Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JAIHOŁ0 / BYSIO91 - złodziej z Rzeszowa


Recommended Posts

Witam

 

Chciał bym ostrzec użytkowników przed tym kolesiem , zostałem przez niego oszukany na 400 zł . Aukcja dotyczyła JPC od RR , ... wszystko pięknie , napisałem o wysłanie zdjęć , kolega ww wysłał.. Zdjęcia doszły , więc postanowiłem zakupić owy przedmiot ... wysłałem pieniądze na konto, ponieważ nie chciał wysłać pobraniem , .. człowiek uczy się na błędach... i czekałem na wysyłkę ... na próżno . Pewnego dnia trafiłem na to samo zdjęcie co mi wysłał ... okazało sie że ten pan kopiował stare aukcję w 100 % nawet ustawienia zdjęć były takie same (niestety domyśliłem się za późno ) użytkownik może atakować z 2 kont (albo więcej ). Jak na razie z tego co wiem 2 osoby zostały oszukane (ja i użytkownik KretCK). Pisałem do niego , ale kontakt się urwał , i słuch po nim zaginął . sprawa oczywiście trafi na Policję , trzeba ukarać takie osoby , mam nadzieję że już żadna osoba nie stanie się ,,zwierzyną polną " pozdrawiam :icon_wink:

 

 

linki do konta złodzieja z Rzeszowa

- http://wmasg.pl/pl/profil/show/204456

- http://wmasg.pl/pl/profil/show/204416

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IP nie jest to samo, ale wszystkie znaki na niebie wskazują tą samą osobę - poszedł ban.

 

Super a ja wysłałem mu już kase... I co teraz typ napisał że jak coś to ma już kase ale nie może nawet odpisać bo konto zbanowane pozostało złożenie sprawy na policje?

 

Może to wgl inna osoba i teraz nie mam z nią kontaku przez ten ban... No nic jak do poniedziałku nie dojdzie paczka to zgłaszam sprawę na policji

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...