Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS boyi/ cyma/ force core?


Recommended Posts

Witam, szukam najlepszej repliki AKMS za około 900 zł.

 

1. Rk- 10s (znalazłem za 675 zl, zostaje 225zl na tuning)

 

2. Cm048s (około 900 zl)

 

Przeczytałem już chyba wszystkie tematy na temat tych dwóch replik i z tego co wyczytałem bardziej opłacalny jest boyi.

 

Macie może inne propozycje?

Co myślicie o replikach force core? Jak wypadają w porównaniu z wyżej wymienionymi? Mało jest na forum informacji na ich temat. Nie znalazłem w ich ofercie repliki AKMS, ale może źle szukam :P

 

A może cos z APS ASK? Po zdjęciach widze ze fajnie wykonane sprzęty, ale chyba nie są w pełni stalowe?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Lhash1
Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przecież napisałem że wiem już chyba wszystko na temat tych dwóch replik:)

Chodzi mi o jakieś inne propozycje w podobnej lub trochę wyższej cenie.

 

Pomijając AKMS, mógłby ktoś porównać boyi oraz force core? Jak wygląda jakoś wykonania replik?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Lhash1
Link to post
Share on other sites

A o trzeciej napisałeś, że jest mało informacji :icon_wink: No to pytam, czy 14 stron w aktywnym temacie to mało :icon_wink:

 

FC, tak jak i zresztą E&Le, to może i nie jest szczyt możliwości, ale to przyzwoite zewnętrznie repliki, a bojce czy cymy nawet się do nich nie umywają. FC masz w pełni stalowe, natomiast w bojcu (o cymie już nie mówiąc) zawsze jest coś ze znalu/alu. Chociażby lufa zewnętrzna.

Link to post
Share on other sites

Dzięki kolego:)

Rozumiem że jeśli chodzi o AKMS to jestem skazany na BOYI, więc kupię RK10s.

To przy okazji zapytam:

1. Co oprócz gumki hopup wymienić na starcie? Moze okablowanie? Sprężyny nie ruszać?

2. Jaka jest jakość "drewien"? Jak przeglądam zdjęcia i filmiki na yt to raz mam wrażenie że są spoko, a raz że wyglądają jak czerwone "gunwo" :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Z trojga złego zdecydowanie coś od force core. Bojce czy cymy mają elementy znalowe. Pomijając to, kolba akms łapie z czasem potężne luzy, co sprawia dyskomfort przy celowaniu i operowaniu repliką. Niestety dotąd żaden producent dobrze zatrzasku nie zaprojektował ( w tym także real sword).

Link to post
Share on other sites

Sytuacja wygląda tak że zdecydowałem się jednak na rk10s. 675zl, gratis wymiana gumki i okablowania więc oferta chyba dobra:)

 

Wiem...macie rację, FC to pewnie lepsze repliki niz boyi, może będę żałował, ale AKMS podoba mi się do tego stopnia, że sumienie nie pozwoli mi wybrać czegoś innego :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, cenne rady i poświęcony czas.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sytuacja wygląda tak że zdecydowałem się jednak na rk10s. 675zl, gratis wymiana gumki i okablowania więc oferta chyba dobra:)

 

Wiem...macie rację, FC to pewnie lepsze repliki niz boyi, może będę żałował, ale AKMS podoba mi się do tego stopnia, że sumienie nie pozwoli mi wybrać czegoś innego :icon_smile:

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, cenne rady i poświęcony czas.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No jak chcesz. Ale gwarantuję, że jak zobaczysz na żywo jakiegoś AK FC/E&L (lub po prostu E&L) to będzie Cie gryzło, że nie wziąłeś FC/E&L.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź:) a jeśli chodzi o sklep to zamowilem replikę 2 tygodnie temu....i nadal czekam :D

 

edit.

Dzwonilem i chłopaki ze sklepu zapewnili mnie że dostanę stosowną zniżkę ponieważ będę musiał jeszcze trochę poczekać. Replika przyszła do nich w opłakanym stanie i odesłali na gwarancję.

Duży plus za szczerość i dobre podejście do sprawy. Mam nadzieję że warto czekać:)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by Lhash1
Link to post
Share on other sites
są, z dostępnością asortymentu.

 

Nie pocieszyles mnie :P heh

Plus jest taki, że ceny mają niższe niż konkurencja, a dodatkowo zrobią mi mały tuning gratis za czas oczekiwania.

Mam nadzieję że moja cierpliwość zostanie wynagrodzona :D

Link to post
Share on other sites
Jak nie policzą za części to troche lepiej.

 

Dziś dostałem informację, że mają już na stanie moją replikę. Wymienią mi gumke na zieloną G&G, kable oraz dyszę (coś tam przy niej mają doszlifowac żeby pasowała).

Podsumowując będę miał ten podstawowy tuning repliki zupełnie za free, w ramach rekompensaty za wydłużony czas oczekiwania.

 

Bardzo duży plus dla sklepu Cytadela mimo długiego oczekiwania :)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites
No to masz częście, serio.

Bo u nich za problemy i narzekanie na obsługę jedynie można dostać gratis jeszcze dłuzszy czas obsługi.

Niech ci replika służy. I jak masz zamiar używać stoowego aku to poszukaj już na zapas coś lepszego.

 

Dzięki kolego, myślę że jak dobrze wszystko poskladają to będzie mi służyć.

 

Moze zostałem tak dobrze potraktowany dlatego że właśnie starałem się nie narzekać, nie robiłem problemów i grzecznie zapytałem o ten rabaty. A może po prostu mam farta...

 

Kupię baterię, ale najpierw "wykonczę" tą z zestawu :P

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...