Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy po przez adapter Co2 napelnie magazynek na GG ?


Recommended Posts

Te adaptery są stworzone z myślą o granatach i innych takich, które wywalają wszystko co mają, na raz.

Nabijając czymś takim magazynek na GG strzelisz góra kilka razy i tylko niepotrzebnie nadwerężysz gnata. Jak chcesz strzelać z CO2, kupuj Mancrafta albo magazynki na CO2.

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

o sama m4 sie nie boje bo w srodku wszystko ra-techa, gorzej z trwaloscia magazynkow.... co do propanu to nie wiem czy u mnie gdzies napelnie butle czystym propanem z tego co widzialem to tylko propan-butan a to odpada. co do magow z wezykiem w takiej opacji nie dziala bolt catch :D no i do HP potrzebne jest to cale ustrojstwo, butla, reduktor itd.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Propan colemana masz po ok. 40zł za butelkę, z przesyłką. Kupowałem w USA bo najtaniej... Pistolet strzela nieporównywalnie lepiej niż na jakimkolwiek GG.

 

Butle 453g. Pasują do nich popularne adaptery do ładowania magów. Napełnianianie podobno upierdliwe, ale póki co mam 3 takie butle i będę martwić się jak mi jedna zostanie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

a jak sprawa wyglada z propanem.... mam butle turystyczna 1 kg co bede jeszcze potrzebowal ? po za adapterem ? jakas przejsciuwka aby moc przykrecic adapter ? Znacie jakiegos speca ktory moglby dorobic ewentualnie taki adapter ? bo madbull drogawy....

Edited by maciekSTW
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...