposób.

 

Może przestaniecie w końcu uszczęśliwiać innych na siłę? Poszkodowany nie widzi problemu, ale rycerze pluszu już muszą wyrazić swoje święte oburzenie.

 

Pisząc pierwszego posta który wywołał tą rozmowę chciałem zwrócić uwagę na to że tak doświadczony gość strzela z bliska w dodatku w głowę w momencie gdy nie został zaskoczony i miał replikę boczną.

 

Na zakończenie. Każdy niejednokrotnie wracał ze strzelanki z "pamiątkami" ja również i jeśli by mi to tak bardzo przeszkadzało to najpewniej zrezygnowałbym z ASG.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...