Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka '' replika '' :D


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

halo

 

 

 

Na długo widzę nie pomogło.

A

 

Nie widzisz że napisałem to żartobliwie ?

Pomysl że w realu to mówie i się podśmiewam. Nie wierze, tyle tych wszystkich replik i żadnej...

 

Normalnie boki zrywać. PW w drodze

A

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Żadną za 350zł? To nieźle. Trochę grosza czyli 200zł? Bo widzę po tyle one chodzą.

 

Czytałem, że dużo ludzi nie poleca tej serii rk oraz że lepsza jest jakaś cm 3X lub 28.

 

Mam pytanie, gdzie się takich głupot naczytałeś? Bo szukam dobrej komedii żeby się odstresować po robocie.

 

Nie, nic <500zł nie kupisz. Wiesz czemu? Bo takie "dobre" repliki kosztują 1000, a nawet 1500+.

Jeżeli myślisz że za 300-400zł kupisz dobry produkt, to producent właśnie zwija się ze śmiechu, bo same materiały do produkcji wyszły by drożej.

RK Boyca, gieta itp to są najtańsze opłacalne repliki, z których można zrobić coś porządnego i niezawodnego.

Spartaki itp to syf z najtańszego plastiku, który można połamać od patrzenia - to samo tyczy się do bebechów w tych replikach i ich pseudo gearboxów.

 

Wybaczcie ale krew mnie zalała jak to wszystko czytałem. Idę po melisę, póki się kontroluję.

Link to post
Share on other sites

A cm 028? Powiedz milionom ludzi którzy to kupili oraz są z niej mega zadowoleni że to syf, powodzenia. Replika dla początkującego za 600zł? Takie rady mi dajesz? A okulary za 300? Jeśli czytałeś to wszystko to wiesz już że nie będe chodził na żadne CQB ani do lasu, więc replika z 480fps jest mi niepotrzebna. Troche mnie rozbawiłeś nie powiem:D, ale cm 028 i podobne modele są świetne i niezawodne, uważam tak z wszystkich filmów co obejrzałem oraz opinii.

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Najtańsze zdatne do użytku AK to cm028, później boyi. Okularki polecane dla wszystkich bez wady wzroku to uvexy ivo.

Jeżeli to Ci nie wystarcza, proszę moda o banhamera dla jegomościa.

"Polecacie tylko repliki za 1000+". Z repliką jest jak z samochodem (nowym) - możesz kupić Dacię w biedowersji, lub Porsche. Repliki elektryczne też mają rozstrzał od 300 zeta za mp5k Galaxy do 8k za PTW systemy (gołe, a tu jeszcze i baterie, i magi, i inne akcesoria dokupić trzeba)

Link to post
Share on other sites

A cm 028? Powiedz milionom ludzi którzy to kupili oraz są z niej mega zadowoleni że to syf, powodzenia. Replika dla początkującego za 600zł? Takie rady mi dajesz? A okulary za 300? Jeśli czytałeś to wszystko to wiesz już że nie będe chodził na żadne CQB ani do lasu, więc replika z 480fps jest mi niepotrzebna. Troche mnie rozbawiłeś nie powiem:D, ale cm 028 i podobne modele są świetne i niezawodne, uważam tak z wszystkich filmów co obejrzałem oraz opinii.

 

Mam pytanie, to po co tu jesteś, skoro wszystko wiesz? I ciekawe ile z tych filmików/postów było stworzonych przez fanboyów lub był to materiał sponsorowany? I pewnie, każdy kto nie miał w ręce nic lepszego byłby wniebowzięty...

Link to post
Share on other sites

Damian, cyma 028/031 była repliką świetną. W swoim czasie. W tej chwili jest repliką zarzuconego w zasadzie systemu, której jakikolwiek tuning jest nieopłacalny. Owszem pobawisz się pół roku a potem...... potem zostanie klamot w szafie. Więc z dobroci serca opisaliśmy to wszystko w poradnikach . I o ile szanowny potrafi czytać ze zrozumieniem a nie tylko się ciskać wyczytałby to w poradnikach przyklejonych do działu.

Więc jeżeli chcesz już natychmiast kup cymę 028/31 i za pół roku zbieraj kasę na nowy sprzęt. Jeżeli trochę pomyślisz odczekasz trochę zbierzesz sześć siedem stów i kupisz RK czy cymę wyższej generacji z którą pobiegasz parę lat a i tuningi zrobisz mocne i w miarę ekonomicznie.

I tyle w temacie.

Tylko to już musisz sam przemyśleć bo nikt za ciebie tego nie zrobi.

 

A i ochronę oczu też lepiej kupić droższą i pewną niż gównianą. Swojego czasu gracze bez ATESTOWANEJ OCHRONY OCZU byli niedopuszczani do gry. W szczególności przy "mazowieckim stoku".

