Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krzywa specna


Recommended Posts

Jak w tytule, moja specna jest lekko krzywa , chodzi o to, gdy patrzy się z góry na replikę to widać że całość jest prościutko lecz kolba jest lekko wykrzywiona w prawo. Czy to normalne czy może specjalnie? Osobiście uważam że to jest nawet wygodne lecz nie wiem czy tak ma być. To jeden problem, drugi dotyczy tego iż gdy kończy się łoże to wystaje lufa zewnętrzna, i ona także jest bardziej przybliżona do lewej strony łoża xD Powiedzcie mi Panie oraz Panowie czy aby jest to specjalnie czy chińczyk źle odlał? Jest to moja pierwsza emka więc nie znam się :D na innych stronkach nic o tym nie piszą :/ Pozdro! :D

Link to post
Share on other sites

Macie racje, w ogóle czy istnieje możliwość że gdybym to tak zostawił i bawił się tak to mogłoby to w końcu zaburzyć prace repliki? np z tą lufą. ona jest chyba o półtora milimetra przesunięta w prawo ( co najlepsze strzela na mechanicznych idealnie XD ), czy w końcu może dojść do jakichś usterek komory hu? albo dyszy? nie wiem czy przesunięcie o tyle może coś zdupcyć :/

Edited by johan1998
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...