Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie polecam użytkownika,

zakupiłem u niego składane kopie mbusów od ACM, po otworzeniu przesyłki okazało się, że szczerbinka jest źle odlana i nie da się jej zablokować w pozycji złożonej.

Usterka została zgłoszona do sprzedawcy który poprosił o fotki i powiedział, że załatwi reklamację w sklepie bo przyrządy są nowe, od tej pory (19.10.2016) cisza, pomimo kilkukrotnego przypominania, brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Użył słowa, że są na gwarancji, ale akurat to czy były czy nie i czy sa nowe jest najmniejszym problemem, bo kwestią jest to, że od początku widać że odlew jest krzywy a użytkownik po prostu ignoruje wiadomości chociaż cały czas coś wrzuca do komisu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zablokowanie konta nic nie daje mogą tylko ip, czy tez email zablokować a to bez znaczenia dzisiaj.

Poproś któregoś moda zajmującego się działem giełdy o pomoc, poszukaj typa na fb i pisz do wszystkich z linkiem tutaj czasami działa, a jak nie to masz adres pismo przedsądowe a przy okazji zawsze możesz iść na policję i zgłosić przestępstwo oszustwa i tyle.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że mogą zablokować konto albo chociaż wysłać wiadomość do zainteresowanego.

 

Tak jak napisał Samael - moderacja/administracja tego portalu nie jest stroną transakcji, dlatego nie należy oczekiwać reakcji wobec któregoś z kontrahentów na tym etapie.

Link to post
Share on other sites

Ale mamy czasy.. Sprzedający zawalił, 40zł to nie majątek, można takie coś rozwiązać w parę sekund. Ale lepiej jeszcze czuć się poszkodowanym i nieumiejętnie oskarżać Kupującego.. Niestety w komisie coraz więcej takich "dżentelmenów za dychę" :icon_smile:

 

Myślę że SŁAWEK111 pokazał "klasę" i tłumy będą u niego robiły zakupy po tej sprawie za 4 dyszki..

 

PS. Na temat trafiłem przy wklejeniu nicku kupującego w wyszukiwarkę przed zakupami:) Zyskał 40zł, stracił 300 - zakupy u SŁAWEK111- ja "pas"..

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...