Link to post
Share on other sites

Jestem nowy w asg i odrazu mam taką drogą i mocną kupować? 700zł?:P

Załóżmy że kupię, po jakimś czasie znudzi mi się strzelanie do puszek czy kartonów czy czegokolwiek, i bym chciał iść na jakieś CQB, o ile znajde w moim rejonie i się dogadam, to te 400-500 fps to nie za dużo ?

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Droga replika to 1400, 1800, 2700 itp itd... Za 500zl to masz biedę 2 klasy. A wszystko poniżej to odpady... Nic poniżej rk/giety/lepszej cymy nie ma racji bytu z logicznego punktu widzenia.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Od siebie proponuję dozbierać i kupić rk-01 https://gunfire.pl/p...inka-RK-01.html według info od gunrajerów 350fps choć obstawiam że może mieć jakieś 370-380. Limity cqb zależą od lokalnego środowiska.

 

Edit reaper666 jeszcze mp5 jg choć korpusy lubią się sypać niemniej jednak lepsze niż spartaki dragongany i inne syfy.

Edited by władek
Link to post
Share on other sites

Narazie mam 160zł więc troche brakuje... XD

 

Załóżmy że kupię tego rk 01, celny jest? Powiecie coś o nim bez spiny?

-------------

Dobra, troche zwiększyliśmy półkę, co sądzicie o tym https://gunfire.pl/product-pol-1152213280-Replika-karabinka-SRT-22.html

 

Jest dużo karabinków podobnych do tego RK oraz ak.

A jakieś m4 w tej cenie się znajdzie ?

Link to post
Share on other sites

Już coś pisaliśmy o produktach Spartaka.

I ten kałach nawet nie ma startu do RK, niestety przegrywa wszędzie gdzie się tylko da.

Celuj dokłandie w RK Boyi, wymienisz gumke hop-up na np. czarną systemę lub zieloną g&g (koszt 30zł), i zasięg + skupienie będą świetne jak na ten budżet.

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun...full-metal-boyi

Można wsadzić fajną preckę... wykonanie dobre + jakość w tym segmencie bdb+.

Po jakimś czasie dokupisz tylko baterię LiPo 2S 7.4V + ładowarkę mikroprocesorową i będzie śmigać aż miło.

 

FPS to nie problem. Wymienisz sprężynę i będzie git. Albo poprosisz o downgrade do 330-350fps przy zakupie (większość sklepów daje tą usługę za symbolicznego grosza etc).

 

CQB - celuj w 330-350fps

Las 400-450, 450+ jest raczej akceptowalne dla "szczelnych" środowisk, gdzie są bardziej zaawansowani gracze z doświadczeniem

Edited by reaper666
Link to post
Share on other sites
Załóżmy że kupię tego rk 01, celny jest?

W stocku jakieś 40-45m celnego

FPs można zawsze zmniejszyć tak jak pisze kolega wyzej większość sklepów robi to za grosze.

Sprataków dragonganów cymy poniżej 0.28 i innych syfów nie linkuj.

Link to post
Share on other sites

Damian, wszystkie popularne repliki opisane są w dziale technicznym. Użycie szukajki nie boli (lewy górny róg przy symbolu lupki) a informacje znajdziesz szybko, dużo i tylko trzeba będzie chcieć przeczytać.

Sporo danych o replikach masz w podpiętych poradnikach. Je też warto przejrzeć. Zaoszczędzisz i nam i sobie nerwów.

 

PS. Jeżeli to nie tajemnica to zdradź mi swój wiek, bo przyszła Pani Arendowa twierdzi że gadam z dziesięciolatkiem ( a ma doświadczenie bo nauczycielką klas początkowych jest).

Link to post
Share on other sites

Nie skomentuje tego co Pan Arend powiedział ale dobra. A, i jak Ty to mówiłeś? Nikt ci używki nie poleci. http://imgur.com/a/hPdZd

http://www.taiwangun...full-metal-boyi

Można wsadzić fajną preckę... wykonanie dobre + jakość w tym segmencie bdb+.

Po jakimś czasie dokupisz tylko baterię LiPo 2S 7.4V + ładowarkę mikroprocesorową i będzie śmigać aż miło.

Ładny ten czarny ale 80 zł droższy więc raczej wezmę tego

https://gunfire.pl/p...inka-RK-01.html

lub

http://www.taiwangun...-real-wood-boyi

Czyli w sklepie mogę poprosić o down grade? Odrazu zrobią czy czekać trzeba? Co to ładowarka mikroprocesowa do asg?

Edited by damian1238
Link to post
Share on other sites

Pytasz o replikę, której Tobie odradzano. Po prostu, by odpowiedzieć na Twoje pytanie wystarczyło zacytować kolegę Reapera. Udzielił jej na tej samej stronie, na której PONOWNIE pytasz o spartacza.

 

I teraz totalnie serio, jeśli masz problem z polskim pisanym/metaforami to mogę pisać jak w PJM.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